Page 30 of 304 FirstFirst ... 202627282930313233344080130 ... LastLast
Results 726 to 750 of 7598

Thread: Vlada Crne Gore, 43. saziv

  1. #726
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,654
    Thanks Thanks Given 
    3,564
    Thanks Thanks Received 
    5,862
    Thanked in
    2,813 Posts

    Default

    Đe ste nule, čuj mene Crnogorci?
    Srbi?
    Četnici?
    Komite?
    Bjelaši?
    Zelenaši?
    Albanci?
    Bošnjaci?

    Zamalo da zaboravim, đe ste izdajnici volje naaaAAArOoodaaaa?

    Jašete li konje? A ne vi ste gospoda jel pa idete kolima. A jašu no ne vidite dobro. Nego biće im je guzicama tvrdo u 14 godina stara kola. Mora se to promijeniti.
    Ajde što ne vidite, nego i što ne čujete da pričaju za 100€ svaki mjesec o vašem trošku.


    Ukupna potrošnja Skupštine Crne Gore za gorivo za 2021. godinu iznosila je nepunih 35.000 eura.
    Za potrošnju i punjenje goriva za službeno vozilo predsjednika Skupštine zaduženo je Ministarstvo unutrašnjih poslova.
    Potrošnja goriva za vozila koje koriste potpredsjednici Skupštine bila je 1.200 u slučaju Bošnjak, a 1.823 eura u slučaju Bulajića. I Bošnjak i Bulajić koristili su prošlog mjeseca vozila stara po 14 godina.

    Kada je potrošnja goriva za svaki poslanički klub pojedinačno za prošlu godinu, nula eura utrošio je “Demokrate - Demos”, 70 eura PzP, 601 euro SD, 1.009 SNP, 1.021 klub DPS i Liberalne partije, 1.182 DF-a, BS 1.258, SDP 1.319, a najviše koalicije Crno na bijelo 1.482 eura.
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...tedjeti-gorivo
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  2. The Following User Says Thank You to hercules For This Useful Post:


  3. #727
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,319
    Thanks Thanks Given 
    5,881
    Thanks Thanks Received 
    7,608
    Thanked in
    3,046 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Đe ste nule, čuj mene Crnogorci?
    Srbi?
    Četnici?
    Komite?
    Bjelaši?
    Zelenaši?
    Albanci?
    Bošnjaci?

    Zamalo da zaboravim, đe ste izdajnici volje naaaAAArOoodaaaa?

    Jašete li konje? A ne vi ste gospoda jel pa idete kolima. A jašu no ne vidite dobro. Nego biće im je guzicama tvrdo u 14 godina stara kola. Mora se to promijeniti.
    Ajde što ne vidite, nego i što ne čujete da pričaju za 100€ svaki mjesec o vašem trošku.




    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...tedjeti-gorivo
    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Đe ste nule, čuj mene Crnogorci?
    Srbi?
    Četnici?
    Komite?
    Bjelaši?
    Zelenaši?
    Albanci?
    Bošnjaci?

    Zamalo da zaboravim, đe ste izdajnici volje naaaAAArOoodaaaa?

    Jašete li konje? A ne vi ste gospoda jel pa idete kolima. A jašu no ne vidite dobro. Nego biće im je guzicama tvrdo u 14 godina stara kola. Mora se to promijeniti.
    Ajde što ne vidite, nego i što ne čujete da pričaju za 100€ svaki mjesec o vašem trošku.




    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...tedjeti-gorivo
    Ovo su smiješne cifre, da se ne lažemo.


    U DPSu su pomoćnici ministara hranili cijele familije na račun firme. Dovede goste na službeni ručak, napravi ceh 200€ a stigne faktura 2000€. A onda familija krka za 1800€ mjesec dana. Mi ođe pričamo o računima za gorivo za godinu nekog poslanika ili poslaničkog kluba, al za godinu dana, a ovima su neke ćate za koje niko nije čuo, toliko jele mjesečno, plus ugradnja i kombinacije na svim nivoima.

    U EPCG su nedavno poništili tender, o kom smo pričali ođe da liči da je namješten a, ti što su ga raspisali su preraspoređeni na niža mjesta i ulećeli su neki novi koji oće pošteno, jer ne smije drugačije.

    Pa evo isti Mezon, familija Kovačevića koji je bio iz DPSa na mjesto predsjednika OD EPCG, sad nudi 7-8 puta jeftinije ugradnju brojila.
    Koliko ono izračunasmo da je klepljeno? 300k brojila po za 600€ nerealno uvećanoj cijeni (sa 100€ na 700€). Samo tu je klepljeno 180 miliona eura. Alo 180 miliona, ne hiljada, na jedan posao u EPCG.

    Makar je to zaustavljeno. Tenderi nisu više ista priča, ni primać.

    I to pozdravljam i za to je najzaslužniji Milutin Đukanović, al to je zato što je Milutin radio u EPCG dugo, a u svaku se firmu zna makar otprilike ko što radi i kako.

    Al to je kad postaviš na funkciju nekog iz struke, još neko ko zna kako stvari stoje jer je tamo radio, pa to da rezultat.

    A onaj Rovčo samo izdaje saopštenja, a pojma o poslu nema, a odma idu objave i hvaljenja njim sa stranica od strane Demokrata. A oni tamo pojma nemaju ni o projektima ni o čemu, al zato ide objava desetine.

    Ono što Milutinu zamjeram je što je šofera zaposlio. Al alal mu i šofer, ako će krupne stvari da se srede.

    Čekam rezultat EPCG na kraju 2021. i želim da vidim sponzorstva.

    To će mi biti reper, al za sad pozdravljam tendencije.

    Pričati o trošku poslaničkih klubova, potpredsjednika skupštine, predsjednika skupštinskih odbora itd. u ukupnom iznosu od 35k eura godišnje je presmiješno, kad uporediš sa bilo kojom od cifri.

    Toliko košta pet aktivista godišnje državu (ili državnu firmu) sa platom od cca 600€ mjesečno i to je problem.









    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  4. #728
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,374
    Thanked in
    2,263 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Mali mi je posa i za Hrvatske i za praznike KiM no si pita' što niko nije čestita i izguglah na brzaka jer sam bio ubijeđen da su ta 3 dupelizca morala čestitati odma, po dužnosti.

    Čestitati Srbiji i narodu Srbije dabome, a što se njihovih državnika tiče i njihovom odnosu prema nama ne bih.





    Sent from my Nord 2 using Tapatalk
    Ali baš ti zapada za oko ko čestita upravo Srbiji. Nema komentara takvog tipa kada se polome da čestitaju državnici CG razne praznike "saveznicima", a tu su i razne druge partije koje eto i prigodne svečanosti prave u čast drugih država...

  5. #729
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,374
    Thanked in
    2,263 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Đe ste nule, čuj mene Crnogorci?
    Srbi?
    Četnici?
    Komite?
    Bjelaši?
    Zelenaši?
    Albanci?
    Bošnjaci?

    Zamalo da zaboravim, đe ste izdajnici volje naaaAAArOoodaaaa?

    Jašete li konje? A ne vi ste gospoda jel pa idete kolima. A jašu no ne vidite dobro. Nego biće im je guzicama tvrdo u 14 godina stara kola. Mora se to promijeniti.
    Ajde što ne vidite, nego i što ne čujete da pričaju za 100€ svaki mjesec o vašem trošku.




    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...tedjeti-gorivo
    Ovo oko potrošnje goriva poslaničkih klubova je ništa u odnosu na ostalih 7 miliona eura troškova za tankanje i servisiranje voznog parka onih koji mučenički su na sisi države decenijama...

  6. #730
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,502
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,084
    Thanked in
    1,594 Posts

    Default

    Je li ovo pricamo o 35k za godinu.
    Elem na 70% skuplje gorivo za milion je nizi tender

    Ne bih ja to nista diro

  7. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  8. #731
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    452
    Thanks Thanks Received 
    2,928
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Đe ste nule, čuj mene Crnogorci?
    Srbi?
    Četnici?
    Komite?
    Bjelaši?
    Zelenaši?
    Albanci?
    Bošnjaci?

    Zamalo da zaboravim, đe ste izdajnici volje naaaAAArOoodaaaa?

    Jašete li konje? A ne vi ste gospoda jel pa idete kolima. A jašu no ne vidite dobro. Nego biće im je guzicama tvrdo u 14 godina stara kola. Mora se to promijeniti.
    Ajde što ne vidite, nego i što ne čujete da pričaju za 100€ svaki mjesec o vašem trošku.




    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...tedjeti-gorivo
    Kratko li je nase pamcenje: https://www.vijesti.me/vijesti/polit...-eura-mjesecno
    My stomach was making the rumblies - that only hands would satisfy.

