
Originally Posted by
Pasha
Samo ne znam kako si zakljucio da Stevan ima ista od toga ali ajde. Dao je co'ek svoje misljenje i to je to.
Nadam se da se nije odnosilo na mene ?! Jer ja odje samo pricam o cijenama i to je to. I tvrdim i stojim svojim znanjem i iskustvom iza toga da do ljeta sledeceg ce u najboljem slucaju da stagniraju gdje opet oko ljetnje sezone ocekujem skok.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Bookmarks