
Originally Posted by
miovrag
Ja imam u ckb racun samo radi paypall-a. Znam da nije moglo u pg banku dje mi je kredit ranije,pa sam ga ostavio tamo.
Sada cu imati dva racuna tamo,jedan moram da gasim.(i sigurno cu morati da gasenje racuna da platim,sto je meni uzas)
Ono sto imam info,da glavni direktor pg banke ostaje i preuzima komplet ckb.
Jer masu klijenata nije bilo zadovoljno sa uslovima u ckb(sa svim da ne nebrajam),receno mi je licno da ce dosta toga da se promjeni i da ne trcim u drugu banku dok ne vidim situaciju.
Jer sam isti trazio tj raspitao se da predjem u drugu zbog boljih uslova i kredit da prebacim.
Jer su sami svjesni (pg banka) da ce izgubiti masu klijenata sa ovim spajanjem ako nesto ne promjene.
U ckb naplacuju uslugu sms 0.99+ svaku poruku 0 07centi. Sta reci sem,lopovi da ne duzimo dalje.
Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
Bookmarks