Da malo i svijet vidi kako izgleda kad je skupo gorivo u odnosu na platu...
Oh wait....
Poslato sa kompaktne pisaće mašine
............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
Da malo i svijet vidi kako izgleda kad je skupo gorivo u odnosu na platu...
Oh wait....
Poslato sa kompaktne pisaće mašine
............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
u albaniju dizel 225 leka ili 1,90 e
30 mart 2020 god.
eurodiesel 94 centa
A benzin 95 97 ili 98 centi.
Prema tome, šta da ti kažem?
Sve sam se tad šalio "Na ove cijene goriva"
A u Garaži E55 AMG i SL500.
Na bord prosječne potrošnje 38l i 28l na 100km (nije mi bila kraća desna noga).
Ove godine podmazujem ležajeve na bicikleti I DOBRO JE!
Sta postizu drukanjem pistolja?
I don't give a damn.
I am not i danger, I am the danger.
Ljudi koji se bave prodajom auta ce poceti racunati i koliko goriva ima u rezervoar pa ce to biti + za doplatiti![]()
Ja prije 3,4 mjeseca odoh na jedan auto plac,dade mi covjek auto,rek’o da ga povedem do majstora,nema problema veli,lagano.
Ulazim u auto,ne bi imao goriva ni da se vratim,usuh mu 5eura na prvu pumpu,e fino ga rek’o držiš brate...
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sljedece poskupljenje racunaj oko 15-20 centi.
Prema tome, šta da ti kažem?
Kako je krenulo, Albanci koji na crno rade gradjevinske poslove i vraćaju se noći u ALB,
će to imati kao sekundaran prihod, a primaran da preprodjaju CG gorivo u ALB.
Ovo je istorijski trenutak.
UNO REVERSE CARD.
danas
ovi "novi" su promijenili uredbu da cijene mogu da se mijenjaju na 7 dana da ja znam
ako ces da probas - PLATIahhaha
a cifuti sve, imas da se odvezes do prve pumpe u njega... samo ja, ludi, prodam kola s punim rezervoarom svaki put
i na 2 nedelje, da ne precerujemo...
kad je nafta bila 180USD nama je gorivo bilo ~85 centi...kako li smo sat na 1.60 niko ne zna
Valjda bi do sad objavili ako će da se mijenja sjutra?
Sent from my iPhone using Tapatalk
pa nije po planu sjutra....mijenja se na 14 dana... valjda je prosle nedelje bilo poskupljenje
Pitam zbog ovog sto je LuTheDuck napisao iznad.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Znali se mijenjaju li se cijene sjutra ili sledeci utorak
There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)
Bookmarks