Pa druze greska se desi i ispravi. Reci im da nisu u pravu i posalji mail na korisnicki servis i rijesis. Ja na primer nisam znao da preko godinu nemam minuta besplatnih ka drugim mrezama iako sam imao paketom 100min. Posle godinu ipo nazvao pitao zasto nemam. I oni provjerili i vratili 127e koliko sam potrosio na te pozive. Sad sam u plus i odbijaju racune od tog stanja
Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk



Reply With Quote






) koji će za tih 5-10 danaljetovanja imati net iz paketa koji plaća u matičnoj državi i koji mu je vjerovatno dovoljan,tako da neće morati po ulasku u državu da računa na trošak od 15-tak eura ,zamjenu kartice....
Bookmarks