Page 701 of 1029 FirstFirst ... 201601651691697698699700701702703704705711751801 ... LastLast
Results 17,501 to 17,525 of 25725

Thread: Mjesta gdje se dobro jede

  1. #17501
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,650
    Thanks Thanks Given 
    3,563
    Thanks Thanks Received 
    5,862
    Thanked in
    2,813 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Muve, higijena, usluga? (za Nijagare pitam)
    3 zvjezdice. Znači ima svega što i pomenuo ima u izobilju.
    Zamisli kad restoran dobije 3 zvjezdice što je to. Dovoljno za zaobić.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  2. #17502
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,744
    Thanks Thanks Given 
    1,175
    Thanks Thanks Received 
    1,933
    Thanked in
    1,052 Posts

    Default

    E da znam, da nastavim da ne idem.

  3. The Following 2 Users Say Thank You to GaD For This Useful Post:


  4. #17503
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    173
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    15
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Juneci i pileci tantuni u Njegosevu u The chef(turska brza hrana) za svaku preporuku.

  5. #17504
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,350
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,691
    Thanked in
    5,188 Posts

    Default

    E kakav spektakl od krapa (1.3KG) iz "Naše Priče", prste da poližeš uz njihovu marinadu, savršeno ispržen, svjež bez trunke bilo kakvog šmeka.

    S obzirom da su ostali đe sam uzimao povećali cijene a smanjili porcije drastično, ovo će mi bit prvi izbor ubuduće.

    10.50 EUR je ova porcija, troje da jede fino ili dvoje da se raznesu. Krompir salata dođe i riža sa povrćem, marinada za krapa i dva velika njihova domaća somuna.



    Sent from my Nord 2 using Tapatalk

  6. The Following 5 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  7. #17505
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Cetinje
    Posts
    6,723
    Thanks Thanks Given 
    1,983
    Thanks Thanks Received 
    803
    Thanked in
    363 Posts

    Default

    Green&protein sto de otvorio u Green level, rekao bih ista fransiza ka ona u Tiranu sto posjetih, salata odlicna 5.9, burger sa pilecom pljeskavicom i domacom lepinjom ultra zdravo i ukusno 4.9. Ovi sokovi su preskupi, po 3.9 i bili su topli iako su ih na lice mjesta pravili, izgleda da ne drze voce u frizider. Osim sokova ovo ostalo je mnogo dobro.



    Sent from my SM-A528B using Tapatalk
    two things are infinite:
    the universe and human stupidity;
    and I'm not sure about the universe

  8. #17506
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    267
    Thanks Thanks Given 
    1,101
    Thanks Thanks Received 
    30
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Tortilja iz Taormina sa junetinom, solidno bas, za gotovo 5eura može mnogo bolje da jede, tu su krompirici bezukusni, tvrdi iz starog ulja + kečap koji ne ide uz sve ovo a posebno uz tortilje koje imaju na sebi neki sos koji nije los.
    Konobar ne stavlja higijenski papir kao ni salvete.


  9. #17507
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    6,802
    Thanks Thanks Given 
    2,255
    Thanks Thanks Received 
    5,625
    Thanked in
    2,374 Posts

    Default
















    Arbri, Skadar.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. The Following 7 Users Say Thank You to Pasha For This Useful Post:


  11. #17508
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    30,041
    Thanks Thanks Given 
    12,517
    Thanks Thanks Received 
    2,360
    Thanked in
    1,205 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Prije neki dan u Dijanu (Pecovići) svraćah kod autobuske bureke da uzmem, zagledah se malo u kolače dok sam čekao i barem na oko su izgledali prva liga.
    Nek neko kaže kakvi su inače, npr. ona srneća leđa su mi djelovala top ali sam na neku dijetu zvanu slatkoga bez pa iskulirah.
    provjereni vrhunski kolaci svjezi bukvalno svaki dan svjeze napravljeni...skupi poprilicno ali ipak vrhunski....sladoled im je isto vrh...tulumba je odlicna, urmasica meni neprevazidjena, isler najstrasniji, ekler ah-mene, voćna torta bomba ali izuzetna, bombica i čokoladna i od oraha vrh...ima tu svasta jos stoo je sjajno, ali porcije povelike kao i cijene ali kad me mrzi da pravim a bih nesto da valja da pojedem zakoljem se i odem tamo. Mislim da nema ispod 3 eura nista
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  12. #17509
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    1,663
    Thanks Thanks Given 
    244
    Thanks Thanks Received 
    841
    Thanked in
    535 Posts

    Default

    Konak CT, cicvara, goveđa supa, hljebovi, teletina ispod sača bez greške, teleća čorba malo kisela. Prosjek starosti konobara 60 god, ali lete.

  13. #17510
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,350
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,691
    Thanked in
    5,188 Posts

    Default

    Camelot Pub, pivski pjat od kilo mesa. 3 vrste kobasica i pileći štapići sa susamom - odlično bješe ovo, baš je krcato mesa bilo. Dođe i pomfrita dosta, sira, domaći hleb... Cijena čini mi se 14.90 u lokalu, preko Glova je skuplje 2e.







    Sent from my Nord 2 using Tapatalk

  14. The Following 2 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  15. #17511
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    2,054
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    1,020
    Thanked in
    467 Posts

    Default

    Čumićevo sokače, Zlatibor. Lepinja sa sve i domaće kisjelo mlijeko.

    https://instagram.com/highlander_brushes/

  16. The Following 2 Users Say Thank You to Milos Darmanovic For This Useful Post:


  17. #17512
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    6,802
    Thanks Thanks Given 
    2,255
    Thanks Thanks Received 
    5,625
    Thanked in
    2,374 Posts

    Default





    Gloria, teleci medaljoni u sosu od sampinjona sa rizom i grilovanim povrcem. I vitaminska salata. 10/10.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. The Following 2 Users Say Thank You to Pasha For This Useful Post:


  19. #17513
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    1,248
    Thanks Thanks Given 
    788
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Neka vi dobro učini. Sad je vrijeme za morsku robu, a moze I rijecna. Bijelo vino dobro page uz to kaze tonči huljic da nam bude lipo

  20. #17514
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    2,012
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    340 Posts

    Default

    Hotel Admiral u Perastu odlična hrana, ali konobar koji nas je usluživao je previše dosadan iskreno (primjera radi ne daje nam s mirom da večeramo zbog njegovih pitanja je li sve u redu, nešto za piće još i još neko konstantno motanje oko nas, malo i neprijatno bijaše)

  21. The Following User Says Thank You to iMMERSION~ For This Useful Post:


  22. #17515
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    6,802
    Thanks Thanks Given 
    2,255
    Thanks Thanks Received 
    5,625
    Thanked in
    2,374 Posts

    Default

    Oce co'ek da zaradi baksis.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  23. The Following User Says Thank You to Pasha For This Useful Post:


  24. #17516
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    20,910
    Thanks Thanks Given 
    2,892
    Thanks Thanks Received 
    3,497
    Thanked in
    1,568 Posts

    Default

    Tako je oko nas gore u Pivu, reko nemas brige, zvacemo te bude li sta trebalo a bas neprijatno svako 10ak min se muva oko stola...

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  25. #17517
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    839
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by iMMERSION~ View Post
    Hotel Admiral u Perastu odlična hrana, ali konobar koji nas je usluživao je previše dosadan iskreno (primjera radi ne daje nam s mirom da večeramo zbog njegovih pitanja je li sve u redu, nešto za piće još i još neko konstantno motanje oko nas, malo i neprijatno bijaše)
    Nema nista gore no kad mi dodje a meni puna usta


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  26. The Following User Says Thank You to fiksyy For This Useful Post:


  27. #17518
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    8,193
    Thanks Thanks Given 
    242
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    913 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by iMMERSION~ View Post
    Hotel Admiral u Perastu odlična hrana, ali konobar koji nas je usluživao je previše dosadan iskreno (primjera radi ne daje nam s mirom da večeramo zbog njegovih pitanja je li sve u redu, nešto za piće još i još neko konstantno motanje oko nas, malo i neprijatno bijaše)
    To je meni isto smetalo na par mjesta, ono kad se ide u krajnost u nekoj kulturi usluživanja, vjerovatno gazda rekao a ovi shvatili bukvalno da moraju da ti vise nad glavom dok jedeš, u redu je svratiš jednom i pitaš ali po deset puta postaje iritantno.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  28. #17519
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    6,802
    Thanks Thanks Given 
    2,255
    Thanks Thanks Received 
    5,625
    Thanked in
    2,374 Posts

    Default



    Kod Sulja jutros.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  29. The Following User Says Thank You to Pasha For This Useful Post:


  30. #17520
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,822
    Thanks Thanks Given 
    2,463
    Thanks Thanks Received 
    1,167
    Thanked in
    549 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fiksyy View Post
    Nema nista gore no kad mi dodje a meni puna usta


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Brao, i ja od ovoga pizdim.

  31. #17521
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,399
    Thanks Thanks Given 
    1,501
    Thanks Thanks Received 
    1,611
    Thanked in
    1,307 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fiksyy View Post
    Nema nista gore no kad mi dodje a meni puna usta


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ja uvijek tako kad dosadjuje mu recem zvacu te ja ako mi sto bude trebalo, ista stvar u butik kad me maltretira radnica.

    Sent from my SM-A205F using Tapatalk

  32. #17522
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    6,385
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    2,093
    Thanked in
    779 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pasha View Post


    Gloria, teleci medaljoni u sosu od sampinjona sa rizom i grilovanim povrcem. I vitaminska salata. 10/10.

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Danas probah, po tvojoj preporuci Bez greške zaista, odličan obrok. Cijena je doduše baš jaka, ali sa ovim jelom nema greške.

  33. #17523
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,744
    Thanks Thanks Given 
    1,175
    Thanks Thanks Received 
    1,933
    Thanked in
    1,052 Posts

    Default

    Koja je cijena kada je vec znas

  34. #17524
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    6,385
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    2,093
    Thanked in
    779 Posts

    Default

    14 € su u Gloriu. Npr u Lovac su nešto oko 9 €, veća porcija od ove tj više mesa, ali bez preliva od pečuraka.

  35. #17525
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,744
    Thanks Thanks Given 
    1,175
    Thanks Thanks Received 
    1,933
    Thanked in
    1,052 Posts

    Default

    Vala dosta 14 EUR za piletinu. Dodas jos 3-5 eur pa jedes biftek.

Page 701 of 1029 FirstFirst ... 201601651691697698699700701702703704705711751801 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 10 users browsing this thread. (0 members and 10 guests)

Similar Threads

  1. Sad mi se jede... ☹
    By starwalker in forum Gastronomija
    Replies: 8686
    Last Post: 23-06-26, 12:33
  2. Mijenjam Mjesta u novom domu za mjesta u prvoj fazi
    By marko_pg** in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 11-10-13, 09:33
  3. Jede mi se slatko...
    By Glenn_Q in forum Gastronomija
    Replies: 67
    Last Post: 21-05-12, 00:11
  4. Jede po sahranama
    By somewhere-else in forum Sve i svašta
    Replies: 24
    Last Post: 05-06-10, 20:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •