Kada mi je PCR test pokazao da sam pozitivan, pošao sam kući i zatvorio se u sobu da ne prenesem mojima iako je to nemoguće. Najgore su mi padali pozivi i poruke tipa "idi u ambulantu odma...uradi sve snimke....najteže će ti biti poslije 7 dana...pij hemomicin...kovid nagrdi jetru...polako, tek ćeš da vidiš, ja sam izgubio čulo mirisa i ukusa poslije 10 dana" i slične poruke i priču podrške... Očekivao sam svaki dan neku muku iako nisam po prirodi takav. Ne mogu se pokajat što sam bez simptoma išao u kovid ambulantu da radim nalaze ali mislio sam "možda su u pravu ljudi, ne treba se šalit sa ovim" . Ja sam imao sreću, teže su mi padale prehlade od kovida, a najteže crnjačke priče.





... Očekivao sam svaki dan neku muku iako nisam po prirodi takav. Ne mogu se pokajat što sam bez simptoma išao u kovid ambulantu da radim nalaze ali mislio sam "možda su u pravu ljudi, ne treba se šalit sa ovim" . Ja sam imao sreću, teže su mi padale prehlade od kovida, a najteže crnjačke priče.
Bookmarks