ja sam ovih dana skitala po sjeveru i nenormalno je stvarno da je 12 stepeni bilo usput po cijelome sjeveru...pomela sam se...grijanje u autu
inače, stvarno oje pretoplo, priznajem da mi se ovih 50 stepeni ne dopada i da je vruće ali ja sam i danas i juče, ovo na račun ovih preporuka da mi kojima ne smeta lucifer od 12 do 17 radimo , ja sm juce i danas od 8 ujutro do 15h bila po ulicah....Ziva sam, mada sam psovala 50 stepeni
![]()





Ziva sam, mada sam psovala 50 stepeni
Reply With Quote
Bookmarks