1.80 je u krv za taj kvalitet. Dodje ti pica od 500 grama 10€ skoro. Te gramaze pice su tipa u Tabasco, Gloriu, Moskvu itd dje su pice po 5-5.50€ a pica 2 puta bolja.
Kad bi htio 10€ da je platim u Bd posao bih u Fisherman, pica na drva i najbolja pica u grad a po meni u 3 u drzavu.
Sent from my iPhone using Tapatalk






Reply With Quote
Bookmarks