
Originally Posted by
Dzi
Pa čekaj, kuka se što nam politiku vode godinama jedni te isti dinosaurusi kojima su interesi građana posljednja rupa na svirali i onda se pojavi kakvo takvo osvježenje u vidu mladih i stručnih ljudi i opet ne valja zašto ulaze u politiku?
Ne mislim isključivo na tebe već generalno mi nije jasno što se njima prebacuje, ne računam ove fanatične vođine fanove kojima su svi osim DPS-a neprijatelji države.
Ako tako gledaš eto mladih ljudi u parlamentu i po strankama koliko hoćeš no nešto mi niko od njih ne obećava kao ni ova dvojica u koju se gleda kao da su Mesije da ne bi programa Evropa sad ne bi im za godinu dana i par mjeseci moga naći ništa čime bi se mogli pohvaliti
I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.
Bookmarks