Page 124 of 204 FirstFirst ... 2474114120121122123124125126127128134174 ... LastLast
Results 3,076 to 3,100 of 5082

Thread: More • Pijesak • Talasi [ Raport s' plaže ]

  1. #3076
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    24,914
    Thanks Thanks Given 
    1,084
    Thanks Thanks Received 
    3,197
    Thanked in
    2,428 Posts

    Default

    Pi. Da se ne može čovjek rashladit', n'o samo skvasit'...
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  2. #3077
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,374
    Thanked in
    2,263 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aLaPaCha View Post
    Pi. Da se ne može čovjek rashladit', n'o samo skvasit'...
    Istina živa. Prošli vikend je bilo malo ladno dok se ulazi ali je bila idealna da se razladi, danas je ka iz bojlera. Inače, kakav je grijeh što su dozvolili stoci da ima besplatan i slobodan pristup kraljičinoj plaži, polovinu bi govnjavom metlom išćerao da mi može bit.

  3. The Following 2 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


  4. #3078
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,319
    Thanks Thanks Given 
    5,881
    Thanks Thanks Received 
    7,608
    Thanked in
    3,046 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Inače, kakav je grijeh što su dozvolili stoci da ima besplatan i slobodan pristup kraljičinoj plaži, polovinu bi govnjavom metlom išćerao da mi može bit.
    Ljubo Filipović i Direktor na istim pozicijama.
    Ko bi rekao....



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  5. #3079
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,374
    Thanked in
    2,263 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ljubo Filipović i Direktor na istim pozicijama.
    Ko bi rekao....



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Sve đeci za ljubav moj brate, a Ljubo nek je zdravo samo

  6. #3080
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,055
    Thanks Thanks Given 
    4,958
    Thanks Thanks Received 
    8,930
    Thanked in
    4,312 Posts

    Default

    i petrovac full, uglavnom iz srb, mada ima i stranaca...
    sto rece jedan iz bd, pominjuci ukrajince koji uzimaju pastetu od 0.39 i paradajz za obrok, odlicno je kako je bilo prosle god. ne kuca racun vise od par eura, veli veci racun i ne umije otkucat hhahhahahahahaha
    nothing comes from violence and nothing ever could

  7. #3081
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,374
    Thanked in
    2,263 Posts

    Default

    Da se nije ko kupao na Cijevnu put Trgaje skorije?

  8. #3082
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    25,001
    Thanks Thanks Given 
    4,281
    Thanks Thanks Received 
    8,266
    Thanked in
    3,144 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    i petrovac full, uglavnom iz srb, mada ima i stranaca...
    sto rece jedan iz bd, pominjuci ukrajince koji uzimaju pastetu od 0.39 i paradajz za obrok, odlicno je kako je bilo prosle god. ne kuca racun vise od par eura, veli veci racun i ne umije otkucat hhahhahahahahaha
    Sve shodno ponudi...
    Ima ukrajina a i kazahstanaca, a i rusa sto ne pitaju za cijenu, no samo da rezervisu nedelju dvije da odmore. Braca srbi isto ne pitaju puno za cijenu.

    A vasar u Bd naravno da ce privuc losije plateznu klijentelu

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  9. #3083
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,055
    Thanks Thanks Given 
    4,958
    Thanks Thanks Received 
    8,930
    Thanked in
    4,312 Posts

    Default

    pa ponuda restorana je velika, samo kazem da ukrajinci kupuju pastetu za obrok, a mi biramo goste, necemo balkance jer paradajz turizam.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  10. #3084
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,902
    Thanks Thanks Given 
    4,208
    Thanks Thanks Received 
    3,258
    Thanked in
    1,405 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Da se nije ko kupao na Cijevnu put Trgaje skorije?
    Teško, nako neki žešći entuzijasta... Mada, beka javi neko ako je išao od kako je ovaj pakao nastupio...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  11. #3085
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    788
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Da se nije ko kupao na Cijevnu put Trgaje skorije?
    Jedino ako si neki sportista pa noge da oporavis, jer voda ti je led ledeni

  12. The Following User Says Thank You to biancoceleste For This Useful Post:


  13. #3086
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,374
    Thanked in
    2,263 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by biancoceleste View Post
    Jedino ako si neki sportista pa noge da oporavis, jer voda ti je led ledeni
    Pretpostavljam ali reko da pitam. Volim Cijevnu. Da Slovenci imaju Cijevnu to bi bila turistička atrakcija njima. Kako podcijenjen biser.

  14. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  15. #3087
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,652
    Thanks Thanks Given 
    75
    Thanks Thanks Received 
    931
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Sutomore voda top pretopla i čista, plaže sve puno ali uredno i cisto za cudo.

    Svi podigli od danas na 8e suncobran i 2 lezaljke
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  16. #3088
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,714
    Thanks Thanks Given 
    2,873
    Thanks Thanks Received 
    1,090
    Thanked in
    516 Posts

    Default

    Da nije neko u becice da postavi utiske,krenuo bih sad

    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  17. #3089
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    288
    Thanked in
    170 Posts

    Default

    U becice ti je voda odlicna nije full ali ide ka tome onaj parking je popunjen 70 posto

  18. The Following User Says Thank You to Beton For This Useful Post:


  19. #3090
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    788
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Pretpostavljam ali reko da pitam. Volim Cijevnu. Da Slovenci imaju Cijevnu to bi bila turistička atrakcija njima. Kako podcijenjen biser.
    Daleko smo mi od Slovenije

  20. #3091
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,714
    Thanks Thanks Given 
    2,873
    Thanks Thanks Received 
    1,090
    Thanked in
    516 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beton View Post
    U becice ti je voda odlicna nije full ali ide ka tome onaj parking je popunjen 70 posto
    Spustih se ja,
    Voda top,plaza poluprazna
    Parking 50%


    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  21. #3092
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,055
    Thanks Thanks Given 
    4,958
    Thanks Thanks Received 
    8,930
    Thanked in
    4,312 Posts

    Default

    svaka cast vama koji mozete popodne da se spustite, ja sam od 8 bila dolje i u povratku nidje nikog, zato sozina cep, i usput svi dolje, sto strane table sto krmeljavi pgcani 🤣

    ako je neko bio sa te strane, pred kruzni na zabjelu je radar
    nothing comes from violence and nothing ever could

  22. #3093
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,616
    Thanks Thanks Given 
    1,095
    Thanks Thanks Received 
    651
    Thanked in
    365 Posts

    Default

    Oguglao na Velikoj plaži od takvih prizora...
    No, nije jedina neuobičajena pojava na CG plažama


    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk

  23. #3094
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,055
    Thanks Thanks Given 
    4,958
    Thanks Thanks Received 
    8,930
    Thanked in
    4,312 Posts

    Default

    istorija se ponavlja
    nothing comes from violence and nothing ever could

  24. #3095
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    2,955
    Thanks Thanks Given 
    348
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    65 Posts

    Default

    Jel ovo legalno.. mislim covjek se sprema za kuvane glave

    Sent from my SM-N960F using Tapatalk

  25. #3096
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    9,154
    Thanks Thanks Given 
    1,451
    Thanks Thanks Received 
    1,185
    Thanked in
    582 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    svaka cast vama koji mozete popodne da se spustite, ja sam od 8 bila dolje i u povratku nidje nikog, zato sozina cep, i usput svi dolje, sto strane table sto krmeljavi pgcani

    ako je neko bio sa te strane, pred kruzni na zabjelu je radar
    А ја данас задесих се на велику плажу у 12 поподне и схватих зашто у задњих 15 година идем после 4 идем на приморје.

    Дјелимично сам изгорио јер је сунце наравно тада најјаче, ненаспаван итд. А поподне мерака тога, на путу никог у том правцу а купање око 7 је најјаче.



    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

  26. The Following User Says Thank You to nimfa For This Useful Post:


  27. #3097
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    2,955
    Thanks Thanks Given 
    348
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    65 Posts

    Default

    Danas kada sam krenuo sa plaže (tajne) u 19 h počeli su da pristižu rusi.. i rekoh ovi pametno.

    Sent from my SM-N960F using Tapatalk

  28. #3098
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,374
    Thanked in
    2,263 Posts

    Default

    Nema kupanja prije jutarnjeg. Ko nije dolazio rano na plažu, ne zna što je merak

  29. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  30. #3099
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    2,955
    Thanks Thanks Given 
    348
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    65 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Nema kupanja prije jutarnjeg. Ko nije dolazio rano na plažu, ne zna što je merak
    Svako kupanje kad je plaža samo tvoja je najbolje. Još jutrarnje ima energiju stvaranja.

    Sent from my SM-N960F using Tapatalk

  31. The Following User Says Thank You to NokiaPg For This Useful Post:


  32. #3100
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,374
    Thanked in
    2,263 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NokiaPg View Post
    Svako kupanje kad je plaža samo tvoja je najbolje. Još jutrarnje ima energiju stvaranja.

    Sent from my SM-N960F using Tapatalk
    Čistija voda, a jutarnji boravak uz more posebno je zdravo za kožu, kako beba i djece, tako i odraslih. Boja mora je najljepša takođe ujutru, a kada nema gužve, tek je poseban merak.

Page 124 of 204 FirstFirst ... 2474114120121122123124125126127128134174 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Pijesak u bubregu
    By sport89 in forum Medicina
    Replies: 50
    Last Post: 05-03-13, 19:05
  2. Topla voda/Talasi itd, je u: .. ... .. .. .
    By Loverclocker in forum Sve i svašta
    Replies: 169
    Last Post: 14-07-12, 21:36
  3. I:Kvarcni pijesak
    By Dutch in forum Ostali oglasi
    Replies: 3
    Last Post: 19-02-11, 13:29
  4. Pijesak za mace
    By felixi in forum Kućni ljubimci
    Replies: 19
    Last Post: 20-10-10, 08:09
  5. Pijesak torta
    By Mr_Gospodin_Signore in forum Centralni
    Replies: 29
    Last Post: 29-09-10, 18:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •