Page 18 of 129 FirstFirst ... 81415161718192021222868118 ... LastLast
Results 426 to 450 of 3208

Thread: Kućanski aparati - mali i veliki

  1. #426
    Join Date
    May 2009
    Posts
    24,263
    Thanks Thanks Given 
    1,413
    Thanks Thanks Received 
    5,570
    Thanked in
    2,609 Posts

    Default

    Jesu li ovo te famozne Delimano česme što se prodaju u CG preko Top shopa?

    Pogledajte pod rizike!





    Sent from my Huawei P30
    The more things change, the more they stay the same.

  2. #427
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,550
    Thanks Thanks Given 
    9,632
    Thanks Thanks Received 
    5,990
    Thanked in
    2,286 Posts

    Default

    Koji je najbolji, naglašavam najbolji, prečišćač vazduha na tržištu (CG, Srb, Cro), da se ne mora ići u Dojčland po njega...?
    #fakenews

  3. #428
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    19,386
    Thanks Thanks Given 
    861
    Thanks Thanks Received 
    2,908
    Thanked in
    1,350 Posts

    Default

    nisam siguran da ima sto bolje od xiaomija....
    a i prodaja toga je kod nas jos uvijek smijesna u odnosu na zemlje u regionu...

  4. #429
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,550
    Thanks Thanks Given 
    9,632
    Thanks Thanks Received 
    5,990
    Thanked in
    2,286 Posts

    Default

    Zato i napomenuh da može i u okolnim zemljama... Viđeh kod nas (CG) ima Dyson, ali nema npr BlueAir i Zepter, pa da provjerim ako ima ko iskustva... Nijesam siguran koliko se Xiaomi može upoređivati sa ovim proizvođačima...?
    #fakenews

  5. #430
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,732
    Thanks Thanks Given 
    9,154
    Thanks Thanks Received 
    6,612
    Thanked in
    2,589 Posts

    Default

    Candy, beko, gorenje. Sta je tu najbolje uzet? Pricam u komplet bijeloj tehnici. To je taj srednji rang koji je sestra nasla da joj je cjenovno prihvatljiv

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  6. #431
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,374
    Thanked in
    2,263 Posts

    Default

    Ja bi ipak izabrao Gorenje ako već moram da biram od pomenutih proizvođača. Beko ne vjerujem da je bolji od Gorenja što god pričali. Candy je odavno pao kvalitet koliko sam čuo, a i ne znam kakav je servis.

  7. #432
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

  8. #433
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,154
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    976
    Thanked in
    526 Posts

    Default

    Prethodnu masinu za ves sam imao Gorenje i stvarno radila je nekih 7 godina uz stalne probleme pa sam na kraju izdimio i onako ispravnu je izbacio na smece. Za 7 godina mjenjana pumpa 3x, lezajevi jednom, ne znam jos sta je bilo ne mogu se sjetiti. Uglavnom sad sam uzeo Beko i ona za sada radi ok, jedino sto po nekad kad se peru posteljina itd ne rasporedi dobro ves pa zaskace kao luda. Nekad se desava i kada se dobro ne raspodjeli tezina ali nekad se ne cuje kako radi jer ima inverterski motor. Jbg 5g garancije ima i gorenje i beko i candy. Treba da uzimam nesto na useljenje pa sam mislio ves masinu, koju od ove tri je najbolje uzeti. Vidio sam karakteristikama najbolja A+++ 7kg 1000obrt candy a najjeftinija, dok su beko i gorenje malo skuplje ili su A++ itd.

    Ne bih da uzimam neku preskupu a ne bih ni da uzmem da me psuju zbog poklona :-)

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  9. #434
    Join Date
    May 2009
    Posts
    24,263
    Thanks Thanks Given 
    1,413
    Thanks Thanks Received 
    5,570
    Thanked in
    2,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    Treba da uzimam nesto na useljenje pa sam mislio ves masinu, koju od ove tri je najbolje uzeti. Vidio sam karakteristikama najbolja A+++ 7kg 1000obrt candy a najjeftinija, dok su beko i gorenje malo skuplje ili su A++ itd.

    Ne bih da uzimam neku preskupu a ne bih ni da uzmem da me psuju zbog poklona :-)
    U ime onih kojima je pokon namjenjen te molim da odustaneš od te ideje i umjesto toga spakuješ kovertu - nebitno koji iznos.

    Krajnje je vrijeme da se otarasimo tog običaja koji u većini slučajeva ne bude samo teret onome ko daje nego i onome koji prima.



    Sent from my Huawei P30
    The more things change, the more they stay the same.

  10. The Following 3 Users Say Thank You to starwalker For This Useful Post:


  11. #435
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,154
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    976
    Thanked in
    526 Posts

    Default

    Ja bih jer je to najbolje rjesenje i manje boljoglave meni :-), ali su to tvrdoglavi ljudi sa kojima se ne mozes dogovoriti, pa cu im ovako poslati masinu za ves(jer im je potrebna) i necu se otimati sa njima :-)

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  12. #436
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    926
    Thanks Thanks Given 
    461
    Thanks Thanks Received 
    228
    Thanked in
    128 Posts

    Default

    Da ne pominjemo sto svako ima svoje kriterijume pri izboru svega, pa i tehnike. Plus sto i dimenzije igraju ulogu, sta da rade sa njom ako ne bude odgovarala?

  13. #437
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,319
    Thanks Thanks Given 
    5,881
    Thanks Thanks Received 
    7,608
    Thanked in
    3,046 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    Ja bih jer je to najbolje rjesenje i manje boljoglave meni :-), ali su to tvrdoglavi ljudi sa kojima se ne mozes dogovoriti, pa cu im ovako poslati masinu za ves(jer im je potrebna) i necu se otimati sa njima :-)

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    Možda da vidiš imaju li kakve vaučere u Tehnomax, pa im daj pa neka biraju.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  14. #438
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,154
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    976
    Thanked in
    526 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tonya View Post
    Da ne pominjemo sto svako ima svoje kriterijume pri izboru svega, pa i tehnike. Plus sto i dimenzije igraju ulogu, sta da rade sa njom ako ne bude odgovarala?
    Sve ja to znam, ali ne bih da se otimam sa njima i da bude povuci potegni, neces ocu :-)
    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Možda da vidiš imaju li kakve vaučere u Tehnomax, pa im daj pa neka biraju.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    To ne bi bilo lose. Hvala

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  15. #439
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    6,385
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    2,093
    Thanked in
    779 Posts

    Default

    Preporuka za grijalicu za kupatilo? Ova Tesy mi se čini ok, ima li neko iskustva? Površina je 8 kvadrata.

    https://www.okov.me/en/grijanje-i-hl...rmoregulacijom

  16. #440
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,033
    Thanks Thanks Given 
    46
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    @bojankov
    Uvijek mozes "poklon karticu" u banci da uzmes i onda da ih time ne limitiras gdje ce da kupe. Das im, ne znaju koliko je para na njoj, dok sami ne vide pa nema toga "otimanja"

  17. #441
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    3,135
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    380
    Thanked in
    202 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djed_Djuro View Post
    Preporuka za grijalicu za kupatilo? Ova Tesy mi se čini ok, ima li neko iskustva? Površina je 8 kvadrata.

    https://www.okov.me/en/grijanje-i-hl...rmoregulacijom
    moji su uzeli ovu jer im je odgovarala montaža iznad vrata, na mjesto đe su bile one stare KPJ grijalie. odlično radi, dođe sa daljinskim, odlično grije i ne upada u oči jer je prilično "minimalnog" dizajna:
    https://www.okov.me/mn/grijanje-i-hl...aljinskim-tesy

  18. #442
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,978
    Thanks Thanks Given 
    594
    Thanks Thanks Received 
    1,056
    Thanked in
    550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djed_Djuro View Post
    Preporuka za grijalicu za kupatilo? Ova Tesy mi se čini ok, ima li neko iskustva? Površina je 8 kvadrata.

    https://www.okov.me/en/grijanje-i-hl...rmoregulacijom
    Po meni je ova grijalica slaba za kupatilo od 8 kvadrata. Ja sam išao na konvektor Thermor i zadovoljan sam..

  19. #443
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    6,385
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    2,093
    Thanked in
    779 Posts

    Default

    Mi smo sa 2kw grijali spavacu od 15 kvadrata a ne da ne moze 8 kvadrata zagrijati Plus nam ne treba za konstantno grijanje, vec samo malo da se ugrije, kad se tusiramo i sl.

  20. #444
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djed_Djuro View Post
    Preporuka za grijalicu za kupatilo? Ova Tesy mi se čini ok, ima li neko iskustva? Površina je 8 kvadrata.

    https://www.okov.me/en/grijanje-i-hl...rmoregulacijom

    Ja uzeh ovu, grijalica i susac peskira.

    https://www.okov.me/en/grijanje-i-hl...peskira-gh-200

  21. #445
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    141
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pozdrav svima,

    Srećna Nova Godina prije svega.

    Da nema neko iskustva sa nekim odvlaživačem? I ako ima gdje je kupljen?

    Ja nešto gledah po netu, kod ovih naših većih radnji jedino ovo izgleda interesantno

    https://www.tehnoplus.me/artikli/odv...ermo-22-016545

    a koliko vidjeh dosta su mu dobre recenzije i na netu.

    Svaki savjet je dobrodošao, hvala svima.

  22. #446
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    18,615
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,655
    Thanked in
    1,036 Posts

  23. #447
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    429
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    kojeg proizvođača bojlera preporučujete ? I gdje ga kupiti?
    Potreban mi je bojler od 50litara

    Poslato sa VKY-L09 pomoću Tapatoka

  24. #448
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,652
    Thanks Thanks Given 
    75
    Thanks Thanks Received 
    931
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by marko007 View Post
    kojeg proizvođača bojlera preporučujete ? I gdje ga kupiti?
    Potreban mi je bojler od 50litara

    Poslato sa VKY-L09 pomoću Tapatoka
    U principu sve ti je isti sistem grijača i lonca, ostalo je samo brend.
    Kod nas je voda prepuna kamenca i uglavnom bojleri traju malo duže od garancije i polako gube kapacitet zbog naslaga ili grijač crkava, tako da uzmi najjeftiniji koji nadješ a sa najvećom garancijom koja može.
    Ima sad neka fora da je grijac od nekog materijala koji ne zadržava kamenac na sebi ali to je dosta skuplje a ne znam kako se pokazalo to.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  25. #449
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    18,615
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,655
    Thanked in
    1,036 Posts

    Default

    Pa nije problem ocistiti bojler od kamenca. Skine se poklopac onaj ukrasni, odesrafis crijevo jedno, drugo, ispustis vodu, odvojis poklopac kazana, izbacis talog i sve vratis nazad. Ako je grijac ostecen, isti zamijenis. Posao od pola sata,jedne papagajke,kljic 17 ili 19, par srafcigera. Evo ga kod mene Ariston najobicniji vec 15 godina, samo ciscenje jednom u dvije godine.

  26. #450
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,154
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    976
    Thanked in
    526 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by marko007 View Post
    kojeg proizvođača bojlera preporučujete ? I gdje ga kupiti?
    Potreban mi je bojler od 50litara

    Poslato sa VKY-L09 pomoću Tapatoka
    Metalac. Napredovali su sa tehnologijom i imaju odlicne bojlere. Imas prohromski kazan, imas suvi grijac, itd. Samo biraj.

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

Page 18 of 129 FirstFirst ... 81415161718192021222868118 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. Kupujem frizider mali veliki nebitno samo NK
    By marko_nk89 in forum Ostali oglasi
    Replies: 3
    Last Post: 22-07-17, 10:31
  2. Info Djelovi za veliki i mali servis
    By Bumble Bee in forum Vozila i oprema
    Replies: 0
    Last Post: 25-12-14, 18:23
  3. Replies: 59
    Last Post: 01-10-12, 23:25
  4. Mali/Veliki servis
    By Sale in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 38
    Last Post: 28-09-10, 13:58
  5. Mali kucni aparati i rasveta
    By zlabra in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 15-01-08, 09:29

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •