Drustvo pri kraju mi je CDNI pa htjedoh da narucim kod brata indijca. Sjecam se da je bilo ranije neke price da drzava uzima nesto, je li to i dalje aktuelno? Nisam odavno porucivao pa rekoh bolje da pitam
Sent from my SM-A520F using Tapatalk
Drustvo pri kraju mi je CDNI pa htjedoh da narucim kod brata indijca. Sjecam se da je bilo ranije neke price da drzava uzima nesto, je li to i dalje aktuelno? Nisam odavno porucivao pa rekoh bolje da pitam
Sent from my SM-A520F using Tapatalk
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks