Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
Sendvič u Kosmač solidno lošiji nego prije, hleb sunđerast, pršuta i sir neka klasika, e ne vjerujem da su ono usrali. Bukvalno sam samo zbog sendviča otišao na kupanje u Bečiće + mi i republička prijavu napisa, inače bi ka vazda put Petrovca neđe onom stranom...

Sent from my Nord 2 using Tapatalk
Kod Kuste da si isao najbolje bi prosao

Poslato sa BLA-L29 pomoću Tapatoka