Quote Originally Posted by Pasha View Post
Samo ne znam kako si zakljucio da Stevan ima ista od toga ali ajde. Dao je co'ek svoje misljenje i to je to.
Nadam se da se nije odnosilo na mene ?! Jer ja odje samo pricam o cijenama i to je to. I tvrdim i stojim svojim znanjem i iskustvom iza toga da do ljeta sledeceg ce u najboljem slucaju da stagniraju gdje opet oko ljetnje sezone ocekujem skok.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ovako brate, kad covjek podkrijepi cinjenicama, e to je iskustvo.
Jos uspijeva da provede citav dan na forumu.
Svaka cast.