Quote Originally Posted by hercules View Post
(ironija)

Momci ne razumijete. Do 30.8 je DPS krao na gorivo.

Od 31.8 trziste diktira cijenu. Jbg sad je nepovoljna.

(/Ironija)
Pa i jeste krao, ali sad kradu i ovi, ko ce se odreci najjaceg izvora finansiranja.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk