Pa ovo je tema na mobilnoj telefoniji
Nemojmo da se zayebavamo... Svi nasi operateri su katastrofa ali mtel je najvece smece, ikad.
Evo nocas stuca net nenormalno jer je pala kisica. I nije to jedan uredjaj ili jedan broj nego vise uredjaja na vise brojeva.
Cak sam tokom pola sata potpuno izgubio mrezu... To sam provalio kad sam krenuo da zovem podrsku na 1600 i dalo mi "Mobile network not available". Znaci toliko se raspada mreza da je uopste nema kad padne kisica.
Da ne pominjem kod mojih u makedonsko mtel signal je dno dna. To samo moji mazohisti mogu da imaju mtel mrezu u toj zgradi gdje su se svi prebacili na druge mreze.
Tvrdim da imaju ubjedljivo najgoru infrastrukturu, signal i servis uopste.
P.S. Jeste samo 72 osobe na FB ocjenilo mtel ali je opet u pitanju "zavidna" ocjena od cak 1.2
Sto se mene tice (a ocigledno nisam jedini) mogu da se ugase i da nestanu. Pa neka dodje neki drugi operater. Tesko da moze bit' gori od mtel-a prslog.









Reply With Quote
Bookmarks