Takođe sam do sada tako radio svako takmičenje i kako niko nije komentarisao na pređašnja dva starost fotografija koje učestvuju a u nemanju bolje fotografije poslah tu koju jesam. Iskreno obrišite je. Nisam vidio promjenu u pravilu koje je Fidel unio. Iako je moja ideja od početka bila da se za svako takmičenje fotografiše nanovo fotografija na datu temu. Ali eto.
Neka je briše Fidel. Sam sebe diskvalifikujem
Sad sam vidio.. 17/10 je nastala moja fotografija.









Reply With Quote
Bookmarks