Za pola sata zaključavamo temu a zasad imamo ovakvo "thanks" stanje:
@Napumpani- 26 thanks
@Fenix- 30 thanks
@Bronx-PG- 41 thanks
@Zarate- 17 thanks
@luka pg- 31 thanks
@crane_operator- 19 thanks
@citizen pg...- 20 thanks
@Splinter99- 28 thanks
@Minnie- 19 thanks
@Ben Dover- 27 thanks
@Zvoncica- 11 thanks
@Low-key- 9 thanks
@No Limit- 20 thanks
@Ssaajjkkoo- 2 thanks
Ajde pa do sjutra u ponoć da ostvarimo rekord u broju glasova
Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!
Bookmarks