  9. The Following User Says Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  10. #732
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    8,708
    Thanks Thanks Given 
    7,387
    Thanks Thanks Received 
    4,781
    Thanked in
    2,448 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Je li ovo pricamo o 35k za godinu.
    Elem na 70% skuplje gorivo za milion je nizi tender

    Ne bih ja to nista diro
    Imaš li ovu rečenicu sa gorivim u template? Evo je 10-ti put. Probaj je neđe zakačit kad se bude pisalo u nekom Severininom, novom, sad već mature porniću, pošto je odavno nisi kačio.
    Usput, godivo je 70% skuplje u odnosu na kad?
    Dizel je bio najjevtiniji oko eura, a sad je 1,45 negdje. 70%? Moguće… Vijesti vele poskupilo 35% za godinu.
    Ako si malo promašio, da možda promijeniš rečenicu iz templatea.
    A možda da ipak sačekamo revizore za te pregaoce u državni firmu? Ne znam koliko bi vjerovao njihovim PR službama.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Tko leti, vrijedi...

  11. The Following User Says Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  12. #733
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,502
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,084
    Thanked in
    1,594 Posts

    Default

    Da je cak ista cijena, opet je za istu kolicinu milion manje.
    Pa mozes roman da ispises i je li 30% ili 70%
    Milion eura manje na vecu cijenu za 1% vise goriva

    Ne bih ja to nista diro

  13. #734
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,374
    Thanked in
    2,263 Posts

    Default

    Ipak je bolje imati godišnji promet 9 miliona, a neto dobit 6 miliona...

    Ostanu te pare ođe razumiješ

  14. #735
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    8,708
    Thanks Thanks Given 
    7,387
    Thanks Thanks Received 
    4,781
    Thanked in
    2,448 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Da je cak ista cijena, opet je za istu kolicinu milion manje.
    Pa mozes roman da ispises i je li 30% ili 70%
    Milion eura manje na vecu cijenu za 1% vise goriva

    Ne bih ja to nista diro
    Ajde kad već isti post guraš deset puta potrudi se da su tačni brojevi. Prvih devet puta se nekako tolerisalo...
    I rekoh, sačekajmo revizorski. Ako tu bude detalja. Slabo im nešto vjerujem. Za gorivo se javlja uvijek više firmi i sumnjam da su tolike razlike.
    Tko leti, vrijedi...

  15. #736
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,654
    Thanks Thanks Given 
    3,564
    Thanks Thanks Received 
    5,862
    Thanked in
    2,813 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ovo su smiješne cifre, da se ne lažemo.

    U DPSu su pomoćnici ministara hranili cijele familije na račun firme. Dovede goste na službeni ručak, napravi ceh 200€ a stigne faktura 2000€. A onda familija krka za 1800€ mjesec dana. Mi ođe pričamo o računima za gorivo za godinu nekog poslanika ili poslaničkog kluba, al za godinu dana, a ovima su neke ćate za koje niko nije čuo, toliko jele mjesečno, plus ugradnja i kombinacije na svim nivoima.

    U EPCG su nedavno poništili tender, o kom smo pričali ođe da liči da je namješten a, ti što su ga raspisali su preraspoređeni na niža mjesta i ulećeli su neki novi koji oće pošteno, jer ne smije drugačije.

    Pa evo isti Mezon, familija Kovačevića koji je bio iz DPSa na mjesto predsjednika OD EPCG, sad nudi 7-8 puta jeftinije ugradnju brojila.
    Koliko ono izračunasmo da je klepljeno? 300k brojila po za 600€ nerealno uvećanoj cijeni (sa 100€ na 700€). Samo tu je klepljeno 180 miliona eura. Alo 180 miliona, ne hiljada, na jedan posao u EPCG.

    Makar je to zaustavljeno. Tenderi nisu više ista priča, ni primać.

    I to pozdravljam i za to je najzaslužniji Milutin Đukanović, al to je zato što je Milutin radio u EPCG dugo, a u svaku se firmu zna makar otprilike ko što radi i kako.

    Al to je kad postaviš na funkciju nekog iz struke, još neko ko zna kako stvari stoje jer je tamo radio, pa to da rezultat.

    A onaj Rovčo samo izdaje saopštenja, a pojma o poslu nema, a odma idu objave i hvaljenja njim sa stranica od strane Demokrata. A oni tamo pojma nemaju ni o projektima ni o čemu, al zato ide objava desetine.

    Ono što Milutinu zamjeram je što je šofera zaposlio. Al alal mu i šofer, ako će krupne stvari da se srede.

    Čekam rezultat EPCG na kraju 2021. i želim da vidim sponzorstva.

    To će mi biti reper, al za sad pozdravljam tendencije.

    Pričati o trošku poslaničkih klubova, potpredsjednika skupštine, predsjednika skupštinskih odbora itd. u ukupnom iznosu od 35k eura godišnje je presmiješno, kad uporediš sa bilo kojom od cifri.

    Toliko košta pet aktivista godišnje državu (ili državnu firmu) sa platom od cca 600€ mjesečno i to je problem.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Ne sporim ti nipšta od navedenog. Pričam o poslaničkim klubovima. Kakve to obaveze ima POSLANIČKI KLUB pa troiši gorivo? POSLANIČKI KLUB je gurpa poslanika koja se može srest u SKupštinu.
    Na taksiranje po CG su spiskali 35,000 eura? Daj ljudi ne zajebavajte se.

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ovo oko potrošnje goriva poslaničkih klubova je ništa u odnosu na ostalih 7 miliona eura troškova za tankanje i servisiranje voznog parka onih koji mučenički su na sisi države decenijama...
    Neka Directore ne vuci me za jezik.
    Od dolaska taxiem na posao, prodaje majbaha, do povećanja broja službenih vozila u godinu dana.
    DPS besomučno trošio, novi nastavili u istom ritmu.

    DPS je sagorio goriva za ove 15 godina nezavisnosti u vrijedni jedne škole godišnje. Ovi novi smao jednu školu za godinu.

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Ajde kad već isti post guraš deset puta potrudi se da su tačni brojevi. Prvih devet puta se nekako tolerisalo...
    I rekoh, sačekajmo revizorski. Ako tu bude detalja. Slabo im nešto vjerujem. Za gorivo se javlja uvijek više firmi i sumnjam da su tolike razlike.
    Nema sreće od revizora.
    Montenegro Works će to da provjeri.

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...drzavnih-firmi

    U MW zaposleni smo finansijski direktor i ja, a s obzirom na zacrtane značajne ciljeve - u toku su konkursi za finansijske analitičare koji su stručni kadar za reviziju i budžetiranje i planiranje, te se nadamo da ćemo dobiti snažno pojačanje da zajedno iznesemo teret planiranih aktivnosti u narednom periodu. Svakako, uz naše zavidno međunarodno i domaće iskustvo nemam apsolutno nikakvu dilemu da ćemo u tome i uspjeti.
    Dva zaposlena, 490k osnivački kapital za sad.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  16. #737
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    20,265
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    8,656
    Thanked in
    3,825 Posts

    Default

    Ako čega ima dovoljno u Crnoj Gori, onda su to kvalitetni revizori. Ne znam ima li ih dvocifren broj.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  17. #738
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,374
    Thanked in
    2,263 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Ne sporim ti nipšta od navedenog. Pričam o poslaničkim klubovima. Kakve to obaveze ima POSLANIČKI KLUB pa troiši gorivo? POSLANIČKI KLUB je gurpa poslanika koja se može srest u SKupštinu.
    Na taksiranje po CG su spiskali 35,000 eura? Daj ljudi ne zajebavajte se.



    Neka Directore ne vuci me za jezik.
    Od dolaska taxiem na posao, prodaje majbaha, do povećanja broja službenih vozila u godinu dana.
    DPS besomučno trošio, novi nastavili u istom ritmu.

    DPS je sagorio goriva za ove 15 godina nezavisnosti u vrijedni jedne škole godišnje. Ovi novi smao jednu školu za godinu.



    Nema sreće od revizora.
    Montenegro Works će to da provjeri.

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...drzavnih-firmi



    Dva zaposlena, 490k osnivački kapital za sad.
    Herc, ja sam lično strahovito alergičan na arčenje koje je zapalo razna potrčkala. Što se mene tiče slobodno opleti
    Nagledao sam se godinama kako razni likovi koje znam, vikendom idu od mora do sjevera kod svojih, iznose se dzakovi kooompijeraaa, dovoze rođaci usput i tako to. A da ne pričam o zloupotrebama goriva i za još mizernije potrebe. Dakle, apsolutno sam svjestan privilegija koje sa sobom nosi poslanička kravata i ministarska fotelja i nemam problem da u tom dijelu slušam kritike kome se god upućuju. Samo sam okrznuo i razne fićfiriće glomaznog državnog aparata koji ne znaju što je to kupovina zimskih guma, servisi o svom trošku itd...Gorivo se podrazumijeva kod njih
    Last edited by Director; 16-02-22 at 11:12.

  18. #739
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    5,632
    Thanks Thanks Given 
    2,234
    Thanks Thanks Received 
    2,979
    Thanked in
    1,245 Posts

    Default Vlada Crne Gore, 43. saziv

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...box=1644956912

    Eo Aleks veli da su protesti zasluzni za to sto potencijalna vlada (sa DPS valjda) nije izvjesna. Vjerovatno su zasluzni za sve dobro sto se desi po misljenju Demokrata, povlacenje ruskih trupa, pronalazak lijeka za HIV, otkrice nove planete odma tu u komsiluku… Protesti su cudo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    γνῶθι σαὐτόν


  19. The Following 6 Users Say Thank You to Caesar For This Useful Post:


  20. #740
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,579
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Realno, nije daleko od istine.

    Vrlo snažan otpor građana i javnosti i jeste glavni razlog zašto se nova avangardna vlada već raspada, a još nije ni formirana.

    SNPovo rukovodstvo pljuju rođeni opštinski odbori, DF kreće u blokade da bi se opravdao pred svojim biračima što ništa nije uradio, a čak i bezlični Demokrate uspijevaju da okupe respekrabilne proteste u Podgorici.

    Šta se dešava sa URA, novim svjetskim rekorderom u brzini prelaska sa 8% na 2,5% podrške, da ne pominjem.
    Last edited by SKOJ; 16-02-22 at 11:31.

  21. #741
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    https://www.dan.co.me/vijesti/politi...arnicu-5107034

    Медојевић је додао да ако буду суочени "са бруталном злоупотребом, да ће бити протести".

    -Бићењ потпуно мирни, као и увјек кад их ДФ организује...-поручио је он.

    mirni protesti i DF

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  22. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  23. #742
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,374
    Thanked in
    2,263 Posts

    Default

    Kada se očekuje ispijanje čaša žuči? Priča li se što?

  24. #743
    Join Date
    May 2006
    Posts
    2,243
    Thanks Thanks Given 
    6,952
    Thanks Thanks Received 
    680
    Thanked in
    397 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ovo su smiješne cifre, da se ne lažemo.


    U DPSu su pomoćnici ministara hranili cijele familije na račun firme. Dovede goste na službeni ručak, napravi ceh 200€ a stigne faktura 2000€. A onda familija krka za 1800€ mjesec dana. Mi ođe pričamo o računima za gorivo za godinu nekog poslanika ili poslaničkog kluba, al za godinu dana, a ovima su neke ćate za koje niko nije čuo, toliko jele mjesečno, plus ugradnja i kombinacije na svim nivoima.

    U EPCG su nedavno poništili tender, o kom smo pričali ođe da liči da je namješten a, ti što su ga raspisali su preraspoređeni na niža mjesta i ulećeli su neki novi koji oće pošteno, jer ne smije drugačije.

    Pa evo isti Mezon, familija Kovačevića koji je bio iz DPSa na mjesto predsjednika OD EPCG, sad nudi 7-8 puta jeftinije ugradnju brojila.
    Koliko ono izračunasmo da je klepljeno? 300k brojila po za 600€ nerealno uvećanoj cijeni (sa 100€ na 700€). Samo tu je klepljeno 180 miliona eura. Alo 180 miliona, ne hiljada, na jedan posao u EPCG.

    Makar je to zaustavljeno. Tenderi nisu više ista priča, ni primać.

    I to pozdravljam i za to je najzaslužniji Milutin Đukanović, al to je zato što je Milutin radio u EPCG dugo, a u svaku se firmu zna makar otprilike ko što radi i kako.

    Al to je kad postaviš na funkciju nekog iz struke, još neko ko zna kako stvari stoje jer je tamo radio, pa to da rezultat.

    A onaj Rovčo samo izdaje saopštenja, a pojma o poslu nema, a odma idu objave i hvaljenja njim sa stranica od strane Demokrata. A oni tamo pojma nemaju ni o projektima ni o čemu, al zato ide objava desetine.

    Ono što Milutinu zamjeram je što je šofera zaposlio. Al alal mu i šofer, ako će krupne stvari da se srede.

    Čekam rezultat EPCG na kraju 2021. i želim da vidim sponzorstva.

    To će mi biti reper, al za sad pozdravljam tendencije.

    Pričati o trošku poslaničkih klubova, potpredsjednika skupštine, predsjednika skupštinskih odbora itd. u ukupnom iznosu od 35k eura godišnje je presmiješno, kad uporediš sa bilo kojom od cifri.

    Toliko košta pet aktivista godišnje državu (ili državnu firmu) sa platom od cca 600€ mjesečno i to je problem.









    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Smijesno je kad Demokrate potrose 0(sto znaci sipaju od plate jedini) na gorivo a Ura najvise, vise nego Dps? Iskreno i jesu to smijesne cifre ali me cudi ovo kad si skakao kad je sluzbeni telefon iz Luke Bar bio tema.
    Hvalis Milutina a pljujes Rovca nesretnog, sve je to ok iskreno nemam pojma kako se ko od njih snasao tamo i ko je konkretno zasluzan za brojila, ali zasto si napadao Demokrate za sponzorstva EPCG? Ili si se pravio lud ili ne znas da Rovco to ne odobrava vec upravni sa Milutinom dobrim i lijepim na celu.


    Sent from my phone

  25. #744
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    687
    Thanks Thanks Given 
    321
    Thanks Thanks Received 
    139
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Neiskusno do Demokrata, misllili su da je dovoljno samo jednom da se plati ljudima da izadju na protest kako bi se ostali prikljucili.. jbg nijesu svjesni koliko je df ulagao u njihove proteste itd


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  26. #745
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,481
    Thanks Thanks Given 
    2,074
    Thanks Thanks Received 
    3,373
    Thanked in
    1,856 Posts

    Default

    Makar da su im obezbijedili koje prase da okrenu na ražanj..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  27. The Following 2 Users Say Thank You to Zedd For This Useful Post:


  28. #746
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,579
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SweetShiva View Post
    Neiskusno do Demokrata, misllili su da je dovoljno samo jednom da se plati ljudima da izadju na protest kako bi se ostali prikljucili.. jbg nijesu svjesni koliko je df ulagao u njihove proteste itd


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Kako ide avangardni plan sa SNP? Jesu li prelomili u glavi ili im još zatucano članstvo ne da da odjezde u svijetlu budućnost po dubini?

  29. #747
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,844
    Thanks Thanks Given 
    1,905
    Thanks Thanks Received 
    1,869
    Thanked in
    770 Posts

    Default

    Mene placaju burekom i jogurtom za dorucak, za rucak imam pecenje, a za veceru pizza pastetu od France. Ako ne pisem ujutro nemam burek isto vazi i za druga dva obroka.

    Inace primjecujete li kako nam citav zivot prolazi po nekakvim protestima, a nikako prema napredku drzave i pojedinca?
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  30. #748
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    687
    Thanks Thanks Given 
    321
    Thanks Thanks Received 
    139
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Kako ide avangardni plan sa SNP? Jesu li prelomili u glavi ili im još zatucano članstvo ne da da odjezde u svijetlu budućnost po dubini?
    Sve po ide po planu, nemoj se nevirat puno


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  31. #749
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    666
    Thanks Thanks Given 
    360
    Thanks Thanks Received 
    258
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SweetShiva View Post
    Sve po ide po planu, nemoj se nevirat puno


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Da ide po planu, ne bi SNP treći put odlagao odluku Ne smiju se sastati, iz nedelje u nedelju odlažu da se izjasne

  32. #750
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    5,632
    Thanks Thanks Given 
    2,234
    Thanks Thanks Received 
    2,979
    Thanked in
    1,245 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post

    Inace primjecujete li kako nam citav zivot prolazi po nekakvim protestima, a nikako prema napredku drzave i pojedinca?
    Sve je to stvar vrijednosti. Ljudi koji nose “Belvederske vrijednosti” su problem.

    Prave vrijednosti su kada posle naporne radne nedelje mozes da odes na more sa zenom ili ljubavnicom i popijes ladno pivo i pricinis im rolerkoster emocija i strasti. Onda kada vidis da ti je zivotna sredina cista i da ti djeca odrastaju u cistoj zemlji.

    I onda ti neko sa belvederskim vrijednostima napravi barikadu da ne moš na more i jos zapali gume.

    Belvederske vrijednosti su problem. I DPS i DF ih gaje samo u drugoj boji. Oću da kazem da zato nema napretka


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    γνῶθι σαὐτόν


  33. The Following 7 Users Say Thank You to Caesar For This Useful Post:


Page 30 of 304 FirstFirst ... 202627282930313233344080130 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 23
    Last Post: 05-02-14, 06:07
  2. Replies: 12
    Last Post: 15-06-09, 04:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •