Imas. U Meating Point. To su ti njihovi sladoledi. I meni su brutalni.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Imas. U Meating Point. To su ti njihovi sladoledi. I meni su brutalni.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Kuku kakve su cufte u Rostiljijadi. U zivotu bolje nisam nidje jeo. Ozbiljna preporuka
Sad jedosmo pice u Taorminu, kaprićozu i meksikanu...skroz korektno
Sent from my SM-N975F using Tapatalk
ja sam stolar, u podznaku shkorpioooni
Svratih danas posle plaze u Kuzinu. Narucih ustipke. Toga gadluka ljudi moji. Kakvo razocarenje, pih. To je bila kafana dje se je vazda klopa bila 1/1.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Rostiljada Golubovci Mesano meso Prva liga,preporuka
![]()
Last edited by Micko357; 22-06-22 at 07:01.
Dok se ja nakanih da posjetim Lovac,već po komentarima vidim da je kvalitet u opadanju.Svakako,može neko predlog sa čim nećemo kiksat tamo.Nismo probirljivi što se vrste mesa tiče.Hvala
Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
Trebalo bi da usvojimo ovdje neke kriterijume za akreditaciju i reakteditaciju i koliko je neophodno da prodje vremena izmedju istih... Moramo se standardizovati...
Ne zamjerite, poludjeh od posla...
--------------->
<---------------
Odavde dovde...
Teletina, teleci medaljoni, karadjordjeva, drobovi u sosu, teleca corba obavezno, popeci, sopska salata.
Sent from my iPhone using Tapatalk
po meni, najjaci sladoled u DOPIO, City Kvart
Steak House u Karađorđevoj odlična hrana ali cijene zbilja pretjerane.
Ručak za jednu osobu.
Poslano sa mog SM-N975F koristeći Tapatalk
A i oni su znači počeli da miješaju rakiju sa konjacima i viskijima. A ne vala pa da ću ga u dvorište ispod lipe pit dok je ovo nevrijeme
Sent from my Nord 2 using Tapatalk
Last edited by BiTrAtE; 22-06-22 at 18:55.
Ovo su vec bezobrazne cijene, rakija ispade 180 eura litar...sljiva. Ni ovo meso ne vrijedi toliko, pa ne znam kakvo da je.
Ko im je klijentela inace?
Last edited by Vitis; 22-06-22 at 19:01.
Ja sam im klijentelaSvaki cenat vrijedi.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Kakav je ovo sos od 3.5€? Jel za stek ili nesto posebno?
Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!
Mislim da je kilo T bone bilo 70 eura u Chedi, Lustica.
Ovo u Karadjordjevu posto u imenu ima Steak, opravdano 70e/kg.
There are currently 9 users browsing this thread. (2 members and 7 guests)
Bookmarks