Izgleda ce novi talas, cim su se vakseri opet ukljucili u raspravu.
Naredne 2 sedmice su kljucne.
Sent from my SM-A505F using Tapatalk
Da, apsolutno! To je jedina razumna odluka, svaka dalja diskusija je – izlišna
Da, pod uslovom da je ta vakcina odobrena za primjenu u EU tj. nije varijanta za zemlje 3. svijeta
Ne, nemam povjerenja u efikasnost prebrzo razvijene vakcine/ nepoznati dugoročni efekti po zdravlje
Ne, nisam pristalica vakcinisanja generalno, kao vida zaštite od bolesti
Ne znam. Lomim se oko odluke
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks