Page 696 of 1029 FirstFirst ... 196596646686692693694695696697698699700706746796 ... LastLast
Results 17,376 to 17,400 of 25725

Thread: Mjesta gdje se dobro jede

  1. #17376
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,359
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,696
    Thanked in
    5,190 Posts

    Default

    Bogomi će momci vjerujem cijenit više dobar zalogaj no ambijent tako da je moj predlog "Pod Pločom", da osmijeh s lica ne skidaju... Moram ovih dana probat gurmansku tamo, e kako je jedan falio sto do mene što je śedio i mumla sve " a što je ovo bessvijaaa, nema preko", taj fazon...

    Evo i menija kome treba...









    Sent from my Nord 2 using Tapatalk

  2. #17377
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    30,041
    Thanks Thanks Given 
    12,517
    Thanks Thanks Received 
    2,360
    Thanked in
    1,205 Posts

    Default

    Ja sam možda jedna jedina, u svakom slucaju jedna od rijetkih, kojoj se u Kristalu hrana ne dopada narocito....dobra mi je bila salata i hleb, meso mi se baš nije dopalo, a popeke, koji su glavni specijalitet Kristala ne jedem tako da me ne bi"dojmili"....evo padoše preporuke od nekoliko ljudi koji su bili u Stefanu maksimalno zadovoljni....eto vidjecemo sjutra
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  3. #17378
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    30,041
    Thanks Thanks Given 
    12,517
    Thanks Thanks Received 
    2,360
    Thanked in
    1,205 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Bogomi će momci vjerujem cijenit više dobar zalogaj no ambijent tako da je moj predlog "Pod Pločom", da osmijeh s lica ne skidaju... Moram ovih dana probat gurmansku tamo, e kako je jedan falio sto do mene što je śedio i mumla sve " a što je ovo bessvijaaa, nema preko", taj fazon...

    Evo i menija kome treba...









    Sent from my Nord 2 using Tapatalk
    tamo sam stvarno uvijek lijepo jela...ali su mi oni vise da uzmem doma da nosim i da jedem....mada ko zna, mozda i tamo zavrsimo mada me ona prasincina nervira zbog radova....
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  4. #17379
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,319
    Thanks Thanks Given 
    5,881
    Thanks Thanks Received 
    7,608
    Thanked in
    3,046 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    e kako je jedan falio sto do mene što je śedio i mumla sve " a što je ovo bessvijaaa, nema preko"

    Sent from my Nord 2 using Tapatalk
    A što mi napravi noćas....


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  5. #17380
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,576
    Thanks Thanks Given 
    1,561
    Thanks Thanks Received 
    2,172
    Thanked in
    1,038 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Bogomi će momci vjerujem cijenit više dobar zalogaj no ambijent tako da je moj predlog "Pod Pločom", da osmijeh s lica ne skidaju... Moram ovih dana probat gurmansku tamo, e kako je jedan falio sto do mene što je śedio i mumla sve " a što je ovo bessvijaaa, nema preko", taj fazon...

    Evo i menija kome treba...









    Sent from my Nord 2 using Tapatalk
    Ne znam jel im zalogaj dobar,ali ako im je ambijent sličan meniju...ovo je sramota,ako imaju posla valjda imaju para da obnove meni je,na šta ovo liči brate mili


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. The Following User Says Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  7. #17381
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,359
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,696
    Thanked in
    5,190 Posts

    Default

    Što znam, nemam problema sa tim.

  8. The Following 2 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  9. #17382
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,899
    Thanks Thanks Given 
    24,053
    Thanks Thanks Received 
    9,913
    Thanked in
    7,414 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Što znam, nemam problema sa tim.
    Kako si kategorisao meso ja ipak s oprezom.

    Šalim se.

    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk

  10. #17383
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Budva
    Posts
    2,416
    Thanks Thanks Given 
    399
    Thanks Thanks Received 
    333
    Thanked in
    199 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Svinjetinu izvjegavam,ali sve bih dala da znam da negdje služe jaretinu.



    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    Izvor u Reževiće, al moraš nazvat da pitaš kad imaju
    S ekranima na telefonima je kao i sa zenskim si*ama.
    Nema prevelikih,samo ima malih ruku

  11. The Following User Says Thank You to rzeljko For This Useful Post:


  12. #17384
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,809
    Thanks Thanks Given 
    590
    Thanks Thanks Received 
    582
    Thanked in
    328 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Svinjetinu izvjegavam,ali sve bih dala da znam da negdje služe jaretinu.



    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    Pecenjara? Ispod saca je bilo često

    Sent from my SM-N970F using Tapatalk

  13. The Following User Says Thank You to pumba For This Useful Post:


  14. #17385
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,899
    Thanks Thanks Given 
    24,053
    Thanks Thanks Received 
    9,913
    Thanked in
    7,414 Posts

    Default

    Hvala, uzimam je sa sela ali svakako je dobro znati i neko mjesto.

    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk

  15. #17386
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    20,265
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    8,656
    Thanked in
    3,825 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Bogomi će momci vjerujem cijenit više dobar zalogaj no ambijent tako da je moj predlog "Pod Pločom", da osmijeh s lica ne skidaju... Moram ovih dana probat gurmansku tamo, e kako je jedan falio sto do mene što je śedio i mumla sve " a što je ovo bessvijaaa, nema preko", taj fazon...

    Evo i menija kome treba...









    Sent from my Nord 2 using Tapatalk
    Naredni korak je meni tipa dogovorićemo se ako si kupac.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  16. The Following 2 Users Say Thank You to NHM For This Useful Post:


  17. #17387
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,899
    Thanks Thanks Given 
    24,053
    Thanks Thanks Received 
    9,913
    Thanked in
    7,414 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Ja sam možda jedna jedina, u svakom slucaju jedna od rijetkih, kojoj se u Kristalu hrana ne dopada narocito....dobra mi je bila salata i hleb, meso mi se baš nije dopalo, a popeke, koji su glavni specijalitet Kristala ne jedem tako da me ne bi"dojmili"....evo padoše preporuke od nekoliko ljudi koji su bili u Stefanu maksimalno zadovoljni....eto vidjecemo sjutra
    Ja sam tamo samo naručivala ono Nikšićko u krigli, i uživala u bašti.

    Nisu me čak omeli svi oni mirisi sa stolova.

    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk

  18. #17388
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    6,802
    Thanks Thanks Given 
    2,255
    Thanks Thanks Received 
    5,625
    Thanked in
    2,374 Posts

    Default Mjesta gdje se dobro jede

    Quote Originally Posted by rzeljko View Post
    Izvor u Reževiće, al moraš nazvat da pitaš kad imaju
    Uh, kakvo mjesto. Jedno od omiljenih. Tamo em sto se covjek kvalitetno najede i psihicki se odmori.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Pasha; 31-05-22 at 10:18.

  19. The Following User Says Thank You to Pasha For This Useful Post:


  20. #17389
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    7,074
    Thanks Thanks Given 
    685
    Thanks Thanks Received 
    1,189
    Thanked in
    472 Posts

    Default

    I Zorka te odere ka jarca...al sto jes jes,usluga i hrana top.

    Sent from my SM-G985F using Tapatalk
    "...Tu je slika Ive Lole Ribara"

  21. The Following 2 Users Say Thank You to Sidewinder For This Useful Post:


  22. #17390
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    2,506
    Thanks Thanks Given 
    2,146
    Thanks Thanks Received 
    1,263
    Thanked in
    484 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by retype_htc View Post
    Kako su digli cijene u Bokeske guste. Sprdnja.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ahahahahahahahahaha, digla Merica u nebo. Jbg gorivo, rat, sve skocilo. Da sam jos sat ostao.... taman sam stukao za golf 2.
    Mislim da je Merica u proslom zivotu bila strazar u zatvoru.
    Last edited by mrgo; 31-05-22 at 12:53.

  23. The Following 2 Users Say Thank You to mrgo For This Useful Post:


  24. #17391
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    6,802
    Thanks Thanks Given 
    2,255
    Thanks Thanks Received 
    5,625
    Thanked in
    2,374 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    I Zorka te odere ka jarca...al sto jes jes,usluga i hrana top.

    Sent from my SM-G985F using Tapatalk
    Odere zaista. Brzo te vrati u realnost.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  25. The Following User Says Thank You to Pasha For This Useful Post:


  26. #17392
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    6,611
    Thanks Thanks Given 
    1,670
    Thanks Thanks Received 
    2,644
    Thanked in
    1,198 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mrgo View Post
    Ahahahahahahahahaha, digla Merica u nebo. Jbg gorivo, rat, sve skocilo. Da sam jos sat ostao.... taman sam stukao za golf 2.
    Mislim da je Merica u proslom zivotu bila strazar u zatvoru.
    Hahahahahahahahahahaahahah e pa bolji joj opis nije niko mogao dati


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  27. The Following 3 Users Say Thank You to retype_htc For This Useful Post:


  28. #17393
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    1,664
    Thanks Thanks Given 
    244
    Thanks Thanks Received 
    841
    Thanked in
    535 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Svinjetinu izvjegavam,ali sve bih dala da znam da negdje služe jaretinu.



    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    Vagan u Rogame. Nekad je i u Troju bila dobra, nijesam išla na tu stranu od pandemije.

  29. The Following User Says Thank You to NotRobot For This Useful Post:


  30. #17394
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,899
    Thanks Thanks Given 
    24,053
    Thanks Thanks Received 
    9,913
    Thanked in
    7,414 Posts

    Default

    I jare i pare.

    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk

  31. #17395
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    30,041
    Thanks Thanks Given 
    12,517
    Thanks Thanks Received 
    2,360
    Thanked in
    1,205 Posts

    Default

    Bili smo u Stefan, presudilo je to što smo htjeli na livadu u prirodu i nijesmo se pokajali. Ne može biti jeftinije no smo jeli i pili ja mislim...nas sestoro po želji- birali svi razlicito, 4 corbe, i jedna porcija pohovanoga sira kao predjelo, salate, pica ko je sta htio, kafe na kraju i to je sve bilo 90 eura....po meni bez djaoljega dinara....ostalo nam je po pola porcije telećega pečenja, neke punjene piletine u sosu od pecuraka, popeka, bijele vjesalice i batak bez kosti na zaru. Imamo sjutra rucak,
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  32. The Following 6 Users Say Thank You to zvoncica For This Useful Post:


  33. #17396
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,065
    Thanks Thanks Given 
    4,965
    Thanks Thanks Received 
    8,942
    Thanked in
    4,317 Posts

    Default

    odlicno je to no nam reci jesi li ih mogla povatat po ulici?
    nothing comes from violence and nothing ever could

  34. The Following 12 Users Say Thank You to goozica For This Useful Post:


  35. #17397
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    6,802
    Thanks Thanks Given 
    2,255
    Thanks Thanks Received 
    5,625
    Thanked in
    2,374 Posts

    Default Mjesta gdje se dobro jede

    https://files.fm/u/d2n4ubzug

    Kod Brajlovica od prosle godine. Najjaca moguca klopa je tamo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Pasha; 31-05-22 at 20:01.

  36. #17398
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    122
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Lovac Jaretina ispod Saca Cista Perfekcija,preporuka

    https://i.imgur.com/fCs5OEd.jpg

    https://i.imgur.com/ksnpXA0.jpg


    Name:  284255836_400777482107766_3867586679637347795_n.jpg
Views: 460
Size:  11.9 KB
    Name:  284652908_687233339020121_3193666607121343159_n.jpg
Views: 464
Size:  12.2 KB
    Last edited by Micko357; 31-05-22 at 20:17.

  37. The Following User Says Thank You to Micko357 For This Useful Post:


  38. #17399
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    6,802
    Thanks Thanks Given 
    2,255
    Thanks Thanks Received 
    5,625
    Thanked in
    2,374 Posts

    Default

    Lovac je numero uno u Pg.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  39. The Following User Says Thank You to Pasha For This Useful Post:


  40. #17400
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,400
    Thanks Thanks Given 
    1,506
    Thanks Thanks Received 
    1,612
    Thanked in
    1,308 Posts

    Default

    Danas sendvič u hedon od piletine, dosta dobar kad je lepinja svježa.

Page 696 of 1029 FirstFirst ... 196596646686692693694695696697698699700706746796 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. Sad mi se jede... ☹
    By starwalker in forum Gastronomija
    Replies: 8686
    Last Post: 23-06-26, 12:33
  2. Mijenjam Mjesta u novom domu za mjesta u prvoj fazi
    By marko_pg** in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 11-10-13, 09:33
  3. Jede mi se slatko...
    By Glenn_Q in forum Gastronomija
    Replies: 67
    Last Post: 21-05-12, 00:11
  4. Jede po sahranama
    By somewhere-else in forum Sve i svašta
    Replies: 24
    Last Post: 05-06-10, 20:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •