
Originally Posted by
Vitis
Fotkaj i nju da vidimo je li zgodna.
Dogovoreno
Pa nek je nadje neko od vas i nauci malo o bezbjednosti u saobracaju.
I ja cu vam bit zahvalna.
Zbog nje kasnim na posao svako jutro, a minuti su mi bitni 
Sent from Povrsni usputni komentator using Tapatalk
Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
Fransoa la Rošfuko, francuski filozof
Bookmarks