Ja sam možda jedna jedina, u svakom slucaju jedna od rijetkih, kojoj se u Kristalu hrana ne dopada narocito....dobra mi je bila salata i hleb, meso mi se baš nije dopalo, a popeke, koji su glavni specijalitet Kristala ne jedem tako da me ne bi"dojmili"....evo padoše preporuke od nekoliko ljudi koji su bili u Stefanu maksimalno zadovoljni....eto vidjecemo sjutra



Moram ovih dana probat gurmansku tamo, e kako je jedan falio sto do mene što je śedio i mumla sve " a što je ovo bessvijaaa, nema preko", taj fazon... 


Reply With Quote
PopCorn
Bookmarks