Originally Posted by hercules Prije neki dan na jutarnji najaviše akciju registracija. Izjavi komandir saobraćajne policije da se procjenjuje da je na drumovima u CG 20,000 - dvadeset hiljada neregistrovanih vozila. Frapantan podatak. najveci dio su upravo sluzbenici njegovi...
Interminabili Montenegro
extravaganca, mrgo
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Forum Rules
Bookmarks