Pa ne sipaju oni, zasto bi im smetala onda?
A gradjani sipaju a i dalje se voze auta kao da kosta 20 centi. Ne mozes da se probijes kroz grad.
Pa ne sipaju oni, zasto bi im smetala onda?
A gradjani sipaju a i dalje se voze auta kao da kosta 20 centi. Ne mozes da se probijes kroz grad.
Last edited by TAKUMI; 07-03-22 at 18:43.
Prema tome, šta da ti kažem?
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks