Page 691 of 1249 FirstFirst ... 1915916416816876886896906916926936946957017417911191 ... LastLast
Results 17,251 to 17,275 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #17251
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Prenosi li koja tv press Krivog?
    Na Vijesti sad idu vijesti, standardno.


    biće ođe

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  2. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  3. #17252
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,502
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,084
    Thanked in
    1,594 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Konkretno u ovom slučaju je tužilaštvo tražilo 30 dana lritvora, ali ga je istražni sudija puštio.
    Sto bi ga i drzali. Ne vidim razlog, a posebno ne da moze da utice na svjedoke.
    Snimljeno kamerom, postoji audio zapis....
    Ne vidim razlog za zadrzavanje vise

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  4. #17253
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,481
    Thanks Thanks Given 
    2,074
    Thanks Thanks Received 
    3,373
    Thanked in
    1,856 Posts

    Default

    Ja mislim da im je sledeći najbolji potez da zaležu ispred skupštine i možda obrnu koje prase.. Malo pretrpe batine malo suzavac i onda mogu da kukaju kako ih ugnjetavaju.. A Veljović se sprda s glavama i hvali "nezavisne institucije koje rade"..

    @wulfy ovo je hibrid Monti Pajtona i Alana Forda, kunem ti se
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  5. The Following User Says Thank You to Zedd For This Useful Post:


  6. #17254
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,481
    Thanks Thanks Given 
    2,074
    Thanks Thanks Received 
    3,373
    Thanked in
    1,856 Posts

    Default

    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  7. #17255
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    452
    Thanks Thanks Received 
    2,928
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Ovo nikakvog smisla ne bi imalo.
    My stomach was making the rumblies - that only hands would satisfy.

  8. #17256
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,502
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,084
    Thanked in
    1,594 Posts

    Default

    Teska budalastina i kiks krivokapica. URA je svoju politicku katijeru vezala za uspjeh ova dva covjeka.
    Pustanjem njih niz vodu binse zavrsila i karijera URA.
    Moze biti da nedje ima zelje da se oni sklone, ali ni Krivokapic ne moze bas lako objasniti zasto ih sklanja.
    Iza njih postoje neki rezultati, a niko juce nije oglasio da demantuje Brdjanina i Sekulovica, da oni stoje iza policijskih akcija na CT.
    Prica danas da se nisu slagali, i da treba da idu, a akcija zavrsena na zadovoljstvo vlade(na zalost ne i moje licno), nece lako proci ni medju biracima DCG a ni onima koji pruzaju podrsku Krivokapicu

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  9. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  10. #17257
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,916
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    122
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Ovo nikakvog smisla ne bi imalo.
    Imalo bi smisla, jer su pokazali totalni nedostatak kicme (da ne kazem cega drugog) i danima agitovali da se ustolicenje izmjesti/odlozi a najvjerovatnije da se njima guzica ne oznoji. Neka lete nesposobni eksperti
    (╯°□°)╯ ︵ ┻━┻

  11. #17258
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,346
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,689
    Thanked in
    5,186 Posts

    Default

    Imalo bi smisla veliš? A tačno nam treba neki kadar iz DF-a i za direktora UP i za ministra policije, koji su se do skoro školovali u Masline "Pod Trskom". Tačno bi sve ovo taman tad imalo smisla.

    Sent from my M2101K9G using Tapatalk

  12. The Following 4 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  13. #17259
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,818
    Thanks Thanks Given 
    609
    Thanks Thanks Received 
    734
    Thanked in
    298 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Da je bilo po njihovom..danas bi gradjanski rat bio. Napisao sam fino one noci..da su odbili da reaguju.

  14. #17260
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,481
    Thanks Thanks Given 
    2,074
    Thanks Thanks Received 
    3,373
    Thanked in
    1,856 Posts

    Default

    Ne znam ali ispade da ko nije u milosti crkve nema šta da traži u ovoj vladi.. Svakako ohrabrujuća poruka..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  15. The Following 5 Users Say Thank You to Zedd For This Useful Post:


  16. #17261
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,502
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,084
    Thanked in
    1,594 Posts

    Default

    Naravno da jesu. Najbolje ajdemo autobusima na CT. Na belvederu bi policija jedino mogla da razbije glavu demonstrantima, ili da ih sgura niza stranu.
    Mislim da bi poredjenje iz 89 brzo doslo svima na pamet.
    Mislim da je iz istog razloga takticki veljovic i izabrao lokaciju, zbog tih detalja....
    Ali se takticka igra bolje odradila od strane Rakonjca i Brdjanina, tako da Krivokapic moze onda da pravi vladu samo sa DPS i DF.
    Ako je to endgame, srecno svima

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  17. #17262
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    8,193
    Thanks Thanks Given 
    242
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    913 Posts

    Default

    Prije desavanja traze ti bezbjedonosnu procjenu ti im kazes da ne mozes garantovati bezbjednost oni te ladno iskuliraju i nastava po svome i na kraju si ti kriv, sjajno neka Zdravko i Dritan u buduce procjenjuju bezbjednost ne trebaju im ni Sekulovic, ni Brdjanin ni Vuksic ipak su to eksperti multipraktici.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  18. #17263
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,540
    Thanks Thanks Given 
    6,093
    Thanks Thanks Received 
    6,644
    Thanked in
    3,172 Posts

    Default

    Da li je u domenu moguceg da bi se ovako citava drzavni aparat i logistika isto digla da je u pitanje bio neki slican spor u islamskoj zajednici ili katolickoj crkvi?
    Pitaju Reis Fejzic i nadbiskup barski Djonlesaj bi li i oni mogli helikopterom napravit dva kruga zlu ne trebalo? Vele nijesu ni oni gubavi.

    Mogli bi kako da ne.

    Vlada Crkve Srbije.
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  19. The Following 3 Users Say Thank You to avet For This Useful Post:


  20. #17264
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,818
    Thanks Thanks Given 
    609
    Thanks Thanks Received 
    734
    Thanked in
    298 Posts

    Default

    A kakve veze ima to sa crkvom? U ovoj situaciji..

    Lijepo je receno ovdje..ako ne rijesi policija, rijesice narod. Ako narod bude resavao..zivot nam ne valja 5 banki.

    Kako mogu da Sekulic i Brdjanin odbiju da reaguju? Zasto odbijaju da reaguju?

    Zasto Injac preuzima situaciju na sebe? Zena vise muda nego dva covjeka zaduzena za policiju..

    URA pravi greske jer hoce konstantno da udje u glasove DPSa. Pa ostavljaju njihove kadrove..komandire..i ljude sa dugovima u policiji.

  21. #17265
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,540
    Thanks Thanks Given 
    6,093
    Thanks Thanks Received 
    6,644
    Thanked in
    3,172 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Prije desavanja traze ti bezbjedonosnu procjenu ti im kazes da ne mozes garantovati bezbjednost oni te ladno iskuliraju i nastava po svome i na kraju si ti kriv, sjajno neka Zdravko i Dritan u buduce procjenjuju bezbjednost ne trebaju im ni Sekulovic, ni Brdjanin ni Vuksic ipak su to eksperti multipraktici.
    Porfirije odlucio ide on pjeske, reci premijer. Pa ko hoce s njim moze, ko nece ne mora.
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  22. #17266
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,818
    Thanks Thanks Given 
    609
    Thanks Thanks Received 
    734
    Thanked in
    298 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Da li je u domenu moguceg da bi se ovako citava drzavni aparat i logistika isto digla da je u pitanje bio neki slican spor u islamskoj zajednici ili katolickoj crkvi?
    Pitaju Reis Fejzic i nadbiskup barski Djonlesaj bi li i oni mogli helikopterom napravit dva kruga zlu ne trebalo? Vele nijesu ni oni gubavi.

    Mogli bi kako da ne.

    Vlada Crkve Srbije.
    Kad je ijedna druga vjerska zajednica bila u nemolosti? Ne budali

  23. #17267
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    8,708
    Thanks Thanks Given 
    7,387
    Thanks Thanks Received 
    4,781
    Thanked in
    2,448 Posts

    Default

    Zanima me stav glasača i simpatizera URA. Ukoliko bi ostali do kraja uz Sergeja i Brđanina, ili samo uz Brđanina i zbog toga srušili vladu i bili novi izbori, da li bi ponovo glasali za URA?
    Zanima me iz razloga što vagam koga bi iz postojeće koalicije na vlasti najmanje koštalo rušenje vlade. Mali ste uzorak, ali ajde...
    Ukoliko bi nešto tako uradili mislim da bi baš ugazili u birače DPS u ovom momentu.

  24. #17268
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    Ao jos klapite o necemu sto je zavrseno, ljudi, Rakonjac je vodio akciju, covjek koji se specializovao kod FBI, kakav brdjanin i pjani sekula, zamisli da u neku drugu zemlju tako 400 ljudi zqbarikadira grad sta bi se desilo? U australliju zbok vakcine vojska izlazi na ulice i ne smiju gradjani da izadju a ne da neko oce da zabarikadira grad i da nadlezni kazu mi ne smijemo bojimo se, ne sprdajte se no ajte u setnju pa cemo u narednih nedelju dvije znat vise.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  25. The Following User Says Thank You to TheGovernor For This Useful Post:


  26. #17269
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,481
    Thanks Thanks Given 
    2,074
    Thanks Thanks Received 
    3,373
    Thanked in
    1,856 Posts

    Default

    Ne znam rođaci ali da li je organizacija ustoličenja bitnija od dosadašnjih (i budućih rezultata) u razbijanju organizovanog kriminala, šverca cigara i narkotika? Nego blago nama sa državom onda ako su nam prioriteti šta će da uradi SPC..
    Nema tog eksperta koji će nama pomoći sve su prilike
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  27. The Following 2 Users Say Thank You to Zedd For This Useful Post:


  28. #17270
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,346
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,689
    Thanked in
    5,186 Posts

    Default

    Mislim da od toga nema ništa i da je ona slika i poruka koju je izbacio Dritan tik pred konferenciju Kriovokapića, jasna poruka da ih puštit neće. Isto mislim da i ovo busanje Krivokapića čista predstava za javnost, ne znam koji mu k treba sve ovo, proša je eto taj peti septembar - move on.

  29. The Following 2 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  30. #17271
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,916
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    122
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Imalo bi smisla veliš? A tačno nam treba neki kadar iz DF-a i za direktora UP i za ministra policije, koji su se do skoro školovali u Masline "Pod Trskom". Tačno bi sve ovo taman tad imalo smisla.

    Sent from my M2101K9G using Tapatalk
    Dobro si me cuo, imalo bi smisla. To je moj ztav sa kojim ne moras da se slozis. A kako si pomenuo masline i trsku zakljucujem da me poznajes. Jedino sto grijesis jeste da sam kadar DF-a.

    Ministar policije koji nema hrabrosti da garantuje da se odrzi jedan vjerski dogadjaj, naspram kojeg protestuje 2k ljudi, nego agituje i moli da se odlozi ili izmjesti po mom misljenju ne zasluzuje da bude tu dje je.
    (╯°□°)╯ ︵ ┻━┻

  31. #17272
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,818
    Thanks Thanks Given 
    609
    Thanks Thanks Received 
    734
    Thanked in
    298 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Ne znam rođaci ali da li je organizacija ustoličenja bitnija od dosadašnjih (i budućih rezultata) u razbijanju organizovanog kriminala, šverca cigara i narkotika? Nego blago nama sa državom onda ako su nam prioriteti šta će da uradi SPC..
    Nema tog eksperta koji će nama pomoći sve su prilike
    Nije vaznije!
    Ali je to nasa realnost. I ne moze mafija sa hiljadu ljudi da citavu Crnu Goru zajebava.

    Kakva procjena bezbjedonosne situacije? Hiljadu ljudi vodjeni licnim interesima..sprecavaju pravo vjerske zajednice garantovano ustavom.

  32. The Following User Says Thank You to samson For This Useful Post:


  33. #17273
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,346
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,689
    Thanked in
    5,186 Posts

    Default

    Ne poznajem no znam okle izbijali nisu pa zato pomenuh trsku

  34. #17274
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,616
    Thanks Thanks Given 
    1,095
    Thanks Thanks Received 
    651
    Thanked in
    365 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Zanima me stav glasača i simpatizera URA. Ukoliko bi ostali do kraja uz Sergeja i Brđanina, ili samo uz Brđanina i zbog toga srušili vladu i bili novi izbori, da li bi ponovo glasali za URA?
    Zanima me iz razloga što vagam koga bi iz postojeće koalicije na vlasti najmanje koštalo rušenje vlade. Mali ste uzorak, ali ajde...
    Ukoliko bi nešto tako uradili mislim da bi baš ugazili u birače DPS u ovom momentu.
    Ja lično bih opet glasao URU. Ne vidim nikoga na političkoj sceni kome bih radije dao glas. Mada, iskreno, nisam siguran da bi dobro prošli, s tim što su u ovoj situaciji Demokrate baš loše tj nisu reagovale

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk

  35. #17275
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Ja licno mislim da je zdravko ovde prozvao i jedne i druge, tj uru za ovu dvojicu a deo oko sudstva i tuzilastva je direktna poruka demokratama…

    Mislim da od rusenja vlade nema nista… mada mozda gresim

Page 691 of 1249 FirstFirst ... 1915916416816876886896906916926936946957017417911191 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •