Page 66 of 347 FirstFirst ... 165662636465666768697076116166 ... LastLast
Results 1,626 to 1,650 of 8652

Thread: [TRŽIŠTE] Cijene | ponuda | potražnja

  1. #1626
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,744
    Thanks Thanks Given 
    1,175
    Thanks Thanks Received 
    1,933
    Thanked in
    1,052 Posts

    Default

    Jes ali takav stan je kao kuca, nemas koga da te grije sa strana. Ne valja

  2. The Following 2 Users Say Thank You to GaD For This Useful Post:


  3. #1627
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Kako rekoste, sve su lične preference ali n emogu zamisliti da živim na sjevernoj strani.. Možeš imati što hoćeš ali kad udari onaj sjevenri vjetar probija sve fasade i bravarije. Balkon neupotrebljiv
    Kako volim sunce, svjetlost, dajem prednost južnoj strani. Dnevna trpezarija i jedan balkon su na južnoj a spavaće sobe i drugi balkon na zapadnoj strani. Kada duva sjever, na južnom balkonu nema daška. Što neki pomenu spuštene roletne, 9 mjeseci godišnje ti je sunce u stanu, evo sad je sunce, ne spuštam riletne, osim ljeti ali bi ih spuštili na bilo kojoj strani jer svakako ti ljeti ma dje živio u pg klima radi. Zapadna strana ljeti ima vrućine ali otkad smo ugradili tendu, mnogo mnogo je bolje i ljepše.
    Istok-jug j eisto baš lijepo jer bije ono prvo jutarnje sunce.
    Svakako, svi smo različiti i ima ljudi koji n epodnose sunce i ljeti je sigurno na sjeveru mnogo ljepše. Ali aj ne mogu zamisliti život u stanu bez sunca

  4. The Following 2 Users Say Thank You to montenegrina For This Useful Post:


  5. #1628
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    4,448
    Thanks Thanks Given 
    408
    Thanks Thanks Received 
    1,308
    Thanked in
    885 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Moj brat poludje, trazi da kupi u hn stan, 100.000e mu treba za 50kv...

    A gledam u nk, stara varos, 105kv stan 50.000, vrhunski stan i bih iskoristio dok su jos takve cijene da uzmem veci jer morace i u nk rasti cijena kv...

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Ako nije tajna sta ti konkretno trazi brat? Ako trazi iskljucivo novogradnju ne mora ni traziti vise, nece naci nista na iole normalnoj lokaciji al' u starogradnji se itekako moze naci dobrih stanova ispod te cijene.

    U Novom cijene mogu samo da rastu osim ako ne dodje do neke apsolutne globalne promjene koja bi povukla cijene nekretnina svugdje u svijetu.

  6. #1629
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    20,908
    Thanks Thanks Given 
    2,892
    Thanks Thanks Received 
    3,496
    Thanked in
    1,567 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Ako nije tajna sta ti konkretno trazi brat? Ako trazi iskljucivo novogradnju ne mora ni traziti vise, nece naci nista na iole normalnoj lokaciji al' u starogradnji se itekako moze naci dobrih stanova ispod te cijene.

    U Novom cijene mogu samo da rastu osim ako ne dodje do neke apsolutne globalne promjene koja bi povukla cijene nekretnina svugdje u svijetu.
    Pa ne bjezi od starogradnje, samo da se ne mora usuti jos 20000u njega, neka pristojna lokacija tu do 60kv...

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  7. #1630
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    4,448
    Thanks Thanks Given 
    408
    Thanks Thanks Received 
    1,308
    Thanked in
    885 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Pa ne bjezi od starogradnje, samo da se ne mora usuti jos 20000u njega, neka pristojna lokacija tu do 60kv...

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Onda moze naci bez ikakvih problema solidan stan ispod cijene koju si naveo, tuda oko ~1600-1750€ m2.

  8. The Following User Says Thank You to beatnological For This Useful Post:


  9. #1631
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,036
    Thanks Thanks Given 
    4,954
    Thanks Thanks Received 
    8,910
    Thanked in
    4,302 Posts

    Default

    Last edited by goozica; 20-03-22 at 20:59.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  10. The Following 2 Users Say Thank You to goozica For This Useful Post:


  11. #1632
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    4,448
    Thanks Thanks Given 
    408
    Thanks Thanks Received 
    1,308
    Thanked in
    885 Posts

    Default

    Lokacija?

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Onda moze naci bez ikakvih problema solidan stan ispod cijene koju si naveo, tuda oko ~1600-1750€ m2.
    Da se nadovezem. U mojoj zgradi ima dvosovan stan (62 m2) koji je nedavno renoviran, mislim da je cijena 110k, sami centar Igala plaza 2 minuta od zgrade.

    Medjutim poucen iskustvom (kupismo stan u istoj zgradi) ne bih preporucio samo iz jednog razloga, jer je uprava zgrade zapostavila istu do tog nivoa da ce nam trebati minimum 5 godina da se sve dovede u red. Shodno tome preporuka svima, prilikom kupovine stanova u starogradnji prva stvar koju treba gledati jeste stanje na racunu zgrade i koliko duznika ima.

  12. #1633
    Join Date
    May 2008
    Location
    At Home
    Posts
    3,653
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    1,579
    Thanked in
    785 Posts

    Default

    Zna li neko Ventura na Stari (preko puta doma zdravlja) ili Dadi ovo kod Lukoil pumpe sto počinju da rade. Znaju li se cijene? I kakav kvalitet se očekuje?

  13. #1634
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    26,030
    Thanks Thanks Given 
    1,791
    Thanks Thanks Received 
    2,314
    Thanked in
    1,278 Posts

    Default [TRŽIŠTE] Cijene | ponuda | potražnja

    U venturu sigurno bolji duplo nego u dadi

  14. The Following User Says Thank You to stefke For This Useful Post:


  15. #1635
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,711
    Thanks Thanks Given 
    666
    Thanks Thanks Received 
    81
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Dadi pocinje na Stari i u Staru Varos. Na izgled zaista odlicno. Na kvalitetu bi trebalo da porade dosta ...
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  16. #1636
    Join Date
    Feb 2022
    Posts
    484
    Thanks Thanks Given 
    58
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    88 Posts

    Default

    Je li to ovo kod Lukoila dje je bio auto-plac?
    Dje pocinje Master da radi na Stari i po kojoj cijeni?

  17. #1637
    Join Date
    May 2008
    Location
    At Home
    Posts
    3,653
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    1,579
    Thanked in
    785 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 357 View Post
    Je li to ovo kod Lukoila dje je bio auto-plac?
    Dje pocinje Master da radi na Stari i po kojoj cijeni?
    Pored pumpe Lukoil đe je bio autotrend radi DADI
    A Ventura je preko puta Doma Zdravlja.

    Izmjestiše plac onih auta pored Okova

  18. #1638
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    6,385
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    2,093
    Thanked in
    779 Posts

    Default

    Zna li se koja je cijena za Gorica Homes sto radi RR Invest?

  19. #1639
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,550
    Thanks Thanks Given 
    9,632
    Thanks Thanks Received 
    5,990
    Thanked in
    2,286 Posts

    Default

    Kad je krenula da se radi, bilo je po 1600-1700 čini mi se...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  20. #1640
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    6,385
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    2,093
    Thanked in
    779 Posts

    Default

    1900 je sada, završava se do kraja aprila.

  21. #1641
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    889
    Thanks Thanks Given 
    935
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    78 Posts

    Default

    Imate link od Gorica Homes? Ne mogu nidje naci.

  22. #1642
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,550
    Thanks Thanks Given 
    9,632
    Thanks Thanks Received 
    5,990
    Thanked in
    2,286 Posts

  23. The Following User Says Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  24. #1643
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,744
    Thanks Thanks Given 
    1,175
    Thanks Thanks Received 
    1,933
    Thanked in
    1,052 Posts

    Default

    Sta misliste sada prodas stan kada su cijene po 2000 eur pa da sacekas i kupis za te pare kada bude 1500 Ko zna i smije mozda nije losa poslovna odluka?

  25. #1644
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    20,908
    Thanks Thanks Given 
    2,892
    Thanks Thanks Received 
    3,496
    Thanked in
    1,567 Posts

    Default

    Nikad slobodno

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  26. #1645
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,550
    Thanks Thanks Given 
    9,632
    Thanks Thanks Received 
    5,990
    Thanked in
    2,286 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Sta misliste sada prodas stan kada su cijene po 2000 eur pa da sacekas i kupis za te pare kada bude 1500 Ko zna i smije mozda nije losa poslovna odluka?
    Kojom brzinom misliš da cijene mogu padati (ako ikad krenu da padaju, posebno novogradnje)...? Jesi li računao izgubljenu dobit na izdavanje stana u tom periodu...?
    #fakenews

  27. #1646
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,917
    Thanks Thanks Given 
    18,993
    Thanks Thanks Received 
    8,856
    Thanked in
    4,303 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Sta misliste sada prodas stan kada su cijene po 2000 eur pa da sacekas i kupis za te pare kada bude 1500 Ko zna i smije mozda nije losa poslovna odluka?
    Kupili mi stan 2006-te za 38.000(bila realna cijena ništa ekstra).Nisam imao para da ga odmah renoviram i za stan u istom stanju mi posle godinu,godinu ipo čovjek nudi 50.000,posle toga je išlo to još gore,i veli mi drug:"Prodaj stan,pašće cijene"
    Na njegovu ekonomsku reputaciju treba čovjek ima želudac da to uradi,međutim tako je bilo.Mogao sam posle 2-3g kupiti stan za 7-10 m² komforniji.Dobro taj pad je bio kratkotrajan i posle su opet počele da radtu cijene,mada ja bih to pripisao propadanju eura a ne rastu cijena nekretnina

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  28. #1647
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    11,167
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    564
    Thanked in
    405 Posts

    Default

    U budvi kad su onda rusi kupovali mogao si da prodas koliko hoćeš, posle toga pale cijene zestoko.

    Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока

  29. The Following User Says Thank You to straus For This Useful Post:


  30. #1648
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    6,802
    Thanks Thanks Given 
    2,255
    Thanks Thanks Received 
    5,625
    Thanked in
    2,374 Posts

    Default

    Zlatno doba.

    Da mi je jos samo jedna godina onakva.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  31. The Following 2 Users Say Thank You to Pasha For This Useful Post:


  32. #1649
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,190
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by straus View Post
    U budvi kad su onda rusi kupovali mogao si da prodas koliko hoćeš, posle toga pale cijene zestoko.

    Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
    Ako nama cijene i plate ostanu kakve jesu trenutno uz blagu inflaciju,kao što je i bila do sada,realno je da ostanu i cijene građevinskog materijala. To znači da kvadrat može samo da ide gore. Čitam za ove cijene u PG,a do skoro je bilo za 900 kvadrat na "stari". Uvijek je bilo da neka starogradnja "iskoči" ispod cijene. To je uvijek bilo i u BD i u PG. Samo treba bit u toku,i dobro povezan i spreman sa kešom sačekat priliku.

    Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  33. #1650
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,978
    Thanks Thanks Given 
    594
    Thanks Thanks Received 
    1,056
    Thanked in
    550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Sta misliste sada prodas stan kada su cijene po 2000 eur pa da sacekas i kupis za te pare kada bude 1500 Ko zna i smije mozda nije losa poslovna odluka?
    Slabo je što palo kad se diglo...osim ona rabota.

  34. The Following User Says Thank You to bayo For This Useful Post:

    GaD

Page 66 of 347 FirstFirst ... 165662636465666768697076116166 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Južni Južni Bend ili ...južni južni Rock
    By Predrag zvani Džo in forum Muzika
    Replies: 2
    Last Post: 16-12-09, 17:37
  2. Replies: 5
    Last Post: 11-02-09, 17:52
  3. Švabe vs Žabari
    By Senna in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 72
    Last Post: 27-06-07, 13:34
  4. kad veza postanje nja nja nja
    By touch_of_pink in forum Ljubav
    Replies: 40
    Last Post: 20-03-06, 16:26
  5. Gledanje u ženske grudi produžava život!
    By lik.50 in forum Sex i erotika
    Replies: 29
    Last Post: 26-01-06, 15:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •