Page 898 of 1010 FirstFirst ... 398798848888894895896897898899900901902908948998 ... LastLast
Results 22,426 to 22,450 of 25237

Thread: Automobilizam!

  1. #22426
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    fora je retardirana za još retardiranije kupce
    She is only here to annoy herself!

  2. The Following 4 Users Say Thank You to NSX For This Useful Post:


  3. #22427
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    10,160
    Thanks Thanks Given 
    1,727
    Thanks Thanks Received 
    1,661
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Laz View Post
    Nikad ne bih kupio auto bilo kojeg brenda od ovakvog vlasnika.Pa i da na izgled ima samo 300-400e ulaganja i da je jeftiniji od ostalih komad.Ni tih 900e sto si rekao ne vrijedi.
    Jer u takva auta nikad vise srece nema.


    Ovom autu je crkla turbina, pa je tako vozen dok motor nije produvao.
    A turbina a i karike vjerovatno crkle od ne-odrzavanja, stiskanja na hladno, gasenja dok je motor bas vreo, ulje ko zna kad je mijenjano, filteri.
    Unutrasnjost glib gola, presvlake Tuzi...
    Sta mislite u kakvom su stanju kocnice, trapovi, kvacilo?(ima fiksni zamajac ali opet)Plastike, sjedista?


    S ovakvim autom se ljudi vjencavaju, jer ga kupe od preprodavaca koji ih skrpe za 300e.
    Pa onda kune proklinje.



    Da ne bude da sam advokat za daciju, i da samo moje auto/brend valja i ni jedno drugo...
    Ali zna se da se auto mora odrzavat da bi sluzilo...Eto imamo mazdu 6, koja je japanac, ozbiljni proizvodjac pa se raspada jer je otac dosta oskudno odrzava...svako malo kvarovi po 200-300-500e


    Evo moja 11 godina ima, 170k km, auto je cipovan 5 godina unazad, 50% vise pritiska na turbo...
    A zna dosta ljudi s foruma kako vozim i maltretiram ovaj auto i apsolutno nikakvih problema nemam.
    Mali servisi na 8-10k, veliki servisi na 75k...Ja sam na 150k imao dva velika servisa, dok ljudi rade na 160k prvi veliki servis.
    Pa niti dimi niti sam mijenjao turbinu a i kvacilo je jos fabricko, i moze me sluzit jos 10 godina.

    Ali eto vjerovatno cu je i ja ubrzo mijenjat


    ako je budes davo tu do 999 javi nam
    jer ne valja ti to cipovanje, to ovo to ono... udarana
    ahahaha

    ma i kod kakve tate ili onih kineskih nama neznanih marki dobro odrzavanje cini auto boljim... isto vazi za sva auta od 10000 pa do 10000000... no kod nas odes kod majstora, on ti rece imas ulja u crijevo od interkulera, ali nije ti jos to hitno
    ili ti majstor rece treba zamijenih hladnjak od ulja, mijesa vodu, a ti odes na pumpu i kupis granule i tEraj dalje...

    samo redovan servis, sto bolji djelovi (ili gori, pa skratit malo interval)
    ne sipati loz ulje kod svercera, ne sipati u motor ulje iz bacve sa pumpe sa prodajnom cijenom 1.99 i vec si na tragu da bude bolje
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  4. #22428
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    6,603
    Thanks Thanks Given 
    1,670
    Thanks Thanks Received 
    2,644
    Thanked in
    1,198 Posts

    Default Automobilizam!



    I sta vozi batistuta?
    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #22429
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    ni da je maraton u NY mnogo jada. odlično su ovo organizovali. ko mora da ide kolima neđe, neka mu je srećno

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  6. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  7. #22430
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    4,513
    Thanks Thanks Given 
    814
    Thanks Thanks Received 
    716
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Ima ona parola "You go but Yugo won't "

  8. The Following 3 Users Say Thank You to injection For This Useful Post:


  9. #22431
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    you go because it won't go

    generalno bilo je simpatično to kako je USA da bi privoljela YU idiote da uđu u NATO/EU uvezla 100.000 krševa za koje su unaprijed znali da su krševi
    Last edited by NSX; 21-11-21 at 14:49.
    She is only here to annoy herself!

  10. #22432
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Montenegro
    Posts
    8,833
    Thanks Thanks Given 
    2,767
    Thanks Thanks Received 
    1,348
    Thanked in
    875 Posts

    Default

    Onaj moj jedino ne ide kad ostane bez goriva

  11. The Following User Says Thank You to mur3633 For This Useful Post:


  12. #22433
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    15,157
    Thanks Thanks Given 
    2,013
    Thanks Thanks Received 
    6,234
    Thanked in
    2,903 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    you go because it won't go

    generalno bilo je simpatično to kako je USA da bi privoljela YU idiote da uđu u NATO/EU uvezla 100.000 krševa za koje su unaprijed znali da su krševi
    139.875 primjeraka je prodato u SAD, a tada su ga upoređivali sa modelom Hyundai Pony (Excel na evropskom tržištu) koji se pojavio sredinom osamdesetih na SAD tržištu iz neke daleke egzotične zemlje. Jedan i drugi (jugosloven i južnokoreanac) su služili ,,za sprdnju", ali poslije nekoliko godina se utišali što se tiče ovog drugog.

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  13. #22434
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Montenegro
    Posts
    8,833
    Thanks Thanks Given 
    2,767
    Thanks Thanks Received 
    1,348
    Thanked in
    875 Posts

    Default

    Daleko od toga da je bio savršen.

    Ali za pare za koje se prodavao kao nov bio je sasvim ok, pogotovo američke verzije.
    E sad što ga amerikanac kupi, pa ga vozi dok ne stane/crkne i onda kupi novog to je nešto drugo. Ni ulje ne promijeni. Koji bi motor to izdržao. Ni jedan, pa ni Zastavin.

    Nego eto, sad su se pomamili za njima gore ipak.

  14. #22435
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    10,364
    Thanks Thanks Given 
    1,295
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,260 Posts

    Default

    E kad se sjetim naseg Yuga...Koral 55 plavi
    Svaki put mu je otpadao zadnji branik preko pruznog prelaza u Zagoric
    Na kraj nas neko udari bocno, auto se isprevrtalo 3-4 puta, a ja sam sa zadnje klupe ispao na ulicu kroz bocno staklo, i prosao bez povreda
    Suvozaceva vrata su dosla kod vozacevog sjedista



  15. The Following User Says Thank You to Laz For This Useful Post:


  16. #22436
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    10,364
    Thanks Thanks Given 
    1,295
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,260 Posts

    Default

    Mislim da su ostale posljedice, cim vozim Daciju



  17. The Following 3 Users Say Thank You to Laz For This Useful Post:


  18. #22437
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,929
    Thanks Thanks Given 
    19,009
    Thanks Thanks Received 
    8,868
    Thanked in
    4,308 Posts

    Default

    Klasičan primjer stokholmskog sindroma

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  19. #22438
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    29,083
    Thanks Thanks Given 
    3,636
    Thanks Thanks Received 
    6,768
    Thanked in
    4,053 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mur3633 View Post
    Onaj moj jedino ne ide kad ostane bez goriva

    Radi li ti grijac zadnjeg stakla?
    Prema tome, šta da ti kažem?

  20. The Following 4 Users Say Thank You to TAKUMI For This Useful Post:


  21. #22439
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Montenegro
    Posts
    8,833
    Thanks Thanks Given 
    2,767
    Thanks Thanks Received 
    1,348
    Thanked in
    875 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    Radi li ti grijac zadnjeg stakla?
    A radi, nego ga guram na A stub da bih mogao upravljat volanom.
    Last edited by mur3633; 21-11-21 at 19:19.

  22. The Following 3 Users Say Thank You to mur3633 For This Useful Post:


  23. #22440
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    29,083
    Thanks Thanks Given 
    3,636
    Thanks Thanks Received 
    6,768
    Thanked in
    4,053 Posts

    Default

    Dobro, ali ovi iza…
    Prema tome, šta da ti kažem?

  24. #22441
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Montenegro
    Posts
    8,833
    Thanks Thanks Given 
    2,767
    Thanks Thanks Received 
    1,348
    Thanked in
    875 Posts

    Default

    Sam guram, nije težak

  25. The Following User Says Thank You to mur3633 For This Useful Post:


  26. #22442
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mur3633 View Post
    Daleko od toga da je bio savršen.

    Ali za pare za koje se prodavao kao nov bio je sasvim ok, pogotovo američke verzije.
    E sad što ga amerikanac kupi, pa ga vozi dok ne stane/crkne i onda kupi novog to je nešto drugo. Ni ulje ne promijeni. Koji bi motor to izdržao. Ni jedan, pa ni Zastavin.

    Nego eto, sad su se pomamili za njima gore ipak.
    nije bio nikako OK, američke verzije su imale malo bolju opremu (neki su čak imali i klimu) ali na američkom tržištu taj auto nije mogao da bude konkurentan bilo čemu, jedino gdje je mogao da bude konkurentan je Jugoslavija pošto su carine bile i preko 100% (da, na kupljeni auto si bukvalno jedan poklanjao državi) pa su samo izuzetno imućni vozili strane automobile
    She is only here to annoy herself!

  27. #22443
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    15,157
    Thanks Thanks Given 
    2,013
    Thanks Thanks Received 
    6,234
    Thanked in
    2,903 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    nije bio nikako OK, američke verzije su imale malo bolju opremu (neki su čak imali i klimu) ali na američkom tržištu taj auto nije mogao da bude konkurentan bilo čemu, jedino gdje je mogao da bude konkurentan je Jugoslavija pošto su carine bile i preko 100% (da, na kupljeni auto si bukvalno jedan poklanjao državi) pa su samo izuzetno imućni vozili strane automobile
    Dažbine su bile oko 150% od uvozne cijene, ali su status domaćeg automobila (dakle ne plaća se ovih 150%) imali Zastava, Volkswagen (TAS), Renault (IMV), Citroen (Cimos), Opel (IDA), Peugeot (AP), Fiat (Zastava) i Lada (Zastava). Onda, porezi su varirarali u zavisnosti od grada, pa se recimo nekome u Titogradu više isplatilo da automobil kupi u Ljubljani (sa uračunatim putnim troškovima) nego u Titogradu ili Sarajevu ili Beogradu... Recimo Šavnik je imao najmanji porez na zanatsku radnju u Jugoslaviji, tako da je u jednom momentu u Šavniku bilo registrovano više zanatskih radnji nego što ima stanovnika, a to što taj obućar/ključar/kovač/časovničar radi u Sarajevu, Mostaru, Titogradu, Prištini,... manje bitno. Eh, da, malo ko je nudio isporuku odma, plati se automobil, pa se isti čeka od tri mjeseca do godinu dana.

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  28. #22444
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    2,523
    Thanks Thanks Received 
    1,163
    Thanked in
    527 Posts

    Default

    Treba da prodam auto drugu, sa realnom cijenom nista popusti nego realno da plati dobar auto.
    Mercedes e220cdi, 2010god, automatik, 245km kupljen prije 6 godina od poslovnog saradnika Njemca koji ga je kupio novog i vozio dok nije kod mene stigao sa 170km, svi servisi radjeni u Ljetopisu dva para felni 18sa losim kontintental losim gumama i 16 sa odlicnim Kontinental zimskim gumama.
    U unutrasnjost bi trebalo srediti sjediste vozaca.

  29. #22445
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bar
    Posts
    4,476
    Thanks Thanks Given 
    803
    Thanks Thanks Received 
    617
    Thanked in
    330 Posts

    Default

    I sto nas pitaš?

    Ako je cijena, onda ti ga drug nece kupit 100%. Forum je ovo

    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

  30. The Following User Says Thank You to Tom For This Useful Post:


  31. #22446
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,920
    Thanks Thanks Given 
    2,058
    Thanks Thanks Received 
    1,045
    Thanked in
    419 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mur3633 View Post
    Daleko od toga da je bio savršen.

    Ali za pare za koje se prodavao kao nov bio je sasvim ok, pogotovo američke verzije.
    E sad što ga amerikanac kupi, pa ga vozi dok ne stane/crkne i onda kupi novog to je nešto drugo. Ni ulje ne promijeni. Koji bi motor to izdržao. Ni jedan, pa ni Zastavin.

    Nego eto, sad su se pomamili za njima gore ipak.
    ma sta kazes?
    As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.

  32. #22447
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    177
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by METZ View Post
    Treba da prodam auto drugu, sa realnom cijenom nista popusti nego realno da plati dobar auto.
    Mercedes e220cdi, 2010god, automatik, 245km kupljen prije 6 godina od poslovnog saradnika Njemca koji ga je kupio novog i vozio dok nije kod mene stigao sa 170km, svi servisi radjeni u Ljetopisu dva para felni 18sa losim kontintental losim gumama i 16 sa odlicnim Kontinental zimskim gumama.
    U unutrasnjost bi trebalo srediti sjediste vozaca.

  33. The Following 6 Users Say Thank You to Vitis For This Useful Post:


  34. #22448
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    6,603
    Thanks Thanks Given 
    1,670
    Thanks Thanks Received 
    2,644
    Thanked in
    1,198 Posts

    Default




    Sent from my iPhone using Tapatalk

  35. The Following 3 Users Say Thank You to retype_htc For This Useful Post:


  36. #22449
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    6,603
    Thanks Thanks Given 
    1,670
    Thanks Thanks Received 
    2,644
    Thanked in
    1,198 Posts

    Default

    https://www.autodiler.me/automobili/2021-ad303208342me

    Kakva zvijer


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  37. #22450
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    29,083
    Thanks Thanks Given 
    3,636
    Thanks Thanks Received 
    6,768
    Thanked in
    4,053 Posts

    Default

    Ne vjerujem da je bilo ruznijeg Ferrarija.
    Prema tome, šta da ti kažem?

Page 898 of 1010 FirstFirst ... 398798848888894895896897898899900901902908948998 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (1 members and 2 guests)

  1. Laz

Similar Threads

  1. Automobilizam!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam
    Replies: 1
    Last Post: 17-03-11, 11:57
  2. Automobilizam!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 9307
    Last Post: 17-03-11, 08:29
  3. Automobilizam i Erotika...
    By George_Clooney in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 198
    Last Post: 14-12-10, 22:24
  4. Automobilizam Oglasi
    By dobarauto in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 0
    Last Post: 21-11-10, 07:03

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •