View Poll Results: Da li ste bolovali Covid 19?

Voters
103. You may not vote on this poll
  • Imam (ili sam imao) koronu sa simptomima ili bez simptoma ali imam antitijela

    27 26.21%
  • Pozitivan sam (ili sam bio) ali bez simptoma i nemam ili ne znam da li imam antitijela

    17 16.50%
  • Nisam ili ne znam da li sam (bio) pozitivan

    59 57.28%
Results 1 to 25 of 3883

Thread: [Lična iskustva] Virus | Vakcina | Antitijela

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    33,109
    Thanks Thanks Given 
    3,589
    Thanks Thanks Received 
    6,834
    Thanked in
    3,574 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    @Fidele (ne radi mi ni quote ni multiquote)
    Ljekari su savjetovali da se nakon AZ primi Fajzer...moja komsinka, 60+ godina je primila dvije Astre i kao buster je primila Fajzer...znam da su joj radili antitijela posliej mjesec dana imali ih je nenormalno mnogo, ali mozda 4 mjeseca posle je dobila koronu...obzirom da ima milion komorbiditeta, morala je da uzme neke ljekove ali realno nije imala nikakve probleme, nekih par dana je bila sa nekom majusnom temperaturom i to je to
    Eo se spricnuh danas s' Fajzerom.

    Realno od lose organizacije koja je bila poslednji put, uspjeli smo da dodjemo do katastrofalne. U domu zdravlja ne znaju al' misle da se prima u Voli-ju a onda se dogunjdavaju jel' u novom ili starom. Zovem neke koji rade pri tome i kazu mi da bi trebalo da je u starom Voliju ali nisu sigurni jer je doslo do promjene uprave pa je totalni haos i ne zna se ko pije a ko placa... Kul.

    Odem do starog Volija (sad je to kao magacin sa 10-ak ljudi u trenutku mog dolaska) pa pitam jednu mladu curu na pultu a ona me gleda kao iz tudje glave, kao da nikad tu vakcijacija nije bila. Pita ona neku stariju zenu... pojma nema. Na kraju su dosli do jedine koja je znala da je to bilo na drugom spratu ali nema pojma da li je i dalje tu. Ja na sprat, tamo sve zatvoreno, ne mogu nac' ulaz.. Kad su me primjetili otvorili su neka klizna vrata i napokon dodjoh do njih.

    Dje je potvrda iz doma zdravlja, od izabranog doktora od qrca palca. Jedva im objasnih da mi ne treba nista od toga nego da me ubodu ako bas moraju ili samo daju potvrdu i zavrse pricu. Uboli me Fajzerom koji je inace istekao ali ovoh puta "frisko istekao" (30. juna) a tim istim vakcinama ima da bodu i ostale, makar do oktobra a moguce da ce onda ponovo produzit' rok. Zaista nevjerovatno.

    U dom zdravlja onda haos od guzvi da se to upise u knjizicu i izvadi digitalni sertifikat. Prvo nema glavne sestre, pa cekaj, pa ulazi kod jedne pa kod druge, pa ova sto upisuje pogrijesila datum (umjesto datum vakcine napisala moj datum rodjenja) pa mazi korektorom pa pisi preko onoga... svinjac napravi od knjizice za vakcine...

    Zasto jednostavno kad moze komplikovano... katastrofa.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  2. The Following 2 Users Say Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Antitetanus vakcina
    By Břgíńjĺ in forum Medicina
    Replies: 19
    Last Post: 03-08-12, 15:14
  2. Vakcina protiv raka materice
    By zvoncica in forum Medicina
    Replies: 8
    Last Post: 01-10-09, 07:40
  3. Vakcina protivu raka?
    By Sidewinder in forum Sve i svašta
    Replies: 28
    Last Post: 25-05-09, 18:18
  4. Vakcina koja shtiti od karcinoma grlica materice
    By kIkICa in forum Ženski kutak
    Replies: 9
    Last Post: 25-05-07, 07:55

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •