Starky, mogu li znati zasto nije moguće doci do teme ako udjem na pdf cdm foto takmicenje? Čak ni tema sa komentarima nije više tamo nego je na pdf-u vizuelne umjetnosti...moze li se znati dje je tema?!!?!?!?
Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!
Direktno u vizuelnim umjetnostima. Cika starki je stavio da bi lakse dolazili do teme.
Mozda da se podforumu da prefix Arhiva, da ne bi dolazilo do zabune
Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
Have a parachute.
Loki???
Evo da bude neizvjesnije (ne znam da li i napetije), dajem glas mexiku, jednako su mi se dopale i neke druge, ali on je uhvatio moj omiljeni pogled odozgo
Zaista mi od pocetka takmicenja nije bilo teze da se odlucim za koga da glasam. Bilo je vise favorita, i za svakog bih mogao reci, pa i jeste najbolja, na svoj nacin...
Pojedine sam vec komentarisao, a prosto moram jos ponekog spomenuti
@Fenix
Zanimljiva fotka... Dopada mi se taj cipkani odraz kovanog gvozdja, i svjetlost koja je topla i razigrana. Samo bi mozda druge crevlje tu bolje funkcionisale
@starwalker
Fora fotka, odlicna tekstura, sjajno se uklopila s cipelama (i za cipele +) Zamisljam kako bi dobro bilo da si mogao uhvatiti isto to u pokretu, mozda iz dijagonale
I ja sam mislio, ali sipakNa kraju mi i vlastiti ulaz posluzi da se upisem, tako da je tvoje snalazenje u odnosu na moje spektakularno
Prednost domaceg terenaE koliko sam puta tuda obigravao i fotografisao iz raznih uglova, moj djuka, ali moram priznati da mi nijedna nije bila dobra kao ova tvoja. Zbilja lijepa igra svijetlog i tamnog, simetrija koja je interesantno asimetricna i fenomenalna linearnost
Dobra ideja, dopala mi se realizacija, a zvoncica je najbolje opisala, bas kao rijecno ostrvce sa biljem i barkom
Ne bi iz hiljadu puta pogodio. Odlicna!
Vala basA vala nema smisla ni da stavis u foto takmicenje onakav plato, kad god otvorim temu i vidim ono tvoje varivo i priloge, moram obic frizider
Kako se zove jelo? Jesu li ti u trecoj zdjelici klice pasulja? Kako sam se na to navukao , pa to je strasno, trpam ih i dje idu i dje nikako ne idu
Ako bude izjednaceno, hocemo li da kao drugi kriterijum bude broj thanksova ili "ko prvi njemu djevojka"?![]()
Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
Have a parachute.
Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!
Moze![]()
Može. Aj bačite formalnu objavu da se može čestitat i da se otvara nova tema.![]()
Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!
@mexiko, čestitke. Nova tema mora biti postavljena danas.
The more things change, the more they stay the same.
Ajde neka je sa srecom i Mexicu i Crnoj Gori
Nova tema pa u nove pobjede svi zajedno
Hvala, hvala.... Sto se teme tice....teze je to, no slikat![]()
Sto mislite da ostanemo u slicnoj prici...pa da bude pogloded odozdo? Obicno slikamo odozgo ili u istoj ili priblizno istoj ravni, pa eto malo da promijenimo. djuka26, samo nemoj sad da sadjes niz stepenice, na ulaz od zgrade i opet slikas isto samo sa druge strane![]()
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
Da ne gubimo vrijeme![]()
https://forum.cdm.me/showthread.php?...61#post5714461
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
Cestitke pobjedniku!
Dakle, igramo se zablje perspektive?![]()
Hahahahahamexico cestitke na pobjedi
stvarno nisam očekivao ovoliko pozitivnih komentara za sliku
imam nekih interesantnih ideja za novu temu samo da ispadne priblizno kao sto je u glavi
Sent from my Poco X3 using Tapatalk
ja postavih ovu sliku ali nemam pojma je li to dobra velicina
p.s. Mexikoooo bravo!
Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks