Quote Originally Posted by Stivi View Post
I ja se od juce raspadam , glava me juce razbijala a sinoc groznica i temp 37.3 . Budio se svako pola sata . Jutros me sve boli kao da me neko gazio , suvi kasalj, glava i dalje prskava posebno na naprezanje i malaksalost al pala sad temp na 36.9 . Nisam pametan dal da se prijavim za pcr ili da cekam josh , ovo je grdno sto i ako se covjek prehladi odma misli na koronu


Sent from my iPad using Tapatalk
pa korona i jeste virus prehlade, samo što je ova mutacija mnogo jača i nezgodnija od onih ranije, pogotovo za osobe koje imaju nedostatak određenih vitamina i minerala u organizmu