Nista se ne mijenja, moze biti samo bolje,vlasnici imaju 50 god. iskustva u ugostiteljstvu. Brend KRISTAL je njihov, bio je samo izdat pod zakup.
Sent from my SM-G985F using Tapatalk
Čuj stolice, škanjeve treba svugdje postaviti.Dobro je za kičmu.
Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
Nista se ne mijenja, moze biti samo bolje,vlasnici imaju 50 god. iskustva u ugostiteljstvu. Brend KRISTAL je njihov, bio je samo izdat pod zakup.
Sent from my SM-G985F using Tapatalk
"...Tu je slika Ive Lole Ribara"
Hvala na iscrpnom odgovoru Dasho, je li im rakija zuckacta ili crvenkasta? Pusti konobara ako je zuckasta.![]()
Evo za ljubitelje, 10 godina stara za nešto preko 30e, poklon cijena
https://www.enotekapremier.rs/sr/boj...10g-0-70l.html
Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.
Destilat šljive je u svijetu tehnologije alkoholnih pića mnogo cijenjen i smatra se jednim od najkvalitetnijih.
Brendi je takođe vrhunski destilat, samo što konjaci čak ne spadaju u red najboljih svjetskih brendija, druga stvar je što su marketinški i prodajno najbolji.
Last edited by Djed_Djuro; 25-06-22 at 12:59.
Kako ne spadaju? Martel, Hennessy i manje destilerije u Francuskoj koje imaju čitave otkupne centre u krugu zajednice sa konjacima starijim i od 30 godina.
Polazište samo da se konjak pravi od vina posebnih sorti,i poseban postupak destilacije sačuvan i zaštićen.
To što destilat šljive nije zaštićen i cijenjen je greška zemalja na Balkanu koje ne mogu korak dalje od loše tradicije i stalno u "ratu sa svijetom".
Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
Last edited by Bluemoon; 25-06-22 at 14:32.
Odoste u off potpuno.
If you are good at something, never do it for free.
Ja predlazem da zavadjene strane ispeku (makar) po bocu sljive, pa cemo se okupiti da isprobamo i donesemo odluku o tome ko je bio u pravu.
znaci od 01.01. pdv za ugostitelje i hotelijere sa nazad na 21%.
jedva cekam da vidim cijene od nove godine
nothing comes from violence and nothing ever could
Kod kuce se najbolje jede i pije.![]()
normalno 💅
nothing comes from violence and nothing ever could
Najeli su se ....
Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
znači ojde espresso na 1.80 a dojč na 2/2.10e. kako će tek alkohol da popnu. treba iskoristiti ovaj doček i dobro se isprosipat, ko zna kad ćemo više piti ovim cijenama
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
I treba da vas deru kad pijete tu glupost.
Sent using Tapatalk
#fakenews
Obična kafa sa mlijekom, ništa gluplja ili pametnija nego ijedna druga![]()
Kafa + mlijeko = glupost.
#fakenews
pogotovo ako se pravi ka u pg, pa isto mlijeko griju po jedno deset puta
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Pa vec je na kafu 21% cijena kafe se ne mijenja
Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks