Results 1 to 25 of 1280

Thread: m:tel [opšta tema]

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    33,109
    Thanks Thanks Given 
    3,589
    Thanks Thanks Received 
    6,834
    Thanked in
    3,574 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    Ti si preko mobilnih podataka. Preko wifi sve ok

    Sent from my Poco X3 Pro using Tapatalk
    Pa ovo je tema na mobilnoj telefoniji

    Nemojmo da se zayebavamo... Svi nasi operateri su katastrofa ali mtel je najvece smece, ikad.

    Evo nocas stuca net nenormalno jer je pala kisica. I nije to jedan uredjaj ili jedan broj nego vise uredjaja na vise brojeva.

    Cak sam tokom pola sata potpuno izgubio mrezu... To sam provalio kad sam krenuo da zovem podrsku na 1600 i dalo mi "Mobile network not available". Znaci toliko se raspada mreza da je uopste nema kad padne kisica.

    Da ne pominjem kod mojih u makedonsko mtel signal je dno dna. To samo moji mazohisti mogu da imaju mtel mrezu u toj zgradi gdje su se svi prebacili na druge mreze.

    Tvrdim da imaju ubjedljivo najgoru infrastrukturu, signal i servis uopste.


    P.S. Jeste samo 72 osobe na FB ocjenilo mtel ali je opet u pitanju "zavidna" ocjena od cak 1.2




    Sto se mene tice (a ocigledno nisam jedini) mogu da se ugase i da nestanu. Pa neka dodje neki drugi operater. Tesko da moze bit' gori od mtel-a prslog.
    Last edited by Fidel Castro; 24-12-21 at 01:20.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Grad Nikšić - opšta tema
    By --SpArTaNaC-- in forum Centralni
    Replies: 437
    Last Post: 21-06-26, 16:29
  2. T-Mobile [opšta tema]
    By YUGO-SLAVIJA in forum Operatori
    Replies: 4614
    Last Post: 13-04-26, 19:50
  3. RTCG - opšta tema
    By Icarus in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 587
    Last Post: 10-06-25, 17:18
  4. Nevjerovatno! Još jedno rušenje u Nikšiću..
    By balthazaar in forum Centralni
    Replies: 46
    Last Post: 04-03-09, 19:14
  5. Replies: 12
    Last Post: 27-11-07, 08:32

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •