E sa kim smo mi uzeli da se raspravljamo, ja garantujem da 50% vozaca ne bi moglo polozit vozacki
u inostranstvu, dje se polaze po propisima.
E sa kim smo mi uzeli da se raspravljamo, ja garantujem da 50% vozaca ne bi moglo polozit vozacki
u inostranstvu, dje se polaze po propisima.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks