
Originally Posted by
beatnological
Ne znam dal' postoji slicnijeg naroda a vise mrznje od CG i SR...
Iskreno se nadam da ovaj forum nije olicenje stvarnog stanja i vecine (cast izuzecima i ovdje).
*ebalo vas Cetinje i ustolicenje. Bilo, proslo, srecom nije bilo krvoprolica (kao sto je moglo biti), ajmo naprijed. Da je srece izasli bi svi na ulicu zajendo da protestvujemo i protiv "proslih" i protiv "novih" jer su nam institucije i dalje zarobljene a sva je prilika da ce tako i ostati, al' ne, mi se i dalje prepucavamo ko je Srbin, ko Crnogorac, ko Hrvat i tako u krug...
Vecina iznosi svoj stav, vjerovatno nekad i nesvjesno prilikom pisanja otkriju sta favorizuju. Jeste da nekad situacija zagusti padnu i psovke, ali opet vjerujem da van foruma vecina forumasa bi se druzila bez problerma, cak i ako su im politicki ili vjerski stavovi razliciti.
Da li je forum olicenje stvarnog stanja? Nije. Pogledaj samo forumske predizborne ankete (poll) i uporedi sa stvarnim politickim stanjem.
Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
Have a parachute.
Bookmarks