Results 1 to 2 of 2

Thread: CRNA GORA I KENIJA...stvarnost ili java...problematika izostavljanja

  1. #1
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    11,813
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default CRNA GORA I KENIJA...stvarnost ili java...problematika izostavljanja

    Evo odlucih da bacim jedan osvrt na Ministra Luksica,i zapostavljanje naroda Kenije i terorizma u Westgeit trzni centar.Nemogu da vjerujem da nije dat nikakav komentar,od strane ministra...osuda...neko slovo na papiru...podrska od strane crnogorskog naroda...osuda vlade.Bole me takve stvari.Ovamo se skace na Somaliju,a Kenija se zapostavlja.Pa kuda to vodi,pa zar nismo svi jednaki....jeli moguce da Ministar nije uputio ostru kritiku u ime nas crnogoraca.Ja oka nisam mogo sklopit,sad sam se ustao....neznam ocu li moc sutra ista zamezit,lijepo mi se ne mili ni iz kuce izlazit.Breca se na Vladu Somalije a ovamo nikakav komentar ni rijeci podrske narodu Kenije.
    Ja stvarno neznam dali mi imamo bilateralne evroatlanske odnose i integrisemo li se sa vladom Kenije,ali na kraju to nije ni vazno.Lako je nama uzivat i raspojasavat se odje po sumama i gorama dok im tamo siste meci oko glava,a nas Ministar nedje ladi ja.a.
    Meni je ovaj momenat za svaku osudu,a neka je na cast ministru sto nije reagovao,sad i da reaguje nije to ,to,ka sto je moglo bit da je odma uputio ostru kritiku u ime svih nas.

  2. #2
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,697
    Thanks Thanks Given 
    330
    Thanks Thanks Received 
    133
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Nakon sto procitah ovaj posten i ljudski osvrt na ravnodusnost CG"politickih faktora" ne mogah a da ne odgovorim na njega kako bih ga barem izbacio na povrsinu opstenarodne -(hm!) indolencije...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Obama - Kenija - Hawai
    By rain_wind_storm in forum Politika generalno
    Replies: 2
    Last Post: 28-06-09, 19:50
  2. Pa da se krene: CRNA GORA - Bugarska; CRNA GORA - Irska
    By ckamalama in forum Ostali sportovi
    Replies: 141
    Last Post: 07-09-08, 13:25
  3. Crna Gora @ BiH
    By enigma in forum Politika generalno
    Replies: 106
    Last Post: 04-09-08, 02:43
  4. Naša Crna Gora
    By hercules in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 45
    Last Post: 09-06-08, 19:33

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •