Originally Posted by Director Da se nije ko kupao na Cijevnu put Trgaje skorije? Teško, nako neki žešći entuzijasta... Mada, beka javi neko ako je išao od kako je ovaj pakao nastupio...
---------------> <--------------- Odavde dovde...
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Forum Rules
Bookmarks