View Poll Results: Da li ste bolovali Covid 19?

Voters
103. You may not vote on this poll
  • Imam (ili sam imao) koronu sa simptomima ili bez simptoma ali imam antitijela

    27 26.21%
  • Pozitivan sam (ili sam bio) ali bez simptoma i nemam ili ne znam da li imam antitijela

    17 16.50%
  • Nisam ili ne znam da li sam (bio) pozitivan

    59 57.28%
Page 146 of 156 FirstFirst ... 4696136142143144145146147148149150 ... LastLast
Results 3,626 to 3,650 of 3883

Thread: [Lična iskustva] Virus | Vakcina | Antitijela

  1. #3626
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    4,448
    Thanks Thanks Given 
    408
    Thanks Thanks Received 
    1,308
    Thanked in
    885 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Pitanje za vakcinisane.

    Da li primate booster doze redovno i zasto ne?
    Nema teoretske sanse da cu primiti booster. I ove dvije doze koje sam primio su primljene jedino iz razloga sto je proslo skoro godinu dana od kako sam prvi put prelezao COVID19, plus jer sam primoran bio da ih primim radi retardiranih mjera i uslovlavanja.

    Sada poslije i prelezanog Omicrona i cinjenice da COVID19 vakcine prakticno ni ne ublazuju transmisiju ne vidim nikakvu poentu istih (barem u mom slucaju).

  2. The Following User Says Thank You to beatnological For This Useful Post:


  3. #3627
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,630
    Thanks Thanks Given 
    885
    Thanks Thanks Received 
    1,314
    Thanked in
    692 Posts

    Default

    Ja se busterizovah prije dva mjeseca ali moram reci da sam posle 4 dana od vakcine uradio test i bio pozitivan na koronu.
    Simptomi su bili bas blagi ali eto, nw sacuva me od zaraze.

    Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  4. #3628
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    33,109
    Thanks Thanks Given 
    3,589
    Thanks Thanks Received 
    6,834
    Thanked in
    3,574 Posts

    Default

    Rade li vas ovi istekli 'booster'-i?

    Zna li ko jel' im odobrenje da ih spricaju do 1. marta, 31. marta ili nedje izmedju?
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  5. #3629
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,954
    Thanks Thanks Given 
    8,695
    Thanks Thanks Received 
    3,845
    Thanked in
    2,292 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Rade li vas ovi istekli 'booster'-i?

    Zna li ko jel' im odobrenje da ih spricaju do 1. marta, 31. marta ili nedje izmedju?
    Primio si dvije,ako ponavljash nekome prichu po drugi,treci,ili chetvrti put,to ti je znak da dobro rade!
    Nakon trece se i ne broji koliko si puta nekome ponovio istu prichu.
    ...

  6. #3630
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    33,109
    Thanks Thanks Given 
    3,589
    Thanks Thanks Received 
    6,834
    Thanked in
    3,574 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Primio si dvije,ako ponavljash nekome prichu po drugi,treci,ili chetvrti put,to ti je znak da dobro rade!
    Nakon trece se i ne broji koliko si puta nekome ponovio istu prichu.
    Na ovoj temi nisam pisao a posto nisam vidio da je iko pomenuo smatram da je odgovorno da se napise da ljudi informativno znaju stanje sa vakcinama u CG.

    Ne pratim jel' se dje sto pise van foruma ali eto... makar ovdje da se zna sto je i kako je.

    Ako bas moras koristis znak uzvika onda mozda tebe i ne rade bas najbolje

    Poslato preko goluba pismonoše
    Last edited by Fidel Castro; 04-03-22 at 18:51.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  7. #3631
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    24,998
    Thanks Thanks Given 
    4,278
    Thanks Thanks Received 
    8,266
    Thanked in
    3,144 Posts

    Default

    Ja ne mogu vise u EU, isteklo mi 9 mjeseci od zadnje, i 6 mjeseci od prelezanog, izgleda da cu se śutra morat busterovat.

  8. #3632
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,954
    Thanks Thanks Given 
    8,695
    Thanks Thanks Received 
    3,845
    Thanked in
    2,292 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Na ovoj temi nisam pisao a posto nisam vidio da je iko pomenuo smatram da je odgovorno da se napise da ljudi informativno znaju stanje sa vakcinama u CG.

    Ne pratim jel' se dje sto pise van foruma ali eto... makar ovdje da se zna sto je i kako je.

    Ako bas moras koristis znak uzvika onda mozda tebe i ne rade bas najbolje

    Poslato preko goluba pismonoše
    Chekaj,ochigledno me nisi shvatio...ja nisam mislio o ponavljanju pricha na forumu,no u RL!
    A jes,koristim uzvichnik chesto,i mislim da je to bash kontra ovome shto si rekao,rade me doooobro!
    ...

  9. #3633
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    33,109
    Thanks Thanks Given 
    3,589
    Thanks Thanks Received 
    6,834
    Thanked in
    3,574 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Ja ne mogu vise u EU, isteklo mi 9 mjeseci od zadnje, i 6 mjeseci od prelezanog, izgleda da cu se śutra morat busterovat.
    Ja sam na granici al' se svamako moram busterovat', samo cekam da vidim oce li stizat' nove vakcine ili cemo ove istekle zavrtit' jos koji mjesec... Iako su mi rekli da to vec ne mogu da rade ali kod nas je sve moguće...



    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Chekaj,ochigledno me nisi shvatio...ja nisam mislio o ponavljanju pricha na forumu,no u RL!
    A jes,koristim uzvichnik chesto,i mislim da je to bash kontra ovome shto si rekao,rade me doooobro!
    Očigledno te i dalje ne shvatam al' nema veze... samo nek' nas rade.

    Poslato preko goluba pismonoše
    Last edited by Fidel Castro; 04-03-22 at 19:34.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  10. The Following User Says Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  11. #3634
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,954
    Thanks Thanks Given 
    8,695
    Thanks Thanks Received 
    3,845
    Thanked in
    2,292 Posts

    Default

    Probacu josh jednom...

    Kod dosta osoba a i kod sebe (ponekad dodushe) sam primijetio da ponavljaju vec recheno po nekoliko puta,eto tako.
    ...

  12. #3635
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,050
    Thanks Thanks Given 
    4,958
    Thanks Thanks Received 
    8,924
    Thanked in
    4,309 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Ja ne mogu vise u EU, isteklo mi 9 mjeseci od zadnje, i 6 mjeseci od prelezanog, izgleda da cu se śutra morat busterovat.
    koliko treba od zadnje?


    svuda je zvanicno da se full vacc smatra 2/2

    edit: 6m 2/2 + booster
    Last edited by goozica; 04-03-22 at 19:46.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  13. #3636
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    24,998
    Thanks Thanks Given 
    4,278
    Thanks Thanks Received 
    8,266
    Thanked in
    3,144 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    koliko treba od zadnje?


    svuda je zvanicno da se full vacc smatra 2/2

    edit: 6m 2/2 + booster
    Zavisi od drzave do drzave, u vecini je 9mj od 2.doze, dok bi buster trebao bit trajan. Kod nas i u jos poneku samo 6 mjeseci....

    Za poljsku idem poslovno i ne prihvataju sinofarm, samo EMA... mislio sam se kinezom nadovezat na prve dvije, ali izgleda da ce ipak fajzerovaca pasti.

  14. #3637
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    18,568
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    3,736
    Thanked in
    1,571 Posts

    Default

    Booster je za sad bez ogranicenja. Naravno, jer koronu i cetvrtu dozu vise niko ne pominje.

    Sto se tice nas koji smo primili sinofarma mislim da smo se kvalitetno zajebali jer ga eu nece priznat nikad


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  15. #3638
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    33,109
    Thanks Thanks Given 
    3,589
    Thanks Thanks Received 
    6,834
    Thanked in
    3,574 Posts

    Default

    Po Juznoj Americi i jos nekim zemljama (Izrael recimo) je 4. doza (bilo da je zovu 2. buster, booster+ ili kako god) je vec odavno na snazi. Ne znam jel' bas obavezna i u kojim uslovima ali je rokaju maksimalno.

    Po EU je za sad najbitnije da si vakcinu primio u zadnjih 9 mjeseci kao i sto smo pominjali da ce iskljcivo to bit' vazno - kad si se zadnji put "azurirao". I dalje se to razlikuje od zemlje do zemlje pa treba provjerit' prije kakvog putovanja.

    Ja sam recimo unutar tih 9 mjeseci (2. dozu primio u julu) ali mi opet kompanija trazi booster. Cek' da im kazem da su doze istekle prosle godine.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  16. #3639
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    4,448
    Thanks Thanks Given 
    408
    Thanks Thanks Received 
    1,308
    Thanked in
    885 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Ja sam na granici al' se svamako moram busterovat', samo cekam da vidim oce li stizat' nove vakcine ili cemo ove istekle zavrtit' jos koji mjesec... Iako su mi rekli da to vec ne mogu da rade ali kod nas je sve moguće...
    Posalji email na [email protected] i pitaj dal' i dalje organizuju i kada, boostovanje non HR drzavljana. Ranije je bilo moguce.

  17. #3640
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    4,448
    Thanks Thanks Given 
    408
    Thanks Thanks Received 
    1,308
    Thanked in
    885 Posts

    Default

    @Fidel

    A mozes i da se raspitas vezano za ovu apoteku ispod (Mlini, predgradje Dubrovnika), tu je takodjer bilo moguce primiti vakcinu kao non HR drzavljanin (AZ/Pfizer only).

    [email protected]
    Last edited by beatnological; 05-03-22 at 21:22.

  18. #3641
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    30,041
    Thanks Thanks Given 
    12,517
    Thanks Thanks Received 
    2,360
    Thanked in
    1,205 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Probacu josh jednom...

    Kod dosta osoba a i kod sebe (ponekad dodushe) sam primijetio da ponavljaju vec recheno po nekoliko puta,eto tako.
    l ni j tw ništa ne razumijem ne znam je li do vakcien ili do korone??! Jesam li dobro shvatila, da si primijetio da mnoge osobe kao posledicu vakcinacije, ili boosterovanja ili korone ('bem li ga, to nijesam skontala ) postaju po malo zaboravni pa ponavljaju po više puta iste priče? Ja sam onda daaavno koronu preležala Aj nam pojasni ako ti korona nije zakrčila gloooovu
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  19. #3642
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,050
    Thanks Thanks Given 
    4,958
    Thanks Thanks Received 
    8,924
    Thanked in
    4,309 Posts

    Default

    ako cemo tako, moja majka je rodjena s koronom i vakcinom
    nothing comes from violence and nothing ever could

  20. The Following User Says Thank You to goozica For This Useful Post:


  21. #3643
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,954
    Thanks Thanks Given 
    8,695
    Thanks Thanks Received 
    3,845
    Thanked in
    2,292 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    l ni j tw ništa ne razumijem ne znam je li do vakcien ili do korone??! Jesam li dobro shvatila, da si primijetio da mnoge osobe kao posledicu vakcinacije, ili boosterovanja ili korone ('bem li ga, to nijesam skontala ) postaju po malo zaboravni pa ponavljaju po više puta iste priče? Ja sam onda daaavno koronu preležala Aj nam pojasni ako ti korona nije zakrčila gloooovu
    Shto bi reka Drile-a shto je ovoooooo
    Jes,na to sam mislio,posljedice vakcinacije valjda,mada malo sjutra,ovo su posledice sveukupne situacije...ispricha mi neko neshto,nakon pola sata, sat,2 ili sjutradan opet isto,a u pm!

    Edit-Pochecu Copy paste postove,i eto,uzivancija
    Last edited by AL no1; 05-03-22 at 21:37. Reason: ...
    ...

  22. The Following User Says Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  23. #3644
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    30,041
    Thanks Thanks Given 
    12,517
    Thanks Thanks Received 
    2,360
    Thanked in
    1,205 Posts

    Default

    pa to šćah da ti predložim, svaki dan jedno tri četiri posta copy/paste i učestvuj na forumu redovno i nepoolebljivo
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  24. #3645
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,954
    Thanks Thanks Given 
    8,695
    Thanks Thanks Received 
    3,845
    Thanked in
    2,292 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    pa to šćah da ti predložim, svaki dan jedno tri četiri posta copy/paste i učestvuj na forumu redovno i nepoolebljivo
    Probacu josh jednom...

    Kod dosta osoba a i kod sebe (ponekad dodushe) sam primijetio da ponavljaju vec recheno po nekoliko puta,eto tako.




    ...

  25. The Following User Says Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  26. #3646
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    33,109
    Thanks Thanks Given 
    3,589
    Thanks Thanks Received 
    6,834
    Thanked in
    3,574 Posts

    Default

    AL no1, istekli su busteri u CG.

    U slucaju da nisi jos cuo
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  27. The Following User Says Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  28. #3647
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,954
    Thanks Thanks Given 
    8,695
    Thanks Thanks Received 
    3,845
    Thanked in
    2,292 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    AL no1, istekli su busteri u CG.

    U slucaju da nisi jos cuo
    Primio ja u Novembru,freshku Kineskinju!
    ...

  29. #3648
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,844
    Thanks Thanks Given 
    1,905
    Thanks Thanks Received 
    1,869
    Thanked in
    770 Posts

    Default

    Ja sam nedje cuo ili procitao da su istekli busteri u CG.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  30. #3649
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    33,109
    Thanks Thanks Given 
    3,589
    Thanks Thanks Received 
    6,834
    Thanked in
    3,574 Posts

    Default

    Kaze mi doca da je to normalno... da imaju pravo da produze rok do 6 mjeseci ali nakon jednog produzenja ne bi trebali da mogu da dodatno produze, tj. kad su vec produzili na 3 mjeseca onda valjda ne bi smjeli da produze to produzenje...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  31. #3650
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,954
    Thanks Thanks Given 
    8,695
    Thanks Thanks Received 
    3,845
    Thanked in
    2,292 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Kaze mi doca da je to normalno... da imaju pravo da produze rok do 6 mjeseci ali nakon jednog produzenja ne bi trebali da mogu da dodatno produze, tj. kad su vec produzili na 3 mjeseca onda valjda ne bi smjeli da produze to produzenje...
    Smiju...jer imaju ovaj sindrom ponavljanja!
    ...

  32. The Following 2 Users Say Thank You to AL no1 For This Useful Post:


Page 146 of 156 FirstFirst ... 4696136142143144145146147148149150 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Antitetanus vakcina
    By Břgíńjĺ in forum Medicina
    Replies: 19
    Last Post: 03-08-12, 15:14
  2. Vakcina protiv raka materice
    By zvoncica in forum Medicina
    Replies: 8
    Last Post: 01-10-09, 07:40
  3. Vakcina protivu raka?
    By Sidewinder in forum Sve i svašta
    Replies: 28
    Last Post: 25-05-09, 18:18
  4. Vakcina koja shtiti od karcinoma grlica materice
    By kIkICa in forum Ženski kutak
    Replies: 9
    Last Post: 25-05-07, 07:55

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •