Ako imamo vakcina zasto bi se zatvarali, ko nece da primi vakcinu ne treba da izlazi i cao, a mislim da ovo sto nema testiranja na granicama sada dolazi na naplatu, mislim da su skoro svi zarazeni sa primorija plus koliko samo turista je zarazeno dnevno tako da mene cudi da nije i vise (mozda i jeste, sigurno se steluju brojke zarad sezone)...





Reply With Quote
Bookmarks