Page 79 of 84 FirstFirst ... 2969757677787980818283 ... LastLast
Results 1,951 to 1,975 of 2086

Thread: [KOMENTARI] CDM FOTO TAKMIČENJE ( glavni topik )

  1. #1951
    Join Date
    May 2009
    Posts
    24,263
    Thanks Thanks Given 
    1,413
    Thanks Thanks Received 
    5,570
    Thanked in
    2,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Neznavenom meni (crnjak mi da listam sad), zar nije više uslov za glas lajk ispod fotke ili?
    Nije zgoreg ponoviti:

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Glasaš u anketi za jednu (najbolju) fotografiju, a thanksom nagradiš sve koje ti se sviđaju.
    The more things change, the more they stay the same.

  2. The Following User Says Thank You to starwalker For This Useful Post:


  3. #1952
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    30,041
    Thanks Thanks Given 
    12,517
    Thanks Thanks Received 
    2,359
    Thanked in
    1,205 Posts

    Default

    Starky, mogu li znati zasto nije moguće doci do teme ako udjem na pdf cdm foto takmicenje? Čak ni tema sa komentarima nije više tamo nego je na pdf-u vizuelne umjetnosti...moze li se znati dje je tema?!!?!?!?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  4. #1953
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    13,466
    Thanks Thanks Given 
    6,598
    Thanks Thanks Received 
    6,292
    Thanked in
    2,622 Posts

    Default

    Direktno u vizuelnim umjetnostima. Cika starki je stavio da bi lakse dolazili do teme.
    Mozda da se podforumu da prefix Arhiva, da ne bi dolazilo do zabune
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  5. The Following User Says Thank You to Antares For This Useful Post:


  6. #1954
    Join Date
    May 2009
    Posts
    24,263
    Thanks Thanks Given 
    1,413
    Thanks Thanks Received 
    5,570
    Thanked in
    2,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Starky, mogu li znati zasto nije moguće doci do teme ako udjem na pdf cdm foto takmicenje? Čak ni tema sa komentarima nije više tamo nego je na pdf-u vizuelne umjetnosti...moze li se znati dje je tema?!!?!?!?
    Neko nije pratio pressove s novim mjerama popularizacije takmičenja.
    The more things change, the more they stay the same.

  7. The Following User Says Thank You to starwalker For This Useful Post:


  8. #1955
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    238
    Thanks Thanks Given 
    1,096
    Thanks Thanks Received 
    441
    Thanked in
    94 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Napeto, napeto. Loki i Antrax izjednačeno
    Loki???

    Evo da bude neizvjesnije (ne znam da li i napetije), dajem glas mexiku, jednako su mi se dopale i neke druge, ali on je uhvatio moj omiljeni pogled odozgo
    Zaista mi od pocetka takmicenja nije bilo teze da se odlucim za koga da glasam. Bilo je vise favorita, i za svakog bih mogao reci, pa i jeste najbolja, na svoj nacin...
    Pojedine sam vec komentarisao, a prosto moram jos ponekog spomenuti


    @Fenix
    Zanimljiva fotka... Dopada mi se taj cipkani odraz kovanog gvozdja, i svjetlost koja je topla i razigrana. Samo bi mozda druge crevlje tu bolje funkcionisale


    @starwalker
    Fora fotka, odlicna tekstura, sjajno se uklopila s cipelama (i za cipele + ) Zamisljam kako bi dobro bilo da si mogao uhvatiti isto to u pokretu, mozda iz dijagonale

  9. The Following User Says Thank You to Low-key For This Useful Post:


  10. #1956
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    238
    Thanks Thanks Given 
    1,096
    Thanks Thanks Received 
    441
    Thanked in
    94 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NoLimit View Post
    Mislio sam da cu malo ljepse iskoristiti ovu nedelju ali šipak
    Bice valjda nesto do ponoca
    I ja sam mislio, ali sipak Na kraju mi i vlastiti ulaz posluzi da se upisem, tako da je tvoje snalazenje u odnosu na moje spektakularno



    Quote Originally Posted by djuka26 View Post
    E brate svaka cast kako prepozna po ovome jes, mislim ja da mi neko slika ovako ispred moje zgrade koju svaki dan gledam ne bih prepoznao
    Prednost domaceg terena E koliko sam puta tuda obigravao i fotografisao iz raznih uglova, moj djuka, ali moram priznati da mi nijedna nije bila dobra kao ova tvoja. Zbilja lijepa igra svijetlog i tamnog, simetrija koja je interesantno asimetricna i fenomenalna linearnost



    Quote Originally Posted by ssaajjkkoo View Post
    Tegla od Nutele. Sjutra ću dodati neki kamičak i još neku mahovinu što pokupih sa sela
    Dobra ideja, dopala mi se realizacija, a zvoncica je najbolje opisala, bas kao rijecno ostrvce sa biljem i barkom

  11. The Following 3 Users Say Thank You to Low-key For This Useful Post:


  12. #1957
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    238
    Thanks Thanks Given 
    1,096
    Thanks Thanks Received 
    441
    Thanked in
    94 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ben Dover View Post
    Ruska podmornica... Krovna antena na kolima...
    Ne bi iz hiljadu puta pogodio. Odlicna!



    Quote Originally Posted by avet View Post
    Nijesam zadovoljan. 10 thanks a 1 glas. Nema smisla.
    Vala bas A vala nema smisla ni da stavis u foto takmicenje onakav plato, kad god otvorim temu i vidim ono tvoje varivo i priloge, moram obic frizider
    Kako se zove jelo? Jesu li ti u trecoj zdjelici klice pasulja? Kako sam se na to navukao , pa to je strasno, trpam ih i dje idu i dje nikako ne idu

  13. The Following User Says Thank You to Low-key For This Useful Post:


  14. #1958
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    13,466
    Thanks Thanks Given 
    6,598
    Thanks Thanks Received 
    6,292
    Thanked in
    2,622 Posts

    Default

    Ako bude izjednaceno, hocemo li da kao drugi kriterijum bude broj thanksova ili "ko prvi njemu djevojka"?
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  15. The Following User Says Thank You to Antares For This Useful Post:


  16. #1959
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,540
    Thanks Thanks Given 
    6,093
    Thanks Thanks Received 
    6,644
    Thanked in
    3,172 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Low-key View Post
    Ne bi iz hiljadu puta pogodio. Odlicna!





    Vala bas A vala nema smisla ni da stavis u foto takmicenje onakav plato, kad god otvorim temu i vidim ono tvoje varivo i priloge, moram obic frizider
    Kako se zove jelo? Jesu li ti u trecoj zdjelici klice pasulja? Kako sam se na to navukao , pa to je strasno, trpam ih i dje idu i dje nikako ne idu
    Da da ukiśeljene klice pasulja. Jelo se zove Haejang-guk. Koreanski specijalitet protiv mamurluka. kupus, mini šitake šampinjoni, mladi luk, crni luk, rotkvice, isjeckano goveđe meso, ljuta paprika i neko morsko alge. Djeluje kao infuzija.
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  17. The Following User Says Thank You to avet For This Useful Post:


  18. #1960
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    238
    Thanks Thanks Given 
    1,096
    Thanks Thanks Received 
    441
    Thanked in
    94 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Ako bude izjednaceno, hocemo li da kao drugi kriterijum bude broj thanksova ili "ko prvi njemu djevojka"?
    Da, da, valjalo bi da kriterijum bude broj thanksova, to je najpostenije
    Evo nek kazu ostali sta misle pa da cestitamo (mexiku )

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Da da ukiśeljene klice pasulja. Jelo se zove Haejang-guk. Koreanski specijalitet protiv mamurluka. kupus, mini šitake šampinjoni, mladi luk, crni luk, rotkvice, isjeckano goveđe meso, ljuta paprika i neko morsko alge. Djeluje kao infuzija.
    Zvuci odlicno i izgleda odlicno, i vjerujem ti da tako djeluje , prijeki lijek

  19. The Following User Says Thank You to Low-key For This Useful Post:


  20. #1961
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,377
    Thanks Thanks Given 
    349
    Thanks Thanks Received 
    342
    Thanked in
    110 Posts

    Default

    Može.
    MONTENEGRO 🇲🇪
    PodgoricaTravelGuide

    🚗RenaultClio3
    📷MyPhoto

  21. #1962
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    13,466
    Thanks Thanks Given 
    6,598
    Thanks Thanks Received 
    6,292
    Thanked in
    2,622 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Low-key View Post
    Da, da, valjalo bi da kriterijum bude broj thanksova, to je najpostenije
    Evo nek kazu ostali sta misle pa da cestitamo (mexiku )
    Tako bi i najbolje bilo, a neka treca opcija bude "ko prvi njemu djevojka". Da vidimo sto drugi vele, a cestitke @mexico i neka sprema temu, na njega ovo ne utice
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  22. The Following User Says Thank You to Antares For This Useful Post:


  23. #1963
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    6,050
    Thanks Thanks Given 
    481
    Thanks Thanks Received 
    1,917
    Thanked in
    809 Posts

    Default

    Moze

  24. The Following User Says Thank You to NoLimit For This Useful Post:


  25. #1964
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,540
    Thanks Thanks Given 
    6,093
    Thanks Thanks Received 
    6,644
    Thanked in
    3,172 Posts

    Default

    Može. Aj bačite formalnu objavu da se može čestitat i da se otvara nova tema.
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  26. #1965
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    13,466
    Thanks Thanks Given 
    6,598
    Thanks Thanks Received 
    6,292
    Thanked in
    2,622 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Može. Aj bačite formalnu objavu da se može čestitat i da se otvara nova tema.
    Eo zvanicno

    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  27. The Following 4 Users Say Thank You to Antares For This Useful Post:


  28. #1966
    Join Date
    May 2009
    Posts
    24,263
    Thanks Thanks Given 
    1,413
    Thanks Thanks Received 
    5,570
    Thanked in
    2,609 Posts

    Default

    @mexiko, čestitke. Nova tema mora biti postavljena danas.
    The more things change, the more they stay the same.

  29. The Following User Says Thank You to starwalker For This Useful Post:


  30. #1967
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    8,158
    Thanks Thanks Given 
    189
    Thanks Thanks Received 
    661
    Thanked in
    354 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Eo zvanicno

    Isti ovakav sesir imam


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  31. The Following 2 Users Say Thank You to Majx For This Useful Post:


  32. #1968
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    13,466
    Thanks Thanks Given 
    6,598
    Thanks Thanks Received 
    6,292
    Thanked in
    2,622 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Majx View Post
    Isti ovakav sesir imam
    Ne prolazi ta fora kod nas, znamo mi pravog mexica
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  33. The Following User Says Thank You to Antares For This Useful Post:


  34. #1969
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    6,050
    Thanks Thanks Given 
    481
    Thanks Thanks Received 
    1,917
    Thanked in
    809 Posts

    Default

    Ajde neka je sa srecom i Mexicu i Crnoj Gori
    Nova tema pa u nove pobjede svi zajedno

  35. The Following User Says Thank You to NoLimit For This Useful Post:


  36. #1970
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    15,060
    Thanks Thanks Given 
    3,554
    Thanks Thanks Received 
    4,681
    Thanked in
    2,084 Posts

    Default

    Hvala, hvala.... Sto se teme tice....teze je to, no slikat

    Sto mislite da ostanemo u slicnoj prici...pa da bude pogloded odozdo? Obicno slikamo odozgo ili u istoj ili priblizno istoj ravni, pa eto malo da promijenimo. djuka26, samo nemoj sad da sadjes niz stepenice, na ulaz od zgrade i opet slikas isto samo sa druge strane
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  37. The Following 3 Users Say Thank You to mexiko For This Useful Post:


  38. #1971
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    15,060
    Thanks Thanks Given 
    3,554
    Thanks Thanks Received 
    4,681
    Thanked in
    2,084 Posts

    Default

    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  39. The Following User Says Thank You to mexiko For This Useful Post:


  40. #1972
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    238
    Thanks Thanks Given 
    1,096
    Thanks Thanks Received 
    441
    Thanked in
    94 Posts

    Default

    Cestitke pobjedniku!

    Dakle, igramo se zablje perspektive?

  41. The Following User Says Thank You to Low-key For This Useful Post:


  42. #1973
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    15,060
    Thanks Thanks Given 
    3,554
    Thanks Thanks Received 
    4,681
    Thanked in
    2,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Low-key View Post
    Cestitke pobjedniku!

    Dakle, igramo se zablje perspektive?
    Hvala

    Da ne bude da mi visoki imamo prednost
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  43. The Following User Says Thank You to mexiko For This Useful Post:


  44. #1974
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    551
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Hahahahaha mexico cestitke na pobjedi stvarno nisam očekivao ovoliko pozitivnih komentara za sliku imam nekih interesantnih ideja za novu temu samo da ispadne priblizno kao sto je u glavi

    Sent from my Poco X3 using Tapatalk

  45. The Following User Says Thank You to djuka26 For This Useful Post:


  46. #1975
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    30,041
    Thanks Thanks Given 
    12,517
    Thanks Thanks Received 
    2,359
    Thanked in
    1,205 Posts

    Default

    ja postavih ovu sliku ali nemam pojma je li to dobra velicina

    p.s. Mexikoooo bravo!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  47. The Following User Says Thank You to zvoncica For This Useful Post:


Page 79 of 84 FirstFirst ... 2969757677787980818283 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 9
    Last Post: 01-05-21, 17:19
  2. Replies: 12
    Last Post: 02-01-21, 14:32
  3. CDM FOTO TAKMIČENJE 21.12 - 26.12.2020. [TEMA: RUKE] 9. Kolo
    By starwalker in forum CDM Foto Takmičenja
    Replies: 8
    Last Post: 26-12-20, 15:13
  4. Replies: 18
    Last Post: 18-12-20, 13:32
  5. Replies: 17
    Last Post: 11-12-20, 20:22

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •