Drustvo pri kraju mi je CDNI pa htjedoh da narucim kod brata indijca. Sjecam se da je bilo ranije neke price da drzava uzima nesto, je li to i dalje aktuelno? Nisam odavno porucivao pa rekoh bolje da pitam

Sent from my SM-A520F using Tapatalk