Page 737 of 991 FirstFirst ... 237637687727733734735736737738739740741747787837 ... LastLast
Results 18,401 to 18,425 of 24762

Thread: Crash / sudari u CG

  1. #18401
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,550
    Thanks Thanks Given 
    9,632
    Thanks Thanks Received 
    5,990
    Thanked in
    2,286 Posts

    Default

    Ne vjerujem da je bilo ikakavog leda, posebno ne u tom dijelu... Juče sam prolazio, a nije bilo padavina nikakavih u međuvremenu...

    Standardno prosjek sat vremena Nk - trajekt, 10 preko ograničenja, sigurno 4-5 debila me preteklo na punu, par njih završilo preticanje kolone u krivinu, nevjerovatno... Nisu mogli 5-10min prije mene stići, a voze sa glavom u torbu...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  2. The Following User Says Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  3. #18402
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,650
    Thanks Thanks Given 
    3,562
    Thanks Thanks Received 
    5,861
    Thanked in
    2,812 Posts

    Default

    Uh... Znam ovoga momka i ovu đecu. Užas.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  4. #18403
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    29,081
    Thanks Thanks Given 
    3,636
    Thanks Thanks Received 
    6,768
    Thanked in
    4,053 Posts

    Default

    Prema tome, šta da ti kažem?

  5. #18404
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,048
    Thanks Thanks Given 
    4,958
    Thanks Thanks Received 
    8,919
    Thanked in
    4,309 Posts

    Default

    i pjesak.

    sta je ovo u 2 dana...
    nothing comes from violence and nothing ever could

  6. #18405
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

  7. #18406
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,650
    Thanks Thanks Given 
    3,562
    Thanks Thanks Received 
    5,861
    Thanked in
    2,812 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Još...ovo je baš katastrofa.

    Kod KOlašina https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...o-podgoricanin

    Bar https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...o-je-automobil

    Hecules, da li su ova djeca dobro iz udesa?
    Malecka je dobro, malecki ima podlive i hematome koji se povlače. Trebalo bi da sve bude OK samo treba vermena.
    Vozač nagrđen polomljen na intezivnu i dalje stabilno.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  8. The Following 2 Users Say Thank You to hercules For This Useful Post:


  9. #18407
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    10,160
    Thanks Thanks Given 
    1,727
    Thanks Thanks Received 
    1,661
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    nezgodno je jutro pomisli coek da je suvo a onda u krivini đe je zalad iza brda naleti se na poledicu
    zato ima ona opaska - prilagoditi brzinu uslovima na putu... ako vozis kroz predio dje je snijeg, temperatura u minus, uvijek mozes da ocekujes iznenadni led ili poledicu... na 50 na sat ili neces klizat ili i ako udaris ce posljedice biti mnogo manje nego kad te ponese sa 80-90
    a kod nas i po sjeveru na prtinu sirine da se jedva dvoje kola mimoidju se uvijek nadje neki junac kojemu je 50-60 sporo na snijeg

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Daleko od toga da komentarisem ovaj konkretni slucaj ali znam koliko prosjecni gradjanin ima svijesti pa i za djecu...

    Voze djecu u krilu dok pricaju na telefon i puse cigar a ne da preteknu dje smatraju da je 'okej'.

    Ponavljam.. ne pricam za ovaj slucaj n'o znam dje smo sa pomenutom 'svijesti'.
    ovima bih, da imam kakve vlasti, momentalno oduzimao djecu - jer ocito svjesni nijesu
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  10. #18408
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,618
    Thanks Thanks Given 
    6,181
    Thanks Thanks Received 
    5,815
    Thanked in
    3,365 Posts

    Default

    Koliko je djece stradalo u krilu vozača?

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  11. #18409
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    10,160
    Thanks Thanks Given 
    1,727
    Thanks Thanks Received 
    1,661
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    Koliko je djece stradalo u krilu vozača?

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
    mora li da strada ili se racunaju i povrede kad mi nagnjece grudni kos na obicno kocenje?
    koliko je djece stradalo dok se vozi na krovu ili blatobranu traktora?

    vozili smo se i mi nekad bez auto sjedista i slicno, ali postoje propisi, statistika je na njihovoj strani da djeluju - treba ih se pridrzavati, ne treba pametovati i rizikovati... ko hoce da bude heroj u ocima djeteta ima milion drugih (bezbjednijih) nacina
    imam primjer iz familije na sta lici djecije sjediste (jedno od najskupljih i najsigurnijih na trzistu) nakon udesa - dijete je izaslo sa par modrica
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  12. #18410
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    15,157
    Thanks Thanks Given 
    2,013
    Thanks Thanks Received 
    6,234
    Thanked in
    2,903 Posts

    Default

    Ima 15-ak godina, lančani sudar u Radanovićima (tri automobila), svi učesnici su imali povrede (lakše) osim bebe koja je bila u sjedalici pravilno vezana.

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  13. #18411
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    33,109
    Thanks Thanks Given 
    3,589
    Thanks Thanks Received 
    6,833
    Thanked in
    3,573 Posts

    Default

    Iskreno mi je tesko da povjerujem kako neko moze ubit' osobu u najprometnijoj ulici u samom centru grada...

    Mislim gledam ja divljake svaki dan ali neke stvari jednostavno ne mogu niti cu ikad moc' da ukapiram.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  14. #18412
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,844
    Thanks Thanks Given 
    1,905
    Thanks Thanks Received 
    1,869
    Thanked in
    770 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Iskreno mi je tesko da povjerujem kako neko moze ubit' osobu u najprometnijoj ulici u samom centru grada...

    Mislim gledam ja divljake svaki dan ali neke stvari jednostavno ne mogu niti cu ikad moc' da ukapiram.
    Moze ako se gleda u telefon dok se vozi a isto tako i prelazenje ulice van pjesackog prelaza...

  15. #18413
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,048
    Thanks Thanks Given 
    4,958
    Thanks Thanks Received 
    8,919
    Thanked in
    4,309 Posts

    Default

    sta je ovo, ljudi moji, svaki dan...

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...o-povrijedjene
    nothing comes from violence and nothing ever could

  16. #18414
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,121
    Thanks Thanks Given 
    408
    Thanks Thanks Received 
    437
    Thanked in
    206 Posts

    Default

    Ovo je tuga, ne bi me zacudilo da ima neki challenge po drustvenim mrezama sto pokusavaju da isprate mladi..

    I don't give a damn.
    I am not i danger, I am the danger.

  17. #18415
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,618
    Thanks Thanks Given 
    6,181
    Thanks Thanks Received 
    5,815
    Thanked in
    3,365 Posts

    Default

    Distanca i prilagođena brzina uslovima puta


    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  18. #18416
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    1,663
    Thanks Thanks Given 
    244
    Thanks Thanks Received 
    841
    Thanked in
    535 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Iskreno mi je tesko da povjerujem kako neko moze ubit' osobu u najprometnijoj ulici u samom centru grada...

    Mislim gledam ja divljake svaki dan ali neke stvari jednostavno ne mogu niti cu ikad moc' da ukapiram.
    Juče je malo falilo da ja budem taj neko. Pretrčavaju ljudi bulevar na 20 m od pješačkih prelaza, ne pomaže ni što sam usporila da vidim hoće li stati makar između dvije trake. Neeee, nastavljaju momci od po 40 godina, umalo mi preko haube jedan ne preskoči i uđoše u svoj auto, nepropisno parkiran. Te ja obustavih kretanje skroz i auta iza mene, jači su i brži...

  19. The Following User Says Thank You to NotRobot For This Useful Post:

    NSX

  20. #18417
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    29,081
    Thanks Thanks Given 
    3,636
    Thanks Thanks Received 
    6,768
    Thanked in
    4,053 Posts

    Default

    Preminuo momak od 28 godina sto je prije nekoliko dana imao udes put CT sa cetvorotockasem.
    Prema tome, šta da ti kažem?

  21. #18418
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NotRobot View Post
    Juče je malo falilo da ja budem taj neko. Pretrčavaju ljudi bulevar na 20 m od pješačkih prelaza, ne pomaže ni što sam usporila da vidim hoće li stati makar između dvije trake. Neeee, nastavljaju momci od po 40 godina, umalo mi preko haube jedan ne preskoči i uđoše u svoj auto, nepropisno parkiran. Te ja obustavih kretanje skroz i auta iza mene, jači su i brži...
    takav smo narod da treba izdavat i dozvole za pješačenje
    She is only here to annoy herself!

  22. The Following 2 Users Say Thank You to NSX For This Useful Post:


  23. #18419
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11,809
    Thanks Thanks Given 
    2,380
    Thanks Thanks Received 
    2,392
    Thanked in
    1,498 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    takav smo narod da treba izdavat i dozvole za pješačenje
    To se zove kultura pjesaka i kultura u saobracaju.
    Pricam rodjakom koja zivi u Norveskoj,kaze sacekaj moram da spustim telefon kada prelazim preko pješackog prelaza da me ne bi kaznili....
    Svi koji otisli iz Balkana svi postuju tamo,kada dodju ovamo brzo se prilagode....

    Sent from my Poco X3 Pro using Tapatalk

  24. #18420
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Evo slike od sinoć, ovaj udes je bio na raskrsnici kod Amfore na krivi most. Pogledajte gdje gaje bacio, skroz na parking Koje su to brzine bile.

    http://www.rtcg.me/vijesti/drustvo/3...je-osobe-.html


  25. #18421
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    10,160
    Thanks Thanks Given 
    1,727
    Thanks Thanks Received 
    1,661
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    To se zove kultura pjesaka i kultura u saobracaju.
    Pricam rodjakom koja zivi u Norveskoj,kaze sacekaj moram da spustim telefon kada prelazim preko pješackog prelaza da me ne bi kaznili....
    Svi koji otisli iz Balkana svi postuju tamo,kada dodju ovamo brzo se prilagode....

    Sent from my Poco X3 Pro using Tapatalk
    Moras i u CG da spustis telefon i izvadis slusalice iz usiju - pa to postuje niko (da zaokruzimo)
    To se zove vaspitanje - nisu ljudi vaspitani da se pravila postuju

    *prije no me neko napane - ja sam za to da se SVE preispituje svojom glavom i da se ne slijede slijepo "autoriteti"... ali pravilo tipa ne prelazi na crveno nema svoju alternativu - svako preispitivanje toga je glupo i ograniceno
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  26. #18422
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,460
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    985
    Thanked in
    583 Posts

    Default

    Narod ne kapira da se i na pješački prelazi tako što gledaš lijevo i desno. Pa ako proceniš da je bezbjedno, tek onda zakoračiš.

    Kontra odgovor je uvjek isti da tu pešak ima prednost, što jeste tačno. Ali nikog od nas prednost ne spašava od udara auta ili motora.

    Najčešći uzroci nezaustavljanja auta jesu nekultura i neprilagođena brzina. Ali se dešava ne tako rijetko da vozač prosto nema vremena da reaguje, iako vozi propisanom/prilagođenom brzinom. Loša preglednost, vremenski uslovi, pješaci koji ulicu prelaze tako što trče ili voze biciklo..

    Pokušajte makar za sekund sebe da zamislite za volanom. Sve radite kako treba cijeli zivot, ali dovoljan je jedan trenutak nepažnje u pogrešnom momentu da se nešto loše desi.

    Nekultura u saobraćaju kreće prvo od kuće. Neko gleda roditelje kako prelaze na crveno, pretrčavaju prometnu ulicu van pješačkog.. Ne znam čemu da se nadamo kad to isto dijete sjutra krene samo preko ulice ili počne da vozi.

    Sistem kumuje svemu tome, ali primarni krivac je uvjek familija đe to dijete odrasta, gleda, uči i oponaša.

    Pa kad to dovedemo u red, onda će i sistem biti mnogo bolji.

  27. The Following 3 Users Say Thank You to Mitro For This Useful Post:


  28. #18423
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    18,568
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    3,736
    Thanked in
    1,571 Posts

    Default

    Telefoni nas unistise. Danas se vracem iz bara. Cim vidis da neko ide sporo, vijuga, ukljucje se iskljucije se odma
    Znas da je na telefon. Naravno kad ga prodjes vidis da bulji u noge tj u telefon.

    Najvise volim kad to rade taksisti


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  29. The Following 2 Users Say Thank You to acs For This Useful Post:


  30. #18424
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    7,310
    Thanks Thanks Given 
    1,423
    Thanks Thanks Received 
    1,109
    Thanked in
    698 Posts

    Default

    Najcrnje mi je kad vidim ove "jaditelje" (moram ih tako nazvat) kad van pješačkog vode đecu ili po sred ceste.
    Tako automatski pogrešno uče đecu đe se prelazi cesta.
    Druga stvar su mobilni telefoni.
    Toliko su učestali u toku vožnje da je to nerealno.
    Tu je isključivi krivac milicija.
    Nema ih i ne sprovode kazne kako treba.
    Da sprovode, ne bi ga đaolje čeljade u toku vožnje u ruke uzimalo.
    I bezobrazni pješaci koji ili slušalice u uši drže ili se zalijeću na pješački a vide da neko brzo vozi.
    Neka vozi, sačekajte par sekundi dok prođe.
    Ne branim vozače ali ne može ni on ukočit na 10m ispred pješačkog da bi stao (ako vozi neko malo brže).

  31. The Following 2 Users Say Thank You to jokaš For This Useful Post:


  32. #18425
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    29,081
    Thanks Thanks Given 
    3,636
    Thanks Thanks Received 
    6,768
    Thanked in
    4,053 Posts

    Default

    Meni je sve OK ali kad mi majmuni voze u branik…
    Prema tome, šta da ti kažem?

Page 737 of 991 FirstFirst ... 237637687727733734735736737738739740741747787837 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 12 users browsing this thread. (0 members and 12 guests)

Similar Threads

  1. CTR - Crash Team Racing
    By Madzi in forum Game Server CG
    Replies: 69
    Last Post: 25-01-15, 06:14
  2. Sudari i taksisti
    By rain_wind_storm in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 21
    Last Post: 07-05-10, 15:21
  3. win xp explorer crash !?!
    By pSy_dEviL in forum Software
    Replies: 8
    Last Post: 05-04-04, 15:57
  4. Crash Cars...
    By Zabranitty in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 1
    Last Post: 26-03-04, 19:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •