Page 420 of 494 FirstFirst ... 320370410416417418419420421422423424430470 ... LastLast
Results 10,476 to 10,500 of 12341

Thread: Rusko-ukrajinski rat 2022

  1. #10476
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    9,066
    Thanks Thanks Given 
    1,018
    Thanks Thanks Received 
    4,104
    Thanked in
    2,313 Posts

    Default

    Још један Ка52 оре украјинске њиве:

    https://twitter.com/UAWeapons/status...8R_kQq1hg&s=19
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  2. The Following User Says Thank You to BAR For This Useful Post:


  3. #10477
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,808
    Thanks Thanks Given 
    24,029
    Thanks Thanks Received 
    9,893
    Thanked in
    7,401 Posts

    Default

    Evo savršen odgovor na tzv referendume boljeg nema.
    Trebalo je samo sačekati Lyman i reakcije prije i poslije na ruskim medijima.
    https://twitter.com/Igor_from_Kyiv_/...Uo3ufMCSQ&s=19

    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 01-10-22 at 18:58.

  4. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  5. #10478
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    9,066
    Thanks Thanks Given 
    1,018
    Thanks Thanks Received 
    4,104
    Thanked in
    2,313 Posts

    Default

    Први материјали који пристижу са лиманског правца, а које нећу шеровати овдје, говоре да је у овом котлу уништено доста руске живе силе.

    Али да не трчимо пред руду, чекамо још материјала.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  6. #10479
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,808
    Thanks Thanks Given 
    24,029
    Thanks Thanks Received 
    9,893
    Thanked in
    7,401 Posts

    Default

    To se dalo i očekivati i naravno da niko neće tako nešto postavljati.
    A to je i on znao, znao je da je poslao te ljude kao živo meso i bez prve pomoći, dok je onako fanatično uzvikivao hurray sinoć u ekstazi jer mu se neko tamo divi.

    Šta reći sem, monstruoznosti ime ti je Putin.



    Sent from my SM-A336B using Tapatalk

  7. #10480
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,690
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    Pričah danas sa komšijom stari KGB-ovac stigao i kaže mi ne brini sve ide kako treba rusi zavrsavaju posao.
    Sve je to propaganda rusi ih tamane.

    Uzece im jos teritorije i rat se zavrsava u naredna 2 do 3 mjeseca.

    Nije mogao ljepse mjesec da mi pocne kad sam cuo ovako lijepe vijesti.

  8. #10481
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    233
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    51
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Treba bježati iz ove države, definitivno.

  9. #10482
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,808
    Thanks Thanks Given 
    24,029
    Thanks Thanks Received 
    9,893
    Thanked in
    7,401 Posts

    Default

    Ili izbjegavati komšiluk poput bizbija i njegovog kgb komšije, posebno ako pozovu na čaj.

    Sent from my SM-A336B using Tapatalk

  10. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  11. #10483
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    440
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    152
    Thanked in
    98 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Pričah danas sa komšijom stari KGB-ovac stigao i kaže mi ne brini sve ide kako treba rusi zavrsavaju posao.
    Sve je to propaganda rusi ih tamane.

    Uzece im jos teritorije i rat se zavrsava u naredna 2 do 3 mjeseca.

    Nije mogao ljepse mjesec da mi pocne kad sam cuo ovako lijepe vijesti.
    Pravilo br 1.
    Nikad ne vjeruj spijunima
    Pravilo b. 2.
    Ne zaboravi na pravilo br. 1

  12. The Following 2 Users Say Thank You to Derivati For This Useful Post:


  13. #10484
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,808
    Thanks Thanks Given 
    24,029
    Thanks Thanks Received 
    9,893
    Thanked in
    7,401 Posts

    Default

    Ali, veli tamane i ljepše vijesti kao da ne govori o ljudima.
    I to nakon postova gdje se piše o strahoti kako je poslato bukvalno živo meso na front.

    Dijete skloni se sa ove teme nije ti ovdje mjesto definitivno.
    Nisi ni svjestan šta pišeš i nije ti ovo igrica.

    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 01-10-22 at 21:05.

  14. #10485
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,690
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Derivati View Post
    Pravilo br 1.
    Nikad ne vjeruj spijunima
    Pravilo b. 2.
    Ne zaboravi na pravilo br. 1
    Nije ovaj od tih - prije rata mjesec dana se samo izgubio i juce se pojavio.

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Ili izbjegavati komšiluk poput bizbija i njegovog kgb komšije, posebno ako pozovu na čaj.

    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Ali, veli tamane i ljepše vijesti kao da ne govori o ljudima.
    I to nakon postova gdje se piše o strahoti kako je poslato bukvalno živo meso na front.

    Dijete skloni se sa ove teme nije ti ovdje mjesto definitivno.
    Nisi ni svjestan šta pišeš i nije ti ovo igrica.

    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    Nije rekao tamane nego mi je rukama dao zna kako dobijaju oni popare sto bi se reklo.

    Evo da vidimo - uzeli su 4 oblasti sad idu dalje i da ce ovo biti gotovo za 2 do 3 mjeseca.
    Posle ovoga sto je ukratko rekao prebacio je temu kako je topla voda. jer se vidi da nece da prica o tome.

    Tako da evo info neka stoji ovo tu do nove godine je zavrsen rat.

  15. #10486
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    9,066
    Thanks Thanks Given 
    1,018
    Thanks Thanks Received 
    4,104
    Thanked in
    2,313 Posts

    Default

    Слава десантним снагама Украјине!

    https://twitter.com/TpyxaNews/status...YO9hdREww&s=19
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  16. The Following 4 Users Say Thank You to BAR For This Useful Post:


  17. #10487
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    8,339
    Thanks Thanks Given 
    1,848
    Thanks Thanks Received 
    5,399
    Thanked in
    2,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Uzece im jos teritorije i rat se zavrsava u naredna 2 do 3 mjeseca.

    Nije mogao ljepse mjesec da mi pocne kad sam cuo ovako lijepe vijesti.
    Neka mi ovo ovđe.
    Čekamo 1. januar.

    Ne očekujem da Rusi do tada uzmu bilo šta bitno (recimo Bahmut).
    O kraju rata naravno nema nikakvog govora u trenutnim okolnostima.

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Nije rekao tamane nego mi je rukama dao zna kako dobijaju oni popare sto bi se reklo..
    E tu se zaista spasio.

    "Dobijaju popare" tako što ginu braneći svoju državu.
    Tebi momak wc šolja poslije velike nužde dođe ogledalo.
    Last edited by ASC; 01-10-22 at 21:18.

  18. The Following 5 Users Say Thank You to ASC For This Useful Post:


  19. #10488
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    postoje stručni nazivi za ljude koji se raduju ubijanju nevinih ljudi

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  20. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  21. #10489
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    452
    Thanks Thanks Received 
    2,928
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Neka mi ovo ovđe.
    Čekamo 1. januar.

    Ne očekujem da Rusi do tada uzmu bilo šta bitno (recimo Bahmut).
    O kraju rata naravno nema nikakvog govora u trenutnim okolnostima.
    Oni uveliko gube u par dana ono sto su mjesecima ginuli da osvoje.
    Last edited by VanjaTheMan; 01-10-22 at 21:25.
    My stomach was making the rumblies - that only hands would satisfy.

  22. #10490
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,690
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    Uzeće im još 1 do 2 grada.
    Povuce sve vojnike i proglasiti kraj rata.

    Ako placenici napadnu nove ruske oblasti bacice im nesto opasno i to je to.

  23. #10491
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    15,156
    Thanks Thanks Given 
    2,013
    Thanks Thanks Received 
    6,233
    Thanked in
    2,902 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Први материјали који пристижу са лиманског правца, а које нећу шеровати овдје, говоре да је у овом котлу уништено доста руске живе силе.

    Али да не трчимо пред руду, чекамо још материјала.
    Gledam, užas, a još ako se ispostavi da je tačno ovo što sada isplivava... tražili su povlačenje iz Limanajer su u bezizlaznom položaju, ali im ruska komanda nije dozvolila, već da brane Liman (juče nije smio pasti)... biće tu puno više poginulih ruskih vojnika nego na Harkovskom pracu...

  24. The Following 2 Users Say Thank You to wulfy For This Useful Post:


  25. #10492
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    7,950
    Thanks Thanks Given 
    992
    Thanks Thanks Received 
    1,107
    Thanked in
    711 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Uzeće im još 1 do 2 grada.
    Povuce sve vojnike i proglasiti kraj rata.

    Ako placenici napadnu nove ruske oblasti bacice im nesto opasno i to je to.
    Ukrajina pripada Ukrajini i to je to.

    Aj ćao sad.
    Love, peace and respect.

  26. #10493
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    452
    Thanks Thanks Received 
    2,928
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Uzeće im još 1 do 2 grada.
    Povuce sve vojnike i proglasiti kraj rata.

    Ako placenici napadnu nove ruske oblasti bacice im nesto opasno i to je to.
    Valja ovo da stoji, da vide svi ko su monstrumi krvozedni koji drkaju na Putina i ideju nuklearnon napada.
    My stomach was making the rumblies - that only hands would satisfy.

  27. The Following User Says Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  28. #10494
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,690
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    Samo kažem ono što će biti.
    Rusima nije na prvom mjestu da uzmu teritoriju ukrajine.
    Nego da ukrajina ne udje u nato.

    Posto su to ostvarili da ovi nece uci u nato sad ce im uzeti teritoriju da smanje to sto mogu ukrajinu.

    + naravno da ce se ici na to da uklone zelenskog i promijene vlast milom ili silom.

  29. #10495
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,808
    Thanks Thanks Given 
    24,029
    Thanks Thanks Received 
    9,893
    Thanked in
    7,401 Posts

    Default

    Ali, užas - baš užas,ovo se u istoriji ratovanja nije desilo da neko raspiše mobilizaciju u ovakvoj razmjeri gurnuvši svoje ljude svjesno gotovo bez zaštite u grotlo pakla i još da im brani da iz tog grotla izađu.

    Kakvi li su tek oni koji tu odluku podržavaju.

    Ili su sa inteligencijom kompletno na vi ili su do srži iskvareni.

    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 01-10-22 at 21:52.

  30. #10496
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    7,950
    Thanks Thanks Given 
    992
    Thanks Thanks Received 
    1,107
    Thanked in
    711 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Samo kažem ono što će biti.
    Rusima nije na prvom mjestu da uzmu teritoriju ukrajine.
    Nego da ukrajina ne udje u nato.

    Posto su to ostvarili da ovi nece uci u nato sad ce im uzeti teritoriju da smanje to sto mogu ukrajinu.

    + naravno da ce se ici na to da uklone zelenskog i promijene vlast milom ili silom.


    Ukrajina juče predala zahtjev da uđe u NATO

    https://www.theguardian.com/world/20...exes-territory
    Love, peace and respect.

  31. #10497
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    452
    Thanks Thanks Received 
    2,928
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Samo kažem ono što će biti.
    Uporno odbijas da prihvatis realnost situacije, tj. da Rusi gube. Tako da te fore kako pricas sto ce biti ostavi za neko malo dijete. Nemas pojma sto ce biti nego pricas sto bi zelio da bude. Nismo juce rodjeni a ti nisi dovoljno inteligentan da sakrijes svoju ostrascenost. Da jesi, prije svega ne bi podrzavao Rusiju.
    Last edited by VanjaTheMan; 01-10-22 at 21:57.
    My stomach was making the rumblies - that only hands would satisfy.

  32. #10498
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,690
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post


    Ukrajina juče predala zahtjev da uđe u NATO


    https://www.theguardian.com/world/20...exes-territory
    Nije ukrajina.
    Nego amerika predala zahtjev da udje u nato.
    Komicar je tu da samo slusa.

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Uporno odbijas da prihvatis realnost situacije, tj. da Rusi gube. Tako da te fore kako pricas sto ce biti ostavi za neko malo dijete. Nemas pojma sto ce biti nego pricas sto bi zelio da bude. Nismo juce rodjeni a ti nisi dovoljno inteligentan da sakrijes svoju ostrascenost. Da jesi, prije svega ne bi podrzavao Rusiju.
    Sve je ovo moglo da bude gotovo bez ispaljenog metka ali amerika nije zeljela to.

    Da je rusija toliko losa i da gubi usli bi davno zapadnjaci.

  33. #10499
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,538
    Thanks Thanks Given 
    6,093
    Thanks Thanks Received 
    6,644
    Thanked in
    3,172 Posts

    Default

    Pustite raspravu s njim, ocigledno je attention whore i shvatio da na ovu njegovu pricu ljudi reaguju a ni sam ne vjeruje u ovo sto pise. Manjak paznje u razvojnim godinama sto li.
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  34. The Following 4 Users Say Thank You to avet For This Useful Post:


  35. #10500
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Samo kažem ono što će biti.
    Rusima nije na prvom mjestu da uzmu teritoriju ukrajine.

    Nego da ukrajina ne udje u nato.

    Posto su to ostvarili da ovi nece uci u nato sad ce im uzeti teritoriju da smanje to sto mogu ukrajinu.

    + naravno da ce se ici na to da uklone zelenskog i promijene vlast milom ili silom.
    ovo je vrlo vjerovatno najgluplji post ove teme. a ima ih dosta.

    nije veli Rusiji bitno da se uzme teritorija a ovi sramotno aneksirali teritorije

    da uklone legitimni izabranog predsjednika i promijene vlast



    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

Page 420 of 494 FirstFirst ... 320370410416417418419420421422423424430470 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Rusko-ukrajinski rat 2025
    By Bluemoon in forum Politika generalno
    Replies: 349
    Last Post: 22-12-25, 21:56
  2. Rusko-ukrajinski rat 2024
    By BAR in forum Politika generalno
    Replies: 2192
    Last Post: 22-04-25, 07:46
  3. Rusko-ukrajinski rat 2023
    By BAR in forum Politika generalno
    Replies: 4926
    Last Post: 22-04-25, 07:46
  4. Rusko-Ukrajinski spor oko gasa
    By Hombre in forum Politika generalno
    Replies: 37
    Last Post: 23-01-06, 21:19

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •