I sto da radis kad imas 2 degenerika, jedan u lijevu jedan u desnu i idu istom brzinom? Ja inace tu pocnem da sviram,
ovom lijevom u slucaju da mi se ne pomjeri napravio bi
coupe od njega, srecom nije jos bilo da se neko nije pomjerio.
I sto da radis kad imas 2 degenerika, jedan u lijevu jedan u desnu i idu istom brzinom? Ja inace tu pocnem da sviram,
ovom lijevom u slucaju da mi se ne pomjeri napravio bi
coupe od njega, srecom nije jos bilo da se neko nije pomjerio.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks