View Poll Results: Da li ste bolovali Covid 19?

Voters
103. You may not vote on this poll
  • Imam (ili sam imao) koronu sa simptomima ili bez simptoma ali imam antitijela

    27 26.21%
  • Pozitivan sam (ili sam bio) ali bez simptoma i nemam ili ne znam da li imam antitijela

    17 16.50%
  • Nisam ili ne znam da li sam (bio) pozitivan

    59 57.28%
Page 147 of 156 FirstFirst ... 4797137143144145146147148149150151 ... LastLast
Results 3,651 to 3,675 of 3883

Thread: [Lična iskustva] Virus | Vakcina | Antitijela

  1. #3651
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    8,173
    Thanks Thanks Given 
    508
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    373 Posts

    Default

    Ima li vise u bivsi JNA da se primaju vakcine ili su zatvorili taj punkt? Na covidodgovor ne znam koliko cesto updateuju, a drug mi rece da nema vise tamo.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  2. #3652
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    6,025
    Thanks Thanks Given 
    1,242
    Thanks Thanks Received 
    688
    Thanked in
    541 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by efamouspg View Post
    Ima li vise u bivsi JNA da se primaju vakcine ili su zatvorili taj punkt? Na covidodgovor ne znam koliko cesto updateuju, a drug mi rece da nema vise tamo.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Mislim da je sad samo u Univerzitetski sportski centar.

  3. #3653
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

  4. #3654
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    30,041
    Thanks Thanks Given 
    12,517
    Thanks Thanks Received 
    2,360
    Thanked in
    1,205 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Primio ja u Novembru,freshku Kineskinju!
    štp ponavljaš to po deset puta!

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Smiju...jer imaju ovaj sindrom ponavljanja!


    Moj sin primio prije pr dana u Delti je punkt rdio....niko ni riječ nije rekao o eventualno isteklom roku vakcine, samo su mu dali buster dozu i to je to
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  5. The Following User Says Thank You to zvoncica For This Useful Post:


  6. #3655
    Join Date
    Jul 2021
    Posts
    84
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    ljudi, treba trebao bih da primim vakcinu, prva doza. E sad sve vise se prica da je ovim nasim vakcinama istekao rok. Moze li mi neko to potvrditi ? Mislio sam kinesku , ali ne znam koliko je "sveza"

  7. #3656
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    24,999
    Thanks Thanks Given 
    4,280
    Thanks Thanks Received 
    8,266
    Thanked in
    3,144 Posts

    Default

    Primih 3.fajzerovacu, nisam pita za rok ni da mi pokazu bocicu.

    Kako bi pusku u ruke uzeli ako se vakcina bojimo.

    Nevo da ne mracim no na dojc u Italiju.

  8. #3657
    Join Date
    May 2009
    Posts
    24,263
    Thanks Thanks Given 
    1,413
    Thanks Thanks Received 
    5,570
    Thanked in
    2,609 Posts

    Default

    ^ Za 15ak dana ti ionako ništa neće trebati za ulaz u IT. Džabe si se bockao isteklim (u svakom pogledu) sredstvom.

    Pozz iz Evrope
    The more things change, the more they stay the same.

  9. #3658
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    24,999
    Thanks Thanks Given 
    4,280
    Thanks Thanks Received 
    8,266
    Thanked in
    3,144 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    ^ Za 15ak dana ti ionako ništa neće trebati za ulaz u IT. Džabe si se bockao isteklim (u svakom pogledu) sredstvom.

    Pozz iz Evrope
    https://www.schengenvisainfo.com/new...ntil-mid-2023/

    Valjalo bi da obustave covid sertifikat, ali cisto sumnjam... I za ameriku mi treba isto, idem za nekoliko mjeseci, vratile se konferencije i sajmovi...

  10. #3659
    Join Date
    May 2009
    Posts
    24,263
    Thanks Thanks Given 
    1,413
    Thanks Thanks Received 
    5,570
    Thanked in
    2,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    https://www.schengenvisainfo.com/new...ntil-mid-2023/

    Valjalo bi da obustave covid sertifikat, ali cisto sumnjam... I za ameriku mi treba isto, idem za nekoliko mjeseci, vratile se konferencije i sajmovi...
    Jedno je obustaviti, a drugo je ukinuti. Pomenuti produžetak do sredine 2023. se odnosi na mogućnost ponovnog vraćanja u funkciju. Sve u skladu s toplo - hladno igrom.

    Trenutno je obustavljen u mnogim državama i nije više uslov za ulazak. Za IT je najava obustavljanja super green passa od 1. aprila. Non-EU turisti u IT svakako od 1. marta mogu samo sa testom (bez vaxa)
    The more things change, the more they stay the same.

  11. #3660
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,844
    Thanks Thanks Given 
    1,905
    Thanks Thanks Received 
    1,869
    Thanked in
    770 Posts

    Default

    Kako to nema vise korone?
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  12. #3661
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,550
    Thanks Thanks Given 
    9,633
    Thanks Thanks Received 
    5,990
    Thanked in
    2,286 Posts

    Default

    Onako kako je nauka od početka prognozirala, mutacija u manje opasan soj...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  13. The Following User Says Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  14. #3662
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    4,448
    Thanks Thanks Given 
    408
    Thanks Thanks Received 
    1,308
    Thanked in
    885 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Onako kako je nauka od početka prognozirala, mutacija u manje opasan soj...

    Sent using Tapatalk
    COVID digest: China's Shenzhen goes into lockdown
    https://www.dw.com/en/covid-digest-c...own/a-61115243



    Itekako je ima i nista manje-vise nije opasna/neopasna nego u decembru 2021 a sjetimo se gdje smo bili tada a gdje sad.


    ---

    Izgleda da napokon po prvi put nakon ko zna koliko godina ogripovah, prosle sedmice imah simptome gripe/covid19 al' srecom negativni testovi na COVID19.
    Last edited by beatnological; 15-03-22 at 13:31.

  15. #3663
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    889
    Thanks Thanks Given 
    935
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    78 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Primih 3.fajzerovacu, nisam pita za rok ni da mi pokazu bocicu.

    Kako bi pusku u ruke uzeli ako se vakcina bojimo.

    Nevo da ne mracim no na dojc u Italiju.
    Kad ce cetvrta?

  16. #3664
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    30,041
    Thanks Thanks Given 
    12,517
    Thanks Thanks Received 
    2,360
    Thanked in
    1,205 Posts

    Default

    Ljudi znae li da li ima trenutno kod nas stomačnog virusa, ono mučnina nesnosna, povraćanje i temperatura? Moze li to biti kovid (jeste li čuli da sada u ovom turnusu neko ima mucninu uz koronu) ili je mozda neka viroza? Samo mi to treba
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  17. #3665
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    1,263
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Ljudi znae li da li ima trenutno kod nas stomačnog virusa, ono mučnina nesnosna, povraćanje i temperatura? Moze li to biti kovid (jeste li čuli da sada u ovom turnusu neko ima mucninu uz koronu) ili je mozda neka viroza? Samo mi to treba

  18. The Following User Says Thank You to holiday For This Useful Post:


  19. #3666
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Da li iko zna d ali se i vikendom radi PCR test u Institutu za javno zdravlje i koje je radno vrijeme?
    Treba radi ulaska u bolnicu PCR test ne stariji od 48h.

  20. #3667
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    20,264
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    8,656
    Thanked in
    3,825 Posts

    Default

    Trebalo bi da se radi. Termini su bili 7 ujutru ili 5 poslije podne. Mislim da nisu zakazivali tipa zovneš danas pa da ti za subotu ujutru zakažu, nego vele zovni u petak pa ćemo zakazat sa sjutra. Svakako zovni pa pitaj.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  21. #3668
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,353
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    69
    Thanked in
    58 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Primih 3.fajzerovacu, nisam pita za rok ni da mi pokazu bocicu.

