Ne ne polako sad, nismo još preboljeli RT

Nego reci mi, kako stoje s inflacijom, možeš i prije ove pandemije pošto računam da se informišeš iz pouzdanih izvora..
A ako se informišeš možda će ti reći da je Putin prije par godina počeo čistku nepodobnih (neposlušnih) oligarha i u svoj toj paranoji je formirao posebnu jedinicu u okviru samog fsb-a koja odgovara samo njemu i izuzeta je iz samih okvira tog istog sistema? Ono u slučaju da se pobuni kakav general ili Duma protiv odluka velikog vožda.. Za svaki slučaj

E sad prelazimo na Kinu, koja je u svojoj agendi koje su utvrđene na kongresu partije i glavara, plan im je do 2030te da iskorijene totalno siromaštvo u zemlji, te da do 2050 postanu bastion tehnologije i napretka u svijetu, u svim fazama od kvantnih kompjutera, AI-ja a sve to praćeno sa naprednim vojnim sistemima i oruđima.. A zarad toga su se ukopali u Africi posebno u oblastima koje su bogate mineralima koji se koriste u proizvodnji naprednih tehnologija.. Te su tu lokalna podmazivanja infrastrukture: željeznica i luka sa ciljem stabilne logistike do matične zemlje..
Ps. j*bo CNN, BBC, SUN i RT

Bookmarks