Quote Originally Posted by zvoncica View Post
A to bih se folirala? Ne znam kako vi ne moete da skontate da ima ljudi kojima je vazda zima....evo ima i meni dva mjeseca meraka, da ne moram dje god izadjem da nosim sa sobom dzemperče- moe mi bit' zima...meni i u PG u maju treba dzemperče a na moru na izlazim uveče bez nekog ogrtača...u svakoj drugoj situaciji ja se smrznem...jeste, vruće je, meni ne smeta, prosto...ko razumije-razumije...ja nikad nijesam u 7 ustajala da idem u prodavnicu no kad se naspavam, pa popijem kafum, svakoga dana izadjem od 11 na dalje...je li mi vruće? Jeste- ali dodjem kući lijepo se rashladim i ljepota...neki dan sam u tri popodne kod Goceta telefon nosila....ne smeta mi pa ti sad potenciraj da nabijam na nos da sam staropodgoričanka....a jesam

Ne bih se ja ljutila da je umjesto 45, 35 stepeni, ali da se ne lazemo, milije mi 45 no 15....ko razumije shvatiće :*
Амин . Потписујем сваку ријеч.

Људи да могу како ставили би неку климу на небу да буде увијек она идеална на 24 степена.

Од топлоте је мало ко умро , од хладноће и јесте.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk