Imam i jedan francuski sajt za te francuze. Ne može ni tu da se nađe ništa povoljno sem ovih "dostavnih sa dva sica",može da iskoči nešto uvijek ka i ođe,ali sve to što valja brzo prođe. Kome se ne žuri sa kupovinom nego lagano vaga i čeka povoljnu priliku uvijek može da prođe dobro. Rav4 možda za 'iljadu skuplji od captura po ovih oglasa a smijšno upoređivat....nego nekome više paše takav auto mala registracija,manje para za održavanje (gume,servisi...)...
Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока




Reply With Quote
mada bih radije SUV











Bookmarks