Page 77 of 84 FirstFirst ... 2767737475767778798081 ... LastLast
Results 1,901 to 1,925 of 2086

Thread: [KOMENTARI] CDM FOTO TAKMIČENJE ( glavni topik )

  1. #1901
    Join Date
    May 2009
    Posts
    24,263
    Thanks Thanks Given 
    1,413
    Thanks Thanks Received 
    5,570
    Thanked in
    2,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Majx View Post
    Mogu li ja ovdje sliku da postavim jer drugacije ne umijem?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Šta ne umiješ?

    Uđeš na onaj gore link:
    - > dimenzije 800x600
    - > choose image
    - > files (izlistaće ti fotke iz telefona, odabereš željenu i klikneš DONE u desnom gornjem iglu)
    - > izlistaće ti linkove, odabereš hotlink for forum i kopiraš ga
    - > dođeš ovdje i zalijepiš link na temu

    _______________
    The more things change, the more they stay the same.

  2. #1902
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    13,466
    Thanks Thanks Given 
    6,598
    Thanks Thanks Received 
    6,292
    Thanked in
    2,622 Posts

    Default

    ili ako se ne snadjes sa tim hotlinkovima, preko telefona, ankon sto uploadujes na sajt, mozes da ukucas

    [img]link do slike[/img]
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  3. #1903
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    238
    Thanks Thanks Given 
    1,096
    Thanks Thanks Received 
    441
    Thanked in
    94 Posts

    Default

    Opaaa, moram reci, dobro ste poceli!
    Mexiko, sjajan kadar...
    Zvoncica, domisljato, bravo!
    Antares, tvoj prepoznatljiv stil... Neces vjerovati , ali palo mi je na pamet da bi ti mogao nesto ovako postovati

  4. The Following 3 Users Say Thank You to Low-key For This Useful Post:


  5. #1904
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    15,060
    Thanks Thanks Given 
    3,554
    Thanks Thanks Received 
    4,680
    Thanked in
    2,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Low-key View Post
    Opaaa, moram reci, dobro ste poceli!
    Mexiko, sjajan kadar...
    Zvoncica, domisljato, bravo!
    Antares, tvoj prepoznatljiv stil... Neces vjerovati , ali palo mi je na pamet da bi ti mogao nesto ovako postovati
    Inace, ovo je prvi put da neko sa zmajem leti sa Brajica. Ovo je drugi put da gledam kako neko leti zmajem. Stvarno je dozivljaj. Mi letimo paraglajderom, a on kao strijela prodje pored nas. Kad smo letjeli sa Sinjajevine, covjek je ladno preletio 76 kilometara. U nekim momentima je imao i brzinu od nekih 70 km/h
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  6. The Following 3 Users Say Thank You to mexiko For This Useful Post:


  7. #1905
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    30,041
    Thanks Thanks Given 
    12,517
    Thanks Thanks Received 
    2,359
    Thanked in
    1,205 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Kakvo crno logovanje bog s tobom. Dje klikces to?
    pa ja ti šričam, ko zna dje sam pošla još će mi neke ...khm...fote izbačit

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Hahah...to mi je fora i izvan foruma

    Da, malo sam te korigovao
    Neka si...je li to sad ok, ne moram ništa više da radim? Regularna sam za takmičenje, i samo da dodam, ko ne glasa za mene ima ban

    Quote Originally Posted by Majx View Post
    Mogu li ja ovdje sliku da postavim jer drugacije ne umijem?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Moj čojek! Fala ti nijesam jedina

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Inace, ovo je prvi put da neko sa zmajem leti sa Brajica. Ovo je drugi put da gledam kako neko leti zmajem. Stvarno je dozivljaj. Mi letimo paraglajderom, a on kao strijela prodje pored nas. Kad smo letjeli sa Sinjajevine, covjek je ladno preletio 76 kilometara. U nekim momentima je imao i brzinu od nekih 70 km/h
    E svaka ti čast brate! Pa se čudimo što si iz azila uzeo dvogodišnje kuče rase belgijski ovčar Malinoa
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  8. The Following User Says Thank You to zvoncica For This Useful Post:


  9. #1906
    Join Date
    May 2009
    Posts
    24,263
    Thanks Thanks Given 
    1,413
    Thanks Thanks Received 
    5,570
    Thanked in
    2,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post

    Neka si...je li to sad ok, ne moram ništa više da radim? Regularna sam za takmičenje, i samo da dodam, ko ne glasa za mene ima ban
    Regularna. Nema ništa više da radiš osim banovanja 'neglasača'

    _____________

    Odoh i ja nešto da uslikam, biće uskoro
    Last edited by starwalker; 10-02-22 at 11:23.
    The more things change, the more they stay the same.

  10. The Following User Says Thank You to starwalker For This Useful Post:


  11. #1907
    Join Date
    May 2009
    Posts
    24,263
    Thanks Thanks Given 
    1,413
    Thanks Thanks Received 
    5,570
    Thanked in
    2,609 Posts

    Default

    Aaaaaaa @Fenix mi ukrao motiv

    Šta sad da stavim?

    Ili da idem s ovim što sam napravio?
    Last edited by starwalker; 10-02-22 at 14:26.
    The more things change, the more they stay the same.

  12. The Following User Says Thank You to starwalker For This Useful Post:


  13. #1908
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    5,068
    Thanks Thanks Given 
    523
    Thanks Thanks Received 
    496
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Haha sivido? Great minds think alike što ono vele stari crnogorci.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
    www.jaredic.com
    ˙˙pǝlloɹ sɹǝsnoɹʇ ʎɯ ɟo sɯoʇʇoq ǝɥʇ ǝɹɐʍ plnoɥs ı 'plo ʍoɹƃ ı 'plo ʍoɹƃ ı

  14. The Following 2 Users Say Thank You to Fenix For This Useful Post:


  15. #1909
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    30,041
    Thanks Thanks Given 
    12,517
    Thanks Thanks Received 
    2,359
    Thanked in
    1,205 Posts

    Default

    idi sa tim sto osi napravio...ako si imao isti motiv kao Fenix onda si ti talenat vrhunski i promašio si profesiju,,,,,odma' kupi aparat i na posao
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  16. The Following 2 Users Say Thank You to zvoncica For This Useful Post:


  17. #1910
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    30,041
    Thanks Thanks Given 
    12,517
    Thanks Thanks Received 
    2,359
    Thanked in
    1,205 Posts

    Default

    smo da rečem Ja sam ubijedjena da ste obojica maznuli meni motiv Fenix, da me vodiš sa sobom na foto session-e deset posto samo tražim
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  18. The Following 2 Users Say Thank You to zvoncica For This Useful Post:


  19. #1911
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    13,466
    Thanks Thanks Given 
    6,598
    Thanks Thanks Received 
    6,292
    Thanked in
    2,622 Posts

    Default

    E pa starki, svidja mi se ova tvoja tekstura poda, dje nisi stavio nesto na pod, makar i list mjesto nogu, bio bi odlican minimalizam :]
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  20. The Following User Says Thank You to Antares For This Useful Post:


  21. #1912
    Join Date
    May 2009
    Posts
    24,263
    Thanks Thanks Given 
    1,413
    Thanks Thanks Received 
    5,570
    Thanked in
    2,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    idi sa tim sto osi napravio...ako si imao isti motiv kao Fenix onda si ti talenat vrhunski i promašio si profesiju,,,,,odma' kupi aparat i na posao
    Ihhh odavno. Aparat se smorio, čami čekajući da ga se sjetim

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    smo da rečem Ja sam ubijedjena da ste obojica maznuli meni motiv Fenix, da me vodiš sa sobom na foto session-e deset posto samo tražim
    Plagijatori veliš? Diskvalifikacija u najavi
    Reklo bi se da nas je tvoj rad inspirisao na podsvjesnom nivou

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    E pa starki, svidja mi se ova tvoja tekstura poda, dje nisi stavio nesto na pod, makar i list mjesto nogu, bio bi odlican minimalizam :]
    Trotoar. Crna mačka bi bila idealna, ali nigdje jedne da pređe preko puta kad mi treba

    Hladni hard core minimalizam
    The more things change, the more they stay the same.

  22. The Following User Says Thank You to starwalker For This Useful Post:


  23. #1913
    Join Date
    May 2009
    Posts
    24,263
    Thanks Thanks Given 
    1,413
    Thanks Thanks Received 
    5,570
    Thanked in
    2,609 Posts

    Default



    Na čokoladnoj pučini


    __________

    U ovih 45 kola još nismo imali temu vezanu uz hranu
    The more things change, the more they stay the same.

  24. The Following 3 Users Say Thank You to starwalker For This Useful Post:


  25. #1914
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    6,050
    Thanks Thanks Given 
    481
    Thanks Thanks Received 
    1,917
    Thanked in
    809 Posts

    Default

    Jer bi se pobjednik znao prije nego bi se postavila tema

  26. The Following User Says Thank You to NoLimit For This Useful Post:


  27. #1915
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    6,050
    Thanks Thanks Given 
    481
    Thanks Thanks Received 
    1,917
    Thanked in
    809 Posts

    Default

    Evo i ja odje da se upisem sa nogama dok ne smislim sta postaviti na temu


  28. The Following 2 Users Say Thank You to NoLimit For This Useful Post:


  29. #1916
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,690
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Nijesam bio siguran mogu li se postavljati fotografije napravljene ranije, pa cu ovu fotku postaviti odje, van konkurencije. Low-key, kao postavljac teme, je stavio "moze sto god zelite sve dok je objektiv usmjeren ka dolje", ali nijesam bas siguran da to znaci da mogu ranije napravljene fotke. Da ne kvarim takmicenje, neka je odje.


  30. The Following 6 Users Say Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  31. #1917
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    13,466
    Thanks Thanks Given 
    6,598
    Thanks Thanks Received 
    6,292
    Thanked in
    2,622 Posts

    Default

    I imamo pobjednika

    Odlicna Ostoja, odlicna!
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  32. #1918
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,690
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    I imamo pobjednika

    Odlicna Ostoja, odlicna!
    Hvala

  33. #1919
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,377
    Thanks Thanks Given 
    349
    Thanks Thanks Received 
    342
    Thanked in
    110 Posts

    Default

    E pa sad, da on pobijedi jer je imao "sreću" da je u balonu koji je viši od drugog balona... 🤌
    Ocijenimo malo kadriranje, boje... Koliko se neko potrudio za pojedinačnu fotografiju.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    MONTENEGRO 🇲🇪
    PodgoricaTravelGuide

    🚗RenaultClio3
    📷MyPhoto

  34. #1920
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,690
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ssaajjkkoo View Post
    E pa sad, da on pobijedi jer je imao "sreću" da je u balonu koji je viši od drugog balona... ��
    Ocijenimo malo kadriranje, boje... Koliko se neko potrudio za pojedinačnu fotografiju.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Bez namjere da pravdam, samo da objasnim. Što se tiče boja, slika jeste malo "tmurna" jer je napravljena u cik zore, mislim da je bilo nešto oko 5h ujutro. Nijesam vodio računa o kadriranju, već sam bio fokusiran na balon ispod i htio sam da uhvatim odsjaj sunca koje je upravo u tom trenutku izlazilo. Na kraj pameti mi nije bilo takmičenje na cdm forumu Fotografije pravim za svoj merak, bez pretenzija da pravim umjetničke fotografije. Nikad ne koristim photoshop nego ostavljam fotografije onako kao su napravljene u tom trenutku. Sa svim tehnickim nedostacima. Možda nije prikladno poređenje, ali ja i žene više volim kad su prirodne bez "photoshopa" (pudera i karmina)

    Fotografiju sam postavio van takmicarske teme, tako ne boj se konkurencije

    Ako nekog interesuje, fotografija je napravljena u centralnoj Turskoj sa Huawei P20
    Last edited by Ostoja; 11-02-22 at 22:23.

  35. The Following 4 Users Say Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  36. #1921
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    13,466
    Thanks Thanks Given 
    6,598
    Thanks Thanks Received 
    6,292
    Thanked in
    2,622 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ssaajjkkoo View Post
    E pa sad, da on pobijedi jer je imao "sreću" da je u balonu koji je viši od drugog balona... 🤌
    Ocijenimo malo kadriranje, boje... Koliko se neko potrudio za pojedinačnu fotografiju.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Njegova fotografija (mi) ima onaj analogni smek, moguce bas zbog uslova kad je fotografisano, i ako bude na temi (za sad) ima mlj glas.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  37. The Following User Says Thank You to Antares For This Useful Post:


  38. #1922
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,902
    Thanks Thanks Given 
    4,208
    Thanks Thanks Received 
    3,258
    Thanked in
    1,405 Posts

    Default

    Ako se neko od nas "srećom" ili namjerno nađe u specifičnom okruženju i napravi nesvakidašnju fotku, svaku ću glasati ako mi se svidi... Neka je podijeli sa nama i da nam inspiraciju...

    Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  39. The Following 2 Users Say Thank You to Ben Dover For This Useful Post:


  40. #1923
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,377
    Thanks Thanks Given 
    349
    Thanks Thanks Received 
    342
    Thanked in
    110 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Bez namjere da pravdam, samo da objasnim. Što se tiče boja, slika jeste malo "tmurna" jer je napravljena u cik zore, mislim da je bilo nešto oko 5h ujutro. Nijesam vodio računa o kadriranju, već sam bio fokusiran na balon ispod i htio sam da uhvatim odsjaj sunca koje je upravo u tom trenutku izlazilo. Na kraj pameti mi nije bilo takmičenje na cdm forumu Fotografije pravim za svoj merak, bez pretenzija da pravim umjetničke fotografije. Nikad ne koristim photoshop nego ostavljam fotografije onako kao su napravljene u tom trenutku. Sa svim tehnickim nedostacima. Možda nije prikladno poređenje, ali ja i žene više volim kad su prirodne bez "photoshopa" (pudera i karmina)

    Fotografiju sam postavio van takmicarske teme, tako ne boj se konkurencije

    Ako nekog interesuje, fotografija je napravljena u centralnoj Turskoj sa Huawei P20
    Ma nema veze, nego više tako doživljavam samu percepciju takmičenja, i donekle sam vođen takvom idejom kada sam predlagao da se takmičenje uopšte i pokrene, da se svi entuzijasti fotografije sa ovog foruma ne bave tom istom fotografijom samo jer tek tako imaju kameru na telefonu, nego da se zbog učestvovanja potrude malo više od pukog klika na telefonu. A to od početka na žalost kod većine takmičara nije bio slučaj, već su takmičari često bili na pravom mjestu u pravo vrijeme, i okidali magične trenutke, samo tako. Ti trenuci zahvaljujući toj magičnosti ostaju veličanstveni na bilo kakvoj fotografiji, ali ta fotografija ostaje bilokakva fotografija, niko je ne će pamtiti zbog magičnog trenutka. Možda hoćeš ti jer je tvoja ili neko drugi, ostaće ti u sjećanju jer se sjećaš i pomoći će ti da se sjetiš tog dana i tog moćnog trenutka da si tada bio u tom balonu sa tim ludačkim pogledom na svijet oko tebe i ostale balone. Al tu je kraj.

    Svakako da je umjetnost u oku posmatrača i da svako na svoj način vidi ljepotu u nečemu.

    Al svakako ne mislim da treba slati nešto što smo fotografisali negdje jer smo se zadesili tamo i zbog toga smo imali priliku snimiti taj trenutak bez nekog posebnog truda, već samo uperili kameru, bez ako ona nije ispala baš onako kako si planirao, trudio se da dođeš do tog rezultata koji si nam prikazao, to je onda OK.

    Zato je između ostalog vrijeme za dostavu radova 7 dana. Dovoljno vremena da osmisliš temu, prisjetiš se gdje i kako bi mogao da fotografišeš i na kraju to i odradiš

    Iako je još kratko vremena, dobra fotografija na ovu temu ko može da odradi je da stavi tajmer na oko pet sekundi, i ako ima bunar i neku bušnu kantu na dnu kante zalijepi telefon upali kameru da odbrojava i kao zamahne kantom iznad bunara, trebalo bi da se vidi odsjaj u vodi bunara, čovjek kako zamahuje kantom i onda se sa Snapseed-om ili Lajtrumom nabudže malo kontrast i sijenke...

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    MONTENEGRO 🇲🇪
    PodgoricaTravelGuide

    🚗RenaultClio3
    📷MyPhoto

  41. #1924
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,377
    Thanks Thanks Given 
    349
    Thanks Thanks Received 
    342
    Thanked in
    110 Posts

    Default

    Biće mi teško da se odlučim između Antaresa, Đuke i Aveta...

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    MONTENEGRO 🇲🇪
    PodgoricaTravelGuide

    🚗RenaultClio3
    📷MyPhoto

  42. The Following 3 Users Say Thank You to ssaajjkkoo For This Useful Post:


  43. #1925
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    238
    Thanks Thanks Given 
    1,096
    Thanks Thanks Received 
    441
    Thanked in
    94 Posts

    Default

    E pa mogu vam reci da sam zadovoljan odzivom, ima nade za ovo nase malo igraliste


    I svidjaju mi se radovi, sad ste me na jade, ne znam za koga da glasam


    @djuka26, je li ovo Avala?


    @ssaajjkkoo, u cemu ti je ovaj ekosistem?


    Dovere, sta ti je ovo?

Page 77 of 84 FirstFirst ... 2767737475767778798081 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 9
    Last Post: 01-05-21, 17:19
  2. Replies: 12
    Last Post: 02-01-21, 14:32
  3. CDM FOTO TAKMIČENJE 21.12 - 26.12.2020. [TEMA: RUKE] 9. Kolo
    By starwalker in forum CDM Foto Takmičenja
    Replies: 8
    Last Post: 26-12-20, 15:13
  4. Replies: 18
    Last Post: 18-12-20, 13:32
  5. Replies: 17
    Last Post: 11-12-20, 20:22

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •