Page 683 of 1249 FirstFirst ... 1835836336736796806816826836846856866876937337831183 ... LastLast
Results 17,051 to 17,075 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #17051
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,155
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    977
    Thanked in
    527 Posts

    Default

    @outline tacno citajuci te jutros sticem utisak da si glasao za Uru kao i Rodion Romanovich pa te sad razocarala

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  2. The Following 2 Users Say Thank You to bojankov For This Useful Post:


  3. #17052
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Koliko čujem ove najave "izdaje crkve" od strane portala borbe i još po nekih, SNS mediji koji su svi do jednog najavljivali odustajanje od ustoličenja su u tom korpusu dodatno srozali DF. Zvižduci Krivom sinoć su bili naručeni i izvedeni od strane DFa i to svi pričaju.


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    pa je 20% naroda ispred Hrama za DF jel? zviždali su mu prijatelji poslanika DCGa

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  4. #17053
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    @outline tacno citajuci te jutros sticem utisak da si glasao za Uru kao i Rodion Romanovich pa te sad razocarala

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    URA ima sreću pa su normalni ljudi došli. poput Jovane ili Gorana. oni su ti koji smiju da imaju svoj stav i ekipi URE iz PG se to ne dopada. smetaju ljudima iz kabineta Abazovića koji nisu fakultet završili ali iljadu ipo platu imaju. on je taj koji je promašaj totalni, iz dana u dan je sve jasnije

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  5. #17054
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    25,013
    Thanks Thanks Given 
    4,283
    Thanks Thanks Received 
    8,278
    Thanked in
    3,150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    URA ima sreću pa su normalni ljudi došli. poput Jovane ili Gorana. oni su ti koji smiju da imaju svoj stav i ekipi URE iz PG se to ne dopada. smetaju ljudima iz kabineta Abazovića koji nisu fakultet završili ali iljadu ipo platu imaju. on je taj koji je promašaj totalni, iz dana u dan je sve jasnije

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    E ako je najveci muuudonja u CG Dritan najveci promasaj, sto smo mi onda...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  6. The Following 2 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  7. #17055
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,155
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    977
    Thanked in
    527 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    E ako je najveci muuudonja u CG Dritan najveci promasaj, sto smo mi onda...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Crnogorci su takvi da mozes 100x nesto dobro da im ucinis, jednom da im ne ucinis, kao da im nista ucinio nisi. Zaboravljaju brzo. Ja imam veliki respekt prema Dritanu bas zbog toga sto nije popustio a 99,99% nas bi realno popustilo i uz to siguran sam da iskreno radi i prica to sto prica. Nije kalkulator i ne povlaci poteze da bi dobio politicke poene nego stvarno ide srcem. To je moj utisak.

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  8. The Following 4 Users Say Thank You to bojankov For This Useful Post:


  9. #17056
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    16,395
    Thanks Thanks Given 
    2,439
    Thanks Thanks Received 
    5,125
    Thanked in
    2,749 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    pa je 20% naroda ispred Hrama za DF jel? zviždali su mu prijatelji poslanika DCGa

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Bio si tamo, gledao ko je sve zviždao i svakog ponaosob pita' za koga glasa?

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Nego sto cemo sa trudnicom jel trebala biti tamo i jel osudjuje upotrebu sile nad njom
    To ti meni reci, ipak si ti bio stava da trudnice ne treba da idu na proteste i da su same krive ako im se nešto desi, nzm je li se šta u medjuvremenu promjenilo.
    Forever young, i want to be forever young

  10. The Following 3 Users Say Thank You to technus For This Useful Post:


  11. #17057
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,502
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,084
    Thanked in
    1,594 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stradivari View Post
    Katastrofalno loša procjena Mila i njegovih savjetnika. Činjenicu da je Joanikije odustao od ustoličenja bez svečanosti i vjernika na Cetinju, te prihvatanje premijera Krivokapića da ne ide na ustoličenje, oni su tumačili kao znak slabosti.
    Nekad je Milo umio da prepozna tokove, dešavanja i da vidi malo unaprijed.
    Da li više nema tu osobinu ili mu se ne sviđa ono što vidi i što slijedi?
    Hahahahahahhahahahahahahahahahahah
    Hahahahahaha
    A neka si me nasmijao, da mi popravis raspolozenje.... Djukanovic vidio unaprijed...... Citava karijera mu se bazira na tome da radi sta mu drugi kazu iz USA ili EU, ili vezano za komentare sa portala za lokalne potrebe, a prije toga kafanskih spijuna.....
    Ne mogu da vjerujem da neko misli ozbiljno da je taj covjek ikad ista predvidio kako treba.


    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  12. The Following 2 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  13. #17058
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    Crnogorci su takvi da mozes 100x nesto dobro da im ucinis, jednom da im ne ucinis, kao da im nista ucinio nisi. Zaboravljaju brzo. Ja imam veliki respekt prema Dritanu bas zbog toga sto nije popustio a 99,99% nas bi realno popustilo i uz to siguran sam da iskreno radi i prica to sto prica. Nije kalkulator i ne povlaci poteze da bi dobio politicke poene nego stvarno ide srcem. To je moj utisak.

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    Ja sam vec napisao.. Zdravko i Dritan su u ovom momentu dva coveka koji CG vuku iz blata u kojem jesu…

    Zamislite da je Pipun ili bilo ko premijer sto hi odustao od odlaska na cetinje sto je uradio Zdravko, ili da je Andrija ministar policije a ne Sekulic itd itd…

    Normalni ljudi moraju biti svesni da cg trenutno vode ljudi koji iskreno zele dobro svojoj zemlji…

  14. The Following 2 Users Say Thank You to zaro For This Useful Post:


  15. #17059
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,579
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    pa je 20% naroda ispred Hrama za DF jel? zviždali su mu prijatelji poslanika DCGa

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Премијер Кривокапић дочекан овацијама испред Храма

  16. #17060
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Bio si tamo, gledao ko je sve zviždao i svakog ponaosob pita' za koga glasa?
    pa kimmi je reka da su mu zviždali jer je DF reka, dakle mora bit da su im to glasači. mogao je da dođe ko god hoće, tako da se neke stvari znaju. zvižduci nisu naručeni no ljudi smatraju da je tip loš premijer, to imaju pravo

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  17. #17061
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    i? kakve veze ima događaj od sinoć sa ovim od jutros?

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  18. #17062
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,654
    Thanks Thanks Given 
    3,564
    Thanks Thanks Received 
    5,862
    Thanked in
    2,813 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    i? kakve veze ima događaj od sinoć sa ovim od jutros?

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    To ti se modernim rjecnikom kaze osvjezilo.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  19. #17063
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    16,395
    Thanks Thanks Given 
    2,439
    Thanks Thanks Received 
    5,125
    Thanked in
    2,749 Posts

    Default

    Nego, dje su najveći huškači, kerberi i otrovi bivše vlasti, Nikolaidis, Šerbo, Šupković i ini?
    Ne sumnjam da su se udobno ušuškali i bacaju komentare, evo ona prasica Ljuša ni manje ni više, nego Sheraton u Zagrebu, verovatno na tel daje podršku udobno zavaljen u 5*.


    Quote Originally Posted by outline View Post
    pa kimmi je reka da su mu zviždali jer je DF reka, dakle mora bit da su im to glasači. mogao je da dođe ko god hoće, tako da se neke stvari znaju. zvižduci nisu naručeni no ljudi smatraju da je tip loš premijer, to imaju pravo

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Niko ik i ne brani to pravo, nego to reče kako su mu zviždali prijatelji ovih iz DCG, nego ni nisi bio tamo, ali znaš ko je zviždao, čiji su prijatelji i za koga glasaju.
    Inače ti je većina tvrdnji tako paušalna i iz glave.
    Forever young, i want to be forever young

  20. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  21. #17064
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    16,395
    Thanks Thanks Given 
    2,439
    Thanks Thanks Received 
    5,125
    Thanked in
    2,749 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Nego, dje su najveći huškači, kerberi i otrovi bivše vlasti, Nikolaidis, Šerbo, Šupković i ini?
    Ne sumnjam da su se udobno ušuškali i bacaju komentare, evo ona prasica Ljuša ni manje ni više, nego Sheraton u Zagrebu, verovatno na tel daje podršku udobno zavaljen u 5*.


    Dajte ljudi taj ebeni edit bar 1 min.


    Forever young, i want to be forever young

  22. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  23. #17065
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    8,708
    Thanks Thanks Given 
    7,387
    Thanks Thanks Received 
    4,781
    Thanked in
    2,448 Posts

    Default

    Najvaznije da sada svi vjerujemo u drzavni udar. Eto uspio je Joanikije da nas u necemu ujedinj.
    Mala finesa je sto se vjeruje u dva drzavna udara izmedju kojih stoji pet godina, ali ko ce gledat i takve detalje u ovom velikom i nadasve pomiriteljskom trenutku.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Tko leti, vrijedi...

  24. The Following User Says Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  25. #17066
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,636
    Thanks Thanks Given 
    885
    Thanks Thanks Received 
    1,314
    Thanked in
    692 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Navodno? Svaka istina vam je ovakva.
    Ako si to prihvatio kao istinu onda ces se vjerujem zaloziti da svi ovi koje na snimcima gledamo da guraju policajce budu osudjeni na visemjesecne kazne zatvora.
    Ili si za dvostruke standarde,i to je legitimno samo onda nemoj trubiti ovdje o principima i doslednosti.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  26. #17067
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,654
    Thanks Thanks Given 
    3,564
    Thanks Thanks Received 
    5,862
    Thanked in
    2,813 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Ako si to prihvatio kao istinu onda ces se vjerujem zaloziti da svi ovi koje na snimcima gledamo da guraju policajce budu osudjeni na visemjesecne kazne zatvora.
    Ili si za dvostruke standarde,i to je legitimno samo onda nemoj trubiti ovdje o principima i doslednosti.
    Guranje policajca je napad na sluzbeno lice. Znase sto zakon propisuje u takvim situacijama. A zakon je isti za sve. Ili bi trebao da bude vidjecemo.

    Prica je o tome da si napisao da je Knezevic navodno gurnuo policajca i osudjen. Ja ti kazem da nije navodno no ima snimak dje ipac gura policajca.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  27. #17068
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Guranje policajca je napad na sluzbeno lice. Znase sto zakon propisuje u takvim situacijama. A zakon je isti za sve. Ili bi trebao da bude vidjecemo.

    Prica je o tome da si napisao da je Knezevic navodno gurnuo policajca i osudjen. Ja ti kazem da nije navodno no ima snimak dje ipac gura policajca.
    Odlicno, za Veljovica minimum 4 mjeseca.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  28. #17069
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Niksic/Podgorica
    Posts
    664
    Thanks Thanks Given 
    325
    Thanks Thanks Received 
    307
    Thanked in
    135 Posts

    Default

    Ovo što smo vidjeli juče i danas je ružna slika, ali ne i prava slika Crne Gore.

    Ođe pametni ćute da ih ne bi svrstali na ovu ili onu stranu. Najtiši su oni najprogresivniji koji bi možda mogli da izvedu državu na pravi put, ali ne mogu doći do izražaja od ekstremizma i vrućih glava sa ove i one strane. Vjerovaću da je najviše tih koji su neđe između i kojima je preko glave nacionalističkih idiotarija.

    Pravi Crnogorac ne može biti onaj koga zavode Veljović, Bošković i ekipa. Ako su to pravi Crnogorci, kukala nam majka.
    Ustoličavanje vjerskog vođe pod suzavcima i obezbjeđenjem ne obećava i nije u duhu hrišćanstva. Ako su Joanikije i Porfirije najbolje što Crkva ima, neka se dobro zapitaju za svoju budućnost.

    DPS je demonstrirao svoju nemoć i mislim da je ovo početak njihovog kraja... Pokazali su svoje ekstremno lice, ako je neko sumnjao u to, sada je sve jasno. Ovo što se dogodilo juče i danas je zakašnjela reakcija od 30. avgusta prošle godine. Vidjeti svoje političke uzdanice kako nemoćno i agresivno protestuju je loša simbolika. Nakon svega se pojavljuje vidno iznervirani Đukanović koji, zamislite, priča o dostojanstvu. Pa da si ga ikad imao, Predsjedniče, napustio bi politiku posle rata za mir i svih putešestvija po ratištu.

    Nešto mi govori da će dokazi sa Zapada - za Telekom, šverc cigareta i sl., uskoro naći put do, nadajmo se, nekog novog tužilaštva.
    "The best argument against Democracy is a five-minute conversation with the average voter."

  29. The Following 9 Users Say Thank You to Mile_Djikanovic For This Useful Post:


  30. #17070
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    25,013
    Thanks Thanks Given 
    4,283
    Thanks Thanks Received 
    8,278
    Thanked in
    3,150 Posts

    Default

    Evo slika i prilika kmetova i feudalaca. Zaludjenih, zaslijepljenih, sto kupe mrvice koji im gospodar baci... Dok on smice milijarde.

    Nadajmo se da ce se sve vise ljudi opamecivati i da cemo gledat manje ovakvih ljudi bez kicme.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  31. The Following User Says Thank You to Mojsije For This Useful Post:

    Dzi

  32. #17071
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    3,692
    Thanks Thanks Given 
    1,232
    Thanks Thanks Received 
    1,667
    Thanked in
    904 Posts

  33. #17072
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,319
    Thanks Thanks Given 
    5,881
    Thanks Thanks Received 
    7,608
    Thanked in
    3,046 Posts

    Default

    Aooooooooo

    https://twitter.com/CicaMisa/status/...303405569?s=09

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  34. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  35. #17073
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,481
    Thanks Thanks Given 
    2,074
    Thanks Thanks Received 
    3,373
    Thanked in
    1,856 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Aooooooooo

    https://twitter.com/CicaMisa/status/...303405569?s=09

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Ipak, koljenica je ukusnija od dojča

    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  36. #17074
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    9,155
    Thanks Thanks Given 
    1,454
    Thanks Thanks Received 
    1,186
    Thanked in
    583 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Najvaznije da sada svi vjerujemo u drzavni udar. Eto uspio je Joanikije da nas u necemu ujedinj.
    Mala finesa je sto se vjeruje u dva drzavna udara izmedju kojih stoji pet godina, ali ko ce gledat i takve detalje u ovom velikom i nadasve pomiriteljskom trenutku.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Mislim da je nepotrebno u tom pravcu pricu voditi jer ce djelovati kao da skreces fokus sa ovih dogadjaja danasnjih. namjerno ili nenamjerno
    Sate sate sate

  37. #17075
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mile_Djikanovic View Post
    Ovo što smo vidjeli juče i danas je ružna slika, ali ne i prava slika Crne Gore.
    ovo je slika i prilika CG. koliko god ti pokušavao to da uviješ da nije

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

Page 683 of 1249 FirstFirst ... 1835836336736796806816826836846856866876937337831183 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •