Quote Originally Posted by Vitis View Post
Fotkaj i nju da vidimo je li zgodna.
Dogovoreno
Pa nek je nadje neko od vas i nauci malo o bezbjednosti u saobracaju.
I ja cu vam bit zahvalna.
Zbog nje kasnim na posao svako jutro, a minuti su mi bitni

Sent from Povrsni usputni komentator using Tapatalk