    Kako bi pusku u ruke uzeli ako se vakcina bojimo?

    ...
    Rukama bi je uze(o)/(li).

  22. #3669
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    30,041
    Thanks Thanks Given 
    12,517
    Thanks Thanks Received 
    2,360
    Thanked in
    1,205 Posts

    Default

    Ima li ko od forumaša sa kovidom? Je li ga nema više ili smo svikli pa ne prijavljujemo? Neka komšinica u zgrdi juče reče da imaju i ona i muž joj kovid ali da su im doktori rekli da nema potrebe da budu u izolaciji?! Meni bi čudno ali ajde

    Samo se sjetim početka pandemije i odnosa prema zaraženima...ka da su gubavi, greote!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  23. #3670
    Join Date
    Feb 2022
    Posts
    484
    Thanks Thanks Given 
    58
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    88 Posts

    Default

    Dosta ljudi koje znam se zali na neki virus sto hara, kazu nista laksi od korone. Poseban neki oblik koji se ne registruje mozda?

  24. #3671
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    4,448
    Thanks Thanks Given 
    408
    Thanks Thanks Received 
    1,308
    Thanked in
    885 Posts

    Default

    U mojoj okolini ista stvar. Dosta ljudi "gripuje" sa "nikad jacom gripom".

  25. #3672
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    2,054
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    1,020
    Thanked in
    467 Posts

    Default

    Mene je skoro 20 dana držalo, par dana sam ležao posle toga svaki dan oko 2-3 popodne me opet hvatala nemoć i glavobolja.

    Sent from my 2109119DG using Tapatalk

  26. #3673
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    30,041
    Thanks Thanks Given 
    12,517
    Thanks Thanks Received 
    2,360
    Thanked in
    1,205 Posts

    Default

    evo čuh danas da je muz od komsinice koji je njoj donio koronu sa posla i odležao je samo jedan dan tj noc i dan pošto je dobio temperaturu koja je sjutradan prestala, uredno išao da radi svaki dan čak i taj dan kad je testiran i kad se utvrdilo da ima koronu?! Je li smiješno ovo? Pa od gripe kad si bolestan sjediš doma?! Ok nema izolacije 15 dana, je li bog dao , ali brate barem 5 dana kad imaš bolest koja se prenosi i koja moze neke kategorije ljudi baš da "sredi"?!
    Pih kakvi debili! Ušta bačismo dvije ipo godine života!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  27. The Following 2 Users Say Thank You to zvoncica For This Useful Post:


  28. #3674
    Join Date
    Sep 2021
    Location
    Twitter
    Posts
    2,231
    Thanks Thanks Given 
    2,578
    Thanks Thanks Received 
    677
    Thanked in
    403 Posts

    Default

    Prehladjen sam tacno nedelju dana, testirah se prije 3-4 dana negativan.

    Od simptoma grlo i nos.

  29. #3675
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Ušta bačismo dvije ipo godine života!
    eee...
    She is only here to annoy herself!

  30. The Following User Says Thank You to NSX For This Useful Post:


Page 147 of 156 FirstFirst ... 4797137143144145146147148149150151 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Antitetanus vakcina
    By Břgíńjĺ in forum Medicina
    Replies: 19
    Last Post: 03-08-12, 15:14
  2. Vakcina protiv raka materice
    By zvoncica in forum Medicina
    Replies: 8
    Last Post: 01-10-09, 07:40
  3. Vakcina protivu raka?
    By Sidewinder in forum Sve i svašta
    Replies: 28
    Last Post: 25-05-09, 18:18
  4. Vakcina koja shtiti od karcinoma grlica materice
    By kIkICa in forum Ženski kutak
    Replies: 9
    Last Post: 25-05-07, 07:55

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •