
Originally Posted by
techlinkit
Taman da coek posumnja da dobijaju neke pare za guranje vakcinacije, jer mi nema druge logike da sa takvom zestinom guraju vakcinaciju starim osobama, tako mi te njihove brige za zdravlje gradjana.
Ili mozda, samo mozda su u pitanju medicinski obrazovani ljudi koji znaju malo vise od tebe. Recimo, da je vakcina najbolja zastita od covida. Pa upravo zbog toga sto znaju malo vise od prosjecnog teoreticara zajvere i sto im je posao da brinu o pacijentima, stavljaju im do znanja kako da se najbolje zastite.
Ma sta to pricam. Cus da medicinski radnik zna bolje od tebe. Tek to nema logike...
My stomach was making the rumblies - that only hands would satisfy.
Bookmarks