Originally Posted by hercules (ironija) Momci ne razumijete. Do 30.8 je DPS krao na gorivo. Od 31.8 trziste diktira cijenu. Jbg sad je nepovoljna. (/Ironija) Pa i jeste krao, ali sad kradu i ovi, ko ce se odreci najjaceg izvora finansiranja. Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Tu es mon héro!
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Forum Rules
Bookmarks