Page 706 of 1029 FirstFirst ... 206606656696702703704705706707708709710716756806 ... LastLast
Results 17,626 to 17,650 of 25713

Thread: Mjesta gdje se dobro jede

  1. #17626
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    6,802
    Thanks Thanks Given 
    2,255
    Thanks Thanks Received 
    5,625
    Thanked in
    2,374 Posts

    Default

    A ribu jedem ili kod Lane u stari grad ili Demidzanu. Tu nema greske sto se ribe tice.





    https://instagram.com/cologneaddicte...d=YmMyMTA2M2Y=

  2. The Following User Says Thank You to Pasha For This Useful Post:


  3. #17627
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    12,775
    Thanks Thanks Given 
    26,036
    Thanks Thanks Received 
    8,365
    Thanked in
    4,107 Posts

    Default

    Kakva je hrana na autobusku u Budvi? Biće mi blizu naredna dva dana pa... Ili neka preporuka u blizini.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  4. #17628
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    6,802
    Thanks Thanks Given 
    2,255
    Thanks Thanks Received 
    5,625
    Thanked in
    2,374 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Kakva je hrana na autobusku u Budvi? Biće mi blizu naredna dva dana pa... Ili neka preporuka u blizini.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    Nisam probao, kazu da je odlicna ali da je u krv. Svakako svrati pa vidji. Imaju valjda veliki izbor kuvanih jela.
    Mada, podjoh poslovno do Kolasina prije neki dan, kad vidjeh u Sherpas da je pasulj 9€ a gulas 8€, vise me nista ne moze zacudit.





    https://instagram.com/cologneaddicte...d=YmMyMTA2M2Y=

  5. The Following 3 Users Say Thank You to Pasha For This Useful Post:


  6. #17629
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,281
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    128
    Thanked in
    67 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Kakva je hrana na autobusku u Budvi? Biće mi blizu naredna dva dana pa... Ili neka preporuka u blizini.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    Odlicna brate..
    Hranio sam se ja tamo proslo ljeto.
    Ukusno i obilno pogotovo domaca jela.

    Sent from my M2101K7AG using Tapatalk
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  7. The Following User Says Thank You to djordje1990 For This Useful Post:


  8. #17630
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    24,914
    Thanks Thanks Given 
    1,084
    Thanks Thanks Received 
    3,197
    Thanked in
    2,428 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pasha View Post
    Nisam probao, kazu da je odlicna ali da je u krv. Svakako svrati pa vidji. Imaju valjda veliki izbor kuvanih jela.
    Mada, podjoh poslovno do Kolasina prije neki dan, kad vidjeh u Sherpas da je pasulj 9€ a gulas 8€, vise me nista ne moze zacudit.





    https://instagram.com/cologneaddicte...d=YmMyMTA2M2Y=
    Neko te slagao da je u krv.
    Dobra je hrana tamo. Povede me drugarica prije neđe, mrtve gladne, toliko se najedosmo da nam nije bilo dobro poslije.
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  9. #17631
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    26,030
    Thanks Thanks Given 
    1,791
    Thanks Thanks Received 
    2,314
    Thanked in
    1,278 Posts

    Default Mjesta gdje se dobro jede

    U Pluzine su priganice 6€ (stvarno dodje domaci dzem, med, skorup, sir) ali….
    Kuvana kafa 1,20 il 1,30
    Dojc 1,60€

    Kao u bd

  10. #17632
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    587
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    210
    Thanked in
    129 Posts

    Default Mjesta gdje se dobro jede

    Kozak u mojkovac, gratis priganice do 10 ili 11 sati ujutru.
    Kacamak top, heljdin kacamak takodje.
    Pita heljdina iliti eldija vrhunska
    Meso na seljacki nacin brutalno
    Jeftinije nego u ova zvucna mjesta po sjeveru a duplo bolje

    Edit sljiva domaca gazi

  11. #17633
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,146
    Thanks Thanks Given 
    431
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    121 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordje1990 View Post
    Odlicna brate..
    Hranio sam se ja tamo proslo ljeto.
    Ukusno i obilno pogotovo domaca jela.

    Sent from my M2101K7AG using Tapatalk
    Tamo cini mi se ima 2 Merkur restorana ekspres i a la carte, imaju odlicno pecenje.

  12. #17634
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    2,115
    Thanks Thanks Given 
    251
    Thanks Thanks Received 
    227
    Thanked in
    134 Posts

    Default

    Imao sam neki rodjendan i ekipe koje su mi se smjenjivale 2 dana narucivao sam hranu iz Lovca, njihov specijalitet pojačan sa popecima u zavisnosti koliko mi je ljudi bilo. Svi ali svi gosti su samo mmmHkali i govorili kako je dobro. Veeeliki rispekt i savjet da se uzme njihov ljeb

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk
    ja sam stolar, u podznaku shkorpioooni

  13. The Following User Says Thank You to mistery For This Useful Post:


  14. #17635
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    6,802
    Thanks Thanks Given 
    2,255
    Thanks Thanks Received 
    5,625
    Thanked in
    2,374 Posts

    Default

    Jos da vidim kako mi je [mention]joni [/mention] prosao





    https://instagram.com/cologneaddicte...d=YmMyMTA2M2Y=

  15. #17636
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,820
    Thanks Thanks Given 
    2,461
    Thanks Thanks Received 
    1,162
    Thanked in
    547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pasha View Post
    E pa odlicno brate ako ti je plus.

    Imas onda u Kuzinu vrhunske ustipke, spolja izgoreli, unutra zivi, corbu ti 'ladnu serviraju.
    U Parmu imas gurmansku sa lepinjom koja je meni djelovala kao da je od prije 5 dana, izmedju ostalog ocaj bjese itd.
    Nego tema su mjesta gdje se dobro jede tako da je to od mene za ovo javljanje.
    Koja je logika da sluze izgorele popeke i stare lepinje a da im je restoran pun?

  16. #17637
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    6,802
    Thanks Thanks Given 
    2,255
    Thanks Thanks Received 
    5,625
    Thanked in
    2,374 Posts

    Default

    Ti 'oces da kazes da ja lazem ili sta ti je poenta ? Ne kapiram ????

    Brate, vrhunska im je hrana. Jel' ti lakse ?





    https://instagram.com/cologneaddicte...d=YmMyMTA2M2Y=

  17. #17638
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    927
    Thanks Thanks Given 
    354
    Thanks Thanks Received 
    81
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Ja samo da potvrdim za parmu da im je hrana sramna i to van sezone dje bar mogu obratiti paznju na kvalitet i sve sto treba.
    Obilazim ih odavno.

  18. #17639
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,820
    Thanks Thanks Given 
    2,461
    Thanks Thanks Received 
    1,162
    Thanked in
    547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pasha View Post
    Brate, vrhunska im je hrana. Jel' ti lakse ?





    https://instagram.com/cologneaddicte...d=YmMyMTA2M2Y=
    Aham

  19. #17640
    Join Date
    Oct 2021
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    2,504
    Thanks Thanks Received 
    478
    Thanked in
    262 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by citizen pg... View Post
    Ja samo da potvrdim za parmu da im je hrana sramna i to van sezone dje bar mogu obratiti paznju na kvalitet i sve sto treba.
    Obilazim ih odavno.
    Uzasni su, takodje i Kuzina.

    Poslato sa BLA-L29 pomoću Tapatoka

  20. #17641
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    6,802
    Thanks Thanks Given 
    2,255
    Thanks Thanks Received 
    5,625
    Thanked in
    2,374 Posts

    Default

    A nije ljudi, sto vam je, umislili ste vi to 100%. ))





    https://instagram.com/cologneaddicte...d=YmMyMTA2M2Y=

  21. #17642
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Budva
    Posts
    2,415
    Thanks Thanks Given 
    398
    Thanks Thanks Received 
    333
    Thanked in
    199 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pasha View Post
    A ribu jedem ili kod Lane u stari grad ili Demidzanu. Tu nema greske sto se ribe tice.





    https://instagram.com/cologneaddicte...d=YmMyMTA2M2Y=
    Đe je to kod Lane?
    Riba je najbolja u Porto. I cijene su im za ribu dobre

    Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
    S ekranima na telefonima je kao i sa zenskim si*ama.
    Nema prevelikih,samo ima malih ruku

  22. #17643
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    6,802
    Thanks Thanks Given 
    2,255
    Thanks Thanks Received 
    5,625
    Thanked in
    2,374 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rzeljko View Post
    Đe je to kod Lane?
    Riba je najbolja u Porto. I cijene su im za ribu dobre

    Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
    U stari grad.

    https://instagram.com/restoran_rivij...d=YmMyMTA2M2Y=

    Kad ocu ribu, tu idem i nikad greske nije bilo. Bas cista desetka.





    https://instagram.com/cologneaddicte...d=YmMyMTA2M2Y=

  23. #17644
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,922
    Thanks Thanks Given 
    18,997
    Thanks Thanks Received 
    8,856
    Thanked in
    4,303 Posts

    Default

    Za @Pasha.Onaj dan odosmo u Lovac.Đeca prezadovoljna sa popecima,jer im je to trenutno favorit jelo u restoranima.Uzeli jednu porciju i bila im dovoljna uz,naravno,čupkanje piletine od majke i jaretine ispod sača koju ja naručih.Žena zadovoljna sa pilećim fileom(ne znam je li kad što drugo naručila u životu) i razdavala je pola porcije nama a opet se prejela.Ja htjedoh uzet teletinu ili medaljone teleće,ali konobar preporuči:"Jaretina ispod sača,domaća".Tu je bilo malo problema u smislu da je trećina porcije ako ne i više od toga bila u loj a koska bješe ka od ovna velika.Stvarno,ovo što nije bilo lojavo i koska bješe ukusno i meni dovoljno.Moja procjena da je jare kljukano ka guska i da je imalo 30-40kg u njega.Sve to uz 3 soka,˝ litre vina bijelog i ˝ litra kisele, jednu salatu i 2 porcije sladoleda manje od 50€.
    Platio bih još 5€ da su šćeli promijenit radio stanicu koju puštaju ali me bilo sramota da ih to pitam i malo me bilo sramota kolko mi je ostalo kosti i loja u tanjir.Sve u svemu 9/10.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Last edited by joni; 28-06-22 at 15:02.

  24. The Following 4 Users Say Thank You to joni For This Useful Post:


  25. #17645
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,902
    Thanks Thanks Given 
    4,208
    Thanks Thanks Received 
    3,258
    Thanked in
    1,405 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rzeljko View Post
    Riba je najbolja u Porto. I cijene su im za ribu dobre

    Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
    Porto raznosi stvarno i cijene za onu uslugu i kvalitet su jako korektne...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  26. #17646
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    12,775
    Thanks Thanks Given 
    26,036
    Thanks Thanks Received 
    8,365
    Thanked in
    4,107 Posts

    Default

    Ovjerih restoran na autobuskoj u Budvi. Ja teleće medaljone, supruga lignje, djeca podijeliše porciju roštiljske. Uzesmo I po teleću čorbu.
    Sve prosjek. Osim porcija koje su ajde da kažem velike. Ali ne i ogromne.
    Čorba nije loša. Ali ko ne voli puno luka u istoj nek je preskoči. Porcija medaljona velika baš ali sos osrednji kao i meso. 6/10. Prilozi riža i pomfrit. Lignje malo grke. Prilog dalmatinsko sa previše blitve. Kobasica nije loša ali ništa specijalno. Kao što I rekoh sve prosjek. Ambijent i usluga su ok. I da ne zaboravim cijene. Medaljoni 15, lignje 12, kobasica ne znam tačno. 8 čini mi se. Čorba je 2,5 što je dobra cijena I stvarno je ne žale.
    Obratih pažnju na cijenu gotovih jela. Gulaš i sarma po 7,5. Mućkalica 10. Ostalo nisam zapamtio.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  27. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  28. #17647
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,345
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,688
    Thanked in
    5,185 Posts

    Default

    Preporuka za neki restoran na putu za Ohrid? Da se ne moram cimat za parking, po mogućnosti da je dobar i ambijent.

  29. #17648
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    6,802
    Thanks Thanks Given 
    2,255
    Thanks Thanks Received 
    5,625
    Thanked in
    2,374 Posts

    Default



    Najjaca vocna na svijet. Mozart, stari grad - Budva.





    https://instagram.com/cologneaddicte...d=YmMyMTA2M2Y=

  30. #17649
    Join Date
    Oct 2021
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    2,504
    Thanks Thanks Received 
    478
    Thanked in
    262 Posts

    Default

    Lovac na Zlaticu
    Teleca corba top, popeci takodje

    Hvala kolegama koji su preporucili ovo mjesto

    Poslato sa BLA-L29 pomoću Tapatoka

  31. The Following 2 Users Say Thank You to mika123 For This Useful Post:


  32. #17650
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,732
    Thanks Thanks Given 
    9,154
    Thanks Thanks Received 
    6,612
    Thanked in
    2,589 Posts

    Default

    Sve vi je to rodjaci kako koga zapane
    Mene je u lovac zapalo bzv skoro sve lise skembica na koje se stari nije zalio a jos izveo roditelje
    Neka no otac uzeo da plati a ja ojdoh na racun svije rakije i riba koju niko narucio nije
    Vratio sam se tamo i baksis sam mu trazio da mi vrati
    Cigani

  33. The Following 3 Users Say Thank You to kaemSe For This Useful Post:


Page 706 of 1029 FirstFirst ... 206606656696702703704705706707708709710716756806 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)

Similar Threads

  1. Sad mi se jede... ☹
    By starwalker in forum Gastronomija
    Replies: 8686
    Last Post: Yesterday, 12:33
  2. Mijenjam Mjesta u novom domu za mjesta u prvoj fazi
    By marko_pg** in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 11-10-13, 09:33
  3. Jede mi se slatko...
    By Glenn_Q in forum Gastronomija
    Replies: 67
    Last Post: 21-05-12, 00:11
  4. Jede po sahranama
    By somewhere-else in forum Sve i svašta
    Replies: 24
    Last Post: 05-06-10, 20:